wtorek, 29 lipca 2014

{nr 711} Violetta od września na TVN7

Stacja TVN7 przygotowała prawdziwą ucztę dla wszystkich widzów kochających telenowele. Tej jesieni na antenie Siódemki nie zabraknie tego typu produkcji. Wśród nich wyprodukowana w 2014 roku hitowa „La Impostora”, a także znana już z anteny Disney Channel argentyńska Violetta


Czy to nie wspaniała wiadomość? Trudziłeś się, ze serial możesz oglądać tylko w Internecie, ponieważ nie posiadasz kanału Disney Channel? Teraz to się zupełnie zmieni!


Stacja TVN7 postanowiła dostosować się do potrzeb dzisiejszego społeczeństwa. Od wrześniia bieżącego roku do jesiennej ramówki wchodzi nasz ukochany serial "Violetta"! Oczywiście nie myślcie sobie, że puszczą nam trzeci sezon. O nie, nie! Ale i tak nie ma się co smucić. Na TVN7 o bliżej nieznanym nam porach będziemy mogli przypomnieć sobie cały pierwszy sezon.


Jak dla mnie jest to świetna alternatywa dla osób takich jak ja- czyli nie posiadających programu Disney Channel. Nie raz zdarza się sytuacja, ze w telewizji nic nie leci, a my możemy włączyć sobie TVN7 i być może akurat o danej porze obejrzeć swój ukochany serial.

Jest to świetna alternatywa właśnie dla tych V-lovers, które nie mają dostępu do Disneya.

A co stacja mówi nam o serialu?

„Violetta”, serial kierowany do młodszej publiczności, który podbija serca widzów  zarówno w Polsce jak i na świecie. Jest to opowieść o utalentowanej muzycznie nastolatce, która po kilku latach spędzonych w Europie wraca ze swoim ojcem do rodzinnego Buenos Aires. W Argentynie znajduje prawdziwych przyjaciół, odkrywa pierwszą miłość oraz rozwija swoją pasję do muzyki.


Cieszycie się, ze teraz Violetta będzie lecieć nie tylko na Disney Channel? Ja osobiście ucieszyłaby się gdyby puścili na Nickelodeon, ale pewnie tak się nigdy nie stanie. Ale nie ma co narzekać. Ważne, ze mamy cudo o nazwie Internet i tam możemy sobie obejrzeć wszystko co związane jest właśnie z serialem "Violetta"

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥