poniedziałek, 14 lipca 2014

{nr. 651} [Violetta 3] Najnowsze zdjecia trzeciej serii.

W poniedziałek, 28 lipca Argentyńczycy będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego sezonu i dowiedzieć się jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. To nie wszystko! 20 lipca [niedziela] o godzinie 19:00 na Disney Channel pojawi się ekskluzywny przegląd pierwszego odcinka trzeciego sezonu! Oczywiście tylko w Ameryce Łacińskiej.
Ja natomiast przychodzę do was dzisiaj ze zdjęciami z trzeciego sezonu. Nie będę mówić wam, co możemy na nich ujrzeć- wszystko znajdziecie gdy tylko rozwiniecie posta. Zapraszam!

Zdjęcia są głównie z urodzin Violetty, które pojawią się zapewne już podczas pierwszych odcinków trzeciego sezonu.

Baloniku wznieś się i leć.


 Jeśli czytacie bloga na bieżąco nic co związane z Violetta 3 nie jest wam obce. Już w nie jednym poście mówiłyśmy, że León w prezencie urodzinowym sprezentuje swojej ukochanej lot balonem. Podczas tego lotu zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej nowa piosenka Amor en el Air- Miłość w powietrzu, którą zapewne León też jako prezent zaśpiewa Violettcie  Powiem wam, że pomysł na tą scenę jest bardzo romantyczny i kreatywny.


 Leonetta w trzecim sezonie będzie już znacznie silniejsza i byle jaka intryga nie powinna jej zaszkodzić. Już na pierwszych zdjęciach i filmikach możemy zauważyć, że Violetta i jej ukochany będą mieli wiele romantycznych scen.


 Scena na kocyku? To na to powiedział by German? Już wyobrażam sobie jak krzyczy aby Violetta wstała lub wciska się miedzy parę. Jak dla mnie Violetta i León wyglądają bardzo słodko.


 Urodziny, urodzinki...


Violetta w trzecim sezonie kończy osiemnaście lat, a jej przyjaciele organizują dla niej piękne przyjęcie na powietrzu.. Urodziny w serialu były obecne tylko w pierwszym sezonie, wtedy organizowała je Violettcie Jade. Niestety nie wyglądały one tak jakby chciała tego solenizantka. Teraz Violetta na grupkę najlepszych przyjaciół i to właśnie z nimi może świętować ten piękny dzień- w końcu tylko raz w życiu obchodzi się osiemnastkę.


 Powiem wam szczerze, że jestem bardzo ciekawa co w prezencie dostanie od swoich przyjaciół i czy prezenty zostaną pokazane w serialu. Jednak czy to zrobią czy nie myślę, ż impreza urodzinowa będzie bardzo fajna.


 Urodzinowa piosenka?


Coś mi się wydaje, ze przyjaciele Violetty będą mieli dla niej niespodziankę/prezent w postaci piosenki. Najpierw Violetta będzie siedziała na uroczym kocu po czym gdy Naty, Leon, Ludmiła, Diego i inni zaczną śpiewać ona dołączy do nich. Co myślicie?


 Federico i Ludmiła oraz Diego i Francesca.


Między Federico a Ludmiłą na pewno będzie wiele miłych, romantycznych scen. Miejmy nadzieję, ze ich związek przetrwa wszystkie problemy i próby i ostatecznie będą oni razem. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie są oni mega słodcy.


 Uwaga, uwaga! Ja tu nikogo nie swatam! Diego i Francesca będą mieli swoją scenę. O co może chodzić? O czym będą rozmawiać? Wszystkiego dowiemy się w odcinkach trzeciego sezonu, na który nam poczekać trzeba będzie jeszcze do jesieni.


Tak oto doszliśmy do końca zdjęć. Nie jest ich jakoś specjalnie dużo, ale dodałam też krótkie opisy przedstawionych na nich sytuacji, więc post powinien wam odpowiadać. Podoba się wam post? Które zdjęcie najbardziej was zastanawia? I przede wszystkim co sądzicie o nowych zdjęciach z trzeciego sezonu?

9 komentarzy:

 1. Post super. Mnie najbardziej ciekawi o czym Diego i Fran rozmawiali. Zdjęcia z 3 sezonu zaskoczyły mnie ponieważ odmienia się on od innych seri.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:03

  Zdjęcia są super. Nie widziałam ich do tej pory na żadnym blogu <33 /misia

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy11:40

  Extra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcia i tradycyjnie post też :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:20

  Jesteście najlepszym blogiem! Zawsze pierwsze! <33 Lili

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia są boskie :) a post jak zwykle świetny!! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥