poniedziałek, 14 lipca 2014

{nr. 653} [Violetta 3] Styl gwiazd w trzecim sezonie.

Każda V-lovers pragnie upodobnić się do swojego idola. Jedna dziewczyna pragnie upodobnić się do Violetty inna do Ludmiły, a jeszcze inny chłopak stara się zaimponować dziewczynie poprzez skopiowanie stylu Diego, Leona lub Fede.
Dziś postaram się przybliżyć Wam styl bohaterów w nadchodzącym sezonie. Jesteście ciekawi.?

Violetta

Jej osoba bardzo się zmieniła, w swoim życiu przeżyła już wiele i to właśnie wszystkie te dziwne zbiegi okoliczności wpłynęły na zmianę jej stylu. W pierwszym sezonie widzimy fiolet (bardzo rzucający się w oczy), w drugim sezonie widnieje już więcej różu, a fioletowy odchodzi w niepamięć. W końcu trzeci sezon, dziewczyna dorasta i w jej ubiorze nie widzimy już ani różowego ani fioletowego. Możemy zauważyć różne odcienie błękitu oraz delikatnego różu, który będzie podkreślał jej nowy kolor włosów. Styl dziewczyny będzie bardziej kobiecy i będzie zawierał w sobie więcej stylu młodej kobiety (niż dziewczynki). Violetta na pewno przykuje uwagę nowych mężczyzn, a co na to wszystko Leon i jej tato.?

Co zrobić, aby upodobnić się do Violetty?
Jeżeli chcecie być jak Viola musicie pamiętać o tym, że styl dziewczyny jest bardzo delikatny a zarazem intrygujący. Polecam spódnice w zestawie z  koszulą (najlepiej w kolorach : błękitnym, brzoskwiniowym oraz delikatnym różu). Jeżeli nie lubicie spódnic zawsze możecie zamienić je na spodnie w takich samych kolorach. Nie zapominajcie, że nie liczy się tylko to jak wyglądasz, ale również to kim jesteś, wiec nie zapominajcie o uśmiechu oraz o pogodzie ducha, wierzcie w swoje marzenia i dążcie do celu, a będziecie takie jak Violetta.
 
Leon


Postać Leona z sezonu na sezon nie zmieniała się znacząco. Jedyne co jest znakiem rozpoznawczym to grzywka, która przez trzy sezony kusi nas coraz bardziej. Jak wiemy i zauważamy Leon uwielbia koszule i bejsbolówki - (przystojniak). Z sezonu na sezon mimo iż styl Leona nie zmienia się w dużym stopniu, styl chłopaka idzie za duchem czasu (co sprawia,że zakochuje się w nim wiele dziewczyn). Chłopak najczęściej ubiera na siebie spodnie (kolorowe), nie lubi wszystkiego co naturalne. Leon zachwyca nas swoją pewnością siebie i to jeden z jego patentów na to, aby wyglądać dobrze.
 
Być jak Leon.?
Wasza dziewczyna podkochuje się w Leonie.? Zaskoczcie ją i wybierzcie się na małe zakupy. Kupcie koszule, bejsbolówkę i nie zapomnijcie kolorowych spodni. Super t-shirt oraz to co kupiliście i powalicie na kolana nie jedną dziewczynę, nie zapomnijcie o uśmiechu oraz poczuciu szczęścia z tego co ma się na sobie, to połowa sukcesu.

Ludmiła


Jest jedną z bohaterek, która jednym słowem uwielbia róż . Wszystko co błyszczy, świeci oraz jest różowe jest dla niej najbardziej cool. Z sezonu na sezon zmieniała swój charakter, ale czy tylko tyle? Dziewczyna uwielbia modę i każdy jej fan wie, że jest to jej natura. W pierwszych dwóch sezonach dziewczyna bardzo zwracała uwagę na to w co jest ubrana, zapewniam Was, że w trzecim sezonie to jej nie minie ;) Lecz mam dla Was małe zaskoczenie, zobaczymy nową Ludmiłę, która dorosła i stonowała już róż w swoim życiu, a jej nowe stroje nabiorą w końcu normalnych kolorowych barw. A co nowego u wielkiej gwiazdy? - panterka ( widzimy ją dość często na nowych zdjęciach), dziewczyna i w niej wygląda ślicznie.

Upodobnić się do divy.?
Róż,róż i tylko róż - pamiętajcie, że taka jest Ludmiła, a Wy jeżeli chcecie upodobnić się do tej złotowłosej nie musicie nosić go w nadmiarze, wystarczy go jedynie odrobina. Delikatny odcień różu, możecie kupić wszędzie, a co najważniejsze wszystko: spódnicę, sukienkę czy spodnie a nawet bluzkę. Dla Ludmi liczy się to, że ktoś stara się być tak jak ona, a nie to, że ktoś chce być jej kopią. Ach zapomniałabym. Nie zapomnijcie o dodatkach :)

Diego


Wilki przystojniak i amant Violetty. Pojawia się w drugim sezonie i zostaje na dłużej. Jego styl bycia jest bardzo męski i seksowny (trzeba to przyznać). Jest typem mężczyzny bardzo pewnego siebie - co mówi nie tylko jego mowa, sposób bycia oraz styl jaki prezentuje. Uwielbia kolor czarny oraz ciemny brąz. Nosi skórzane kurtki oraz ciemne koszule. I tutaj Was nie zmartwię taki Diego do nas powróci, z jednym małym szczególikiem. Nowy Diego będzie bardziej romantyczny i wrażliwy.

Trochę więcej energii - Diego.?
Wiele osób nie stać na tak odważny styl jaki preferuje Diego, ale dlaczego.? Oprę się na własnym przykładzie i wiem, że Word Violetta mnie poprze. Osobowość Diega wyraża bardzo często jego strój (ta drapieżność a z drugiej strony wrażliwość jaką mają w sobie jego stylizacje przyciąga dziewczyny). Do spodni warto nie raz założyć kurtkę bądź nawet zwykła koszulę, a nie jak zawsze t-shirt. Zaszalejcie! Postawcie na styl! I dajcie z siebie wszystko, tak nie jesteśmy w filmie tak jak Diego, ale, możecie zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę.

Francesca

Jej ubiór zawsze był dla mnie nie do końca jasny, ale dość kreatywny. Pierwsze dwa sezony pokazały nam jak bardzo Fran potrafi być otwarta na innych i właśnie to chce nam przekazać w swoich strojach. Trzeci sezon będzie dla niej wyjątkowych, choć z sesji promocyjnej można wywnioskować, że jej styl będzie mógł lekko przypominać styl Violetty z pierwszego sezonu. Możecie być pewni, że i u Fran zajdzie zmiana. Będą podobne sukienki takie jak w drugim sezonie, oraz takie stylizacje jakich jeszcze nie widzieliśmy (np. zdjęcie promocyjne)

Więcej delikatności z Fran.?
Fran jest osobą, która ma w sobie wielką siłę. Jej stroje świadczą o niej, ale w trzecim sezonie jej stroje staną się bardziej delikatne i niewinne (jeżeli stroje mogą być niewinne). Aby upodobnić się do nowej Fran wystarczą nam tylko trzy rzeczy ; opaska, delikatna spódnica, sweterek oraz pasek do spódnicy (oczywiście wszystko w delikatnych kolorach/dopasowanych ze sobą). Nie możecie zapomnieć również o uśmiechu jaki ma ta młoda dziewczyna i o energii jaka w niej drzemie.

Federico


Przystojniak, który zauroczył nas swoim poczuciem humoru, talentem jak i stylem. Stylizacje chłopaka w pierwszym sezonie to głównie spodnie, t-shirty oraz marynatki (różnego koloru). To właśnie takiego chłopaka widzimy, lecz w drugim sezonie możemy zauważyć brak marynarek, zostały one zastąpione przez kamizelki - i w tym również wygląda świetnie. A co w 3 sezonie.? Będzie największy mix czyli będą i kamizelki i marynarki (oczywiście nie na raz). Możemy również zdradzić, że włosy chłopaka również będą podnoszone na żel.

Być jak gwiazda U-mixu? - Federico
Nie każdy chce być podobny do gwiazdy (dla tych mamy do wyboru styl Leon lub Diego), najważniejsze to mieć poczucie własnej wartości. Koniec morałów. Skoczcie do sklepu (jeżeli macie już podobne rzeczy to po prostu otwórzcie szafę) poszukajcie rzeczy i przemyślcie jakie rzeczy ubrałby na siebie Federico. Możecie wybrać co tylko chcecie, ale nie zapomnijcie o stylu i dobrym guście.
 
Podsumowując nie musicie od razu wydawać majątku, czasem warto zajrzeć do swojej szafy i znaleźć coś ciekawego. Upodabniając się do swoich idoli nie zapominajcie o tym, że to tylko Wy i nie starajcie się udawać kogoś kim nie jesteście. 

Na resztę osób będziecie musieli jeszcze chwile poczekać. Mam nadzieję, że post Wam się podobał. Czekam na wasze opinie.

5 komentarzy:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥