wtorek, 15 lipca 2014

{nr. 655} Przygotowania do Violetta 3 w Argentynie.

Premiera nowego sezonu Violetty w Argentynie zbliża się wielkim krokami. Wszyscy V-lovers czekają na to wydarzenie z wielkim zainteresowaniem i euforią.
   Co robią Argentyńczycy aby przygotować się do Violetta 3? I jakie chwyty reklamowania serialu potrafią wykonać.? Tego i jeszcze więcej dowiecie się w rozwinięciu posta.

Wielkie reklamowanie nowego sezonu w Argentynie idzie pełną parą. Po zapowiedziach, które mogliśmy oglądać, po zdjęcia promocyjne. Tym razem nie przychodzę do Was ani jedną z tych spraw. Jesteście zaciekawieni.? Otóż w niektórych supermarketach w Argentynie kupujący będą mogli natknąć się na kolejną promocję serialu. W centrach handlowych wszyscy V- lovers mogą zobaczyć pokazy tylko dla nich (nie znamy szczegółów, lecz ze zdjęć do jakich udało nam się dotrzeć możemy zauważyć, że ta atrakcja cieszy się dużą popularnością wśród fanów). Na pokazach można zobaczyć tancerzy, oraz wielu fanów serialu. Nie brakuje super atmosfery, która wywołuje na twarzy każdej V-lovers szeroki uśmiech. Możemy zauważyć, że dla nich serial Violetta jest bardzo ważny i osiągną bardzo duże zainteresowanie.
Kilka zdjęć jakie udało mi się znaleźć:
Jest czego pozazdrościć Argentyńczykom. Trzeba przyznać, że umieją oni dobrze reklamować swoje produkty. Jedyny minus? Dlaczego taki pokaz nie może być u nas? No niestety taka kolej rzeczy, my Polacy jak zwykle zacofani, no ale cóż nie można nikogo winić , zobaczymy jak trzeci sezon będzie reklamowany u Nas. Macie jakieś swoje przypuszczenia? Moim zdaniem trzeba pogratulować Argentyńczykom kreatywności i pomysłowości. Widać, że potrafią się zjednoczyć.

No i jak, kto z Was chciałby być teraz na ich miejscu? Jeżeli post Wam się podobał dajcie o sobie znać w komentarzu :)

5 komentarzy:

 1. Anonimowy12:24

  Fajny post. U nas pewnie nie będzie czegoś takiego, bo Polonia zacofana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Inicjatywa fajna- trzeba im to przyznać :D U nas nie ma środków na takie rzeczy więc pewnie nie będzie czegoś takiego. Ja chciałabym chociaż jakieś zapowiedzi po polsku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13:14

  Jesteście.?? Czekam na wasze komentarze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:19

  Spoko pomysł z tym mieli ;)
  Fajny post :** /misia

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥