piątek, 11 lipca 2014

{nr. 645} Dzień Dobry!


Ależ ja oficjalnie zaczęłam. Witam wszystkich czytelników bloga Word Violetta! Jestem Weronika i dostałam szansę na dołączenie do redakcji tego oto bloga. Mam nadzieję, że mój sposób pisania postów wam się spodoba. Jestem osobą pilną, wierzę, że wszystko jest możliwe tylko trzeba o to walczyć. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to zapraszam do postu.Coś o mnie
Od dzieciństwa (czyli od zawsze) moją pasją, podobnie jak Violetty jest muzyka. To coś co przenosi mnie w inny wymiar! Gdy śpiewam i gram na gitarze (bo to także umiem) czuję się wolna, czuję, że wszystko jest możliwe. Jestem osobą mało wierzącą w siebie. Nie lubię dzielić się z innymi swoją muzyką ale nie dlatego, że nie chcę, lecz wstydzę się i się boje (trema). Jestem osobą, która mocno wierzy w marzenia. W życiu cenię sobie: prawdę zaufanie miłość i przyjaciół. We wrześniu zaczynam naukę w gimnazjum. Komponuje też własne piosenki XD.


Ja i Violetta
Serial Violetta znalazł swoje miejsce w moim sercu od 1 odcinka. Od początku wiedziałam, że to nie będzie typowy ,,disnejowski" serial ze śmiechem w tle- tego nie znoszę- to jest wyjątkowy serial. Szczerze to fioletowy serial zmienił moje życie. Widząc jak aktorzy z Violetty w piękny sposób spełniają marzenia-uwierzyłam bardziej w siebie. Nie zapomnę gdy po finale 1 sezonu Violetty wzięłam gitarę i napisałam swój 1 utwór: Wspaniałe 6 lat. Piosenkę, którą moja klasa śpiewała na apelu końcowoszkolnym.

Oto cała JA!

Mam nadzieję, że polubicie mnie podobnie jak resztę redakcji. Trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam :>

7 komentarzy:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥