poniedziałek, 28 lipca 2014

{nr. 709} [Violetta 3] Najnowsze zdjęcia trzeciej serii.

Jak samopoczucie przed dzisiejszym odcinkiem Violetty 3 [klik post] ? Ja bardzo się cieszę, ze nie musimy już czekać, aczkolwiek dzisiaj odcinka obejrzeć nie będę mogła. Myślę jednak, że tak jak poprzednio Tini Polonia uzupełni relację i będziecie się mogli o wszystkim na spokojnie dowiedzieć. Oczywiście jeśli ona tego nie uczyni, ja postaram się to dla was zrobić.


Natomiast dzisiaj przychodzę do was ze zdjęciami z trzeciego sezonu. Nie będę mówić wam, co możemy na nich ujrzeć- wszystko znajdziecie gdy tylko rozwiniecie posta. Zapraszam!

Kilka słów dla Youmixu...

Youmix w trzecim sezonie będzie pełnił dużą rolę. Chodzi tutaj oczywiście przede wszystkim o Marottiego i o to jaki wpływ na sławę i rozwój kariery będzie miał właśnie Youmix. To tak na prawdę dzięki współpracy Studio On Beat z tą wytwórnią [jeśli tak to mogę nazwać] uczniowie stali się rozpoznawalni i część z nich [Fran, Viola, León i Diego] wylecieli do Madrytu.
German i Priscila~ nowa serialowa para.

Czyżby German spotkał Pris podczas jakiegoś z bankietów, na których ta śpiewała [dla ciekawych piosenkę Veo veo] ? Ponoć ma się ona zakochać w mężczyźnie na prawdę, a nie z powodu jego pieniędzy. Oprócz tego ich związek może bardzo zrewolucjonizować świat nie tylko zakochanych, ale i Violetty i Ludmiły.Wsparcie przed show!

Każdy potrzebuje czasem przysłowiowego kopa w tyłek na szczęście. Marotti wie, że warto wspierać i chwalić swoje gwiazdy. Mimo, że nie zawsze je chwali i jest dla nich miły to dzięki niemu uczniowie wiele osiągnęli.Występ w jakimś programie?

Czyżby uczniowie po zakończonej trasie mieli wziąć udział w jakimś programie i udzielić tam kilku wywiadów? Tylko skąd te wszystkie smutne minki? Czy coś poszło nie tak jak to sobie zaplanowano?
Och Ramallo.

Na pewno większość z was pamięta scenę z pierwszego sezonu kiedy to German wyobrażał sobie Angie w sukni ślubnej. Czy teraz to Ramallo będzie sobie to wyobrażał? A może ślub odbędzie się na prawdę? Co o tym myślicie?


Rodzeństwo LaFontaine powraca!

Cóż to by był za serial gdyby zabrakło w nim zwariowanej Jade i jej kochanego braciszka Matiasa? Myślę, ze w tym sezonie będzie jeszcze więcej intryg. Czego oni szukają w domu Germana?


Tato ja chcę spełniać swoje marzenia!

Clement to nowa postać w serialu. Chce rozwijać się artystycznie i uczyć w Studio On Beta. Jego ojciec ma jednak nieco inne plany na przyszłość swojego syna. Chce aby tak jak on, Klema został biznesmenem. Czy uda mu się osiągnąć swój cel? Jestem pewna, że nie!


 Miły... a może jednak wcale nie....

Milton to nowy nauczyciel śpiewu w Studio. Udaje przyjaznego i miłego dla wszystkich... jednak gdy nikt z nauczycieli nie widzi zamienia się we wrednego mężczyznę.


 Mama? Tata?

To na pewno będzie wielkie zaskoczenie dla Violetty i Ludmiły gdy w Studio zobaczą swoich rodziców i to razem! Co z tego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce.


Tak oto doszliśmy do końca zdjęć. Nie jest ich jakoś specjalnie dużo, ale dodałam też krótkie opisy przedstawionych na nich sytuacji, więc post powinien wam odpowiadać. Podoba się wam post? Które zdjęcie najbardziej was zastanawia? I przede wszystkim co sądzicie o nowych zdjęciach z trzeciego sezonu?

4 komentarze:

 1. Anonimowy20:54

  Super fotki. Jeszcze ich nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:51

  Fajny post

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny post. Mnie najbardziej zastanawia ostatnie zdjęcie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny post :) Ostatnie zdjęcie mówi, że będzie się działo... :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥