niedziela, 7 września 2014

{nr. 791} Informacje, o których warto wspomnieć, a do tej pory nie ukazały sie na blogu.

Ostatnio na blogu panuje mały zastój jeśli chodzi o posty [bynajmniej z mojej strony] i powiem wam szczerze, że tak naprawdę nie wiem czemu tak się dzieje. W minionym czasie wydarzyło się kilka rzeczy, o których nie wspomnieliśmy jeszcze na blogu. Myślę, że warto to zmienić i podsumować kilka ważnych wydarzeń z poprzednich dni, czy tygodni. Ciekawi? Zapraszam do posta!


Kids Choice Awards Colombia 2014.

The Nickelodeon Kids' Choice Awards, w skrócie znany jako KCAs, gala rozdania nagród. Gala odbywa się w corocznie w marcu lub w kwietniu, nagrody rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film.

 Zwycięscy wśród Violettowych!

Nasi ulubieńcy, jak i sam serial "Violetta" byli nominowani w tegorocznych KCA. Kto wygrał i w jakiej kategorii?

Najlepszy czarny charakter to oczywiście... Mercedes Lambre!
a nagrodę w kategorii Ulubiony aktor i Ulubiona aktorka otrzymali..... Martina Stoessel i Jorge Blanco.

Uważam, że to niewiarygodny sukces dla każdego z tej trójki. Dostali uznanie ze strony widzów, zostali pokochani i to dzięki nam- ich fanom udało im się otrzymać tą nagrodę. Myślę, że nie ma co się dziwić, że wygrali. Wszyscy pokochali ich za rolę w "Violettcie" oraz za to jakimi są ludźmi i za kontakt z fanami na całym świecie.


Partita Per La Pace- Martina Stoessel.

1 września o godzinie 20:30 odbył się charytatywny mecz Partita Per La Pace zorganizowany z inicjatywny papieża Franciszka. Co ma on związany z Martina? Otóż została ona zaproszona by zaśpiewać na nim. Utwory, które wykonała podczas meczu to Nel mio mondo, czyli włoski odpowiedzik En mi mundo oraz jej ulubioną piosenkę- Imagine Johna Lenona.


Uważam, ze dziewczynie poszło bardzo dobrze i ciesze się, że po kilku sekundach śpiewania Nel mio mondo z playbacku pozwolono Tini zaśpiewać samej.Oczywiście oprócz samego występu na charytatywnym meczu Martina miała okazje spotkać się nie z innym jak z samym papieżem Franciszkiem. Warto wspomnieć, że jest to jej drugie spotkanie z głowa Kościoła, aczkolwiek tutaj miała okazję być z nim dłużej.
Martina Stoessel na promocji serialu w Berlinie.


Jak wiecie z Niemczech serial dopiero raczkuje, więc wysłanie takiej Tinity na promocje byłoby genialnym pomysłem na podniesienie zainteresowania serialem. Producenci właśnie o tym pomyśleli i kilka dni temu Martina wystąpiła dla fanów z Niemiec.
Po występie na charytatywnym meczu [mogliście przeczytać o tym powyżej] Martina udała się na chwile do Londynu by zaraz potem przylecieć do stolicy Niemiec- Berlina by wystąpić dla kilkunastu szczęśliwców.


Gwiazda "Violetty" zaśpiewała m.in. Te creo, En mi mundo, Entre tu y yo oraz Podemos  . Na twitterze natomiast nie kryła swojej radości i zdziwienia z tego, że niemieccy fani śpiewają po hiszpańsku!Osoby śledzące twittera, a przede wszystkim Instagrama dziewczyny mogli zauważyć, że Berlin bardzo się jej spodobał, ponieważ wstawiła z niego dość sporo zdjęć. Oto niektóre z nich.


 Tym sposobem doszliśmy już do końca posta. Mam nadzieję, że się wam podobał. Co myślicie o wstępie Martiny na charytatywnym meczu oraz w Berlinie? Cieszycie się ze zwycięstw Violettowych w KCA? Czekam na wasze komentarze.

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny post :) Kilka wydarzeń zebrane w jedną notkę. Czyta się to znacznie lepiej niż kilka długich postów.
  Pozdrawiam :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post. Wszystko w jednym. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:34

  Fajny pomysł na posta :)
  Widać, że Martina w ostatnich dniach jest bardzo aktywna: Włochy, Niemcy - naprawdę się nie oszczędza. Co do KCA to nie pozostaje nic innego jak pogratulować zwycięzcom :)
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥