poniedziałek, 8 września 2014

{nr. 792} [Violetta 3] Nie tylko w Buenos Aires.


Jak wiecie trzeci sezon ma być całkiem inny od pozostałych, nie tylko pod względem fabuły, ale także... zróżnicowania scenerii. Jak mogliście zauważyć w pierwszych dwudziestu odcinkach losy bohaterów nie dzieją się tylko w Studio On Beat i domu Violetty, ale i również w innych pięknych miejscach.. chociażby w Barcelonie.

Oczywiście producenci nie poprzestali tylko na przepięknym mieście Hiszpanii Barcelonie. Ostatnie odcinki nakręca bowiem w... Sevilii.

#Violetta3EnEspaña

Barcelona– miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 120 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii, z liczbą mieszkańców wynoszącą 1 620 943 wewnątrz granic administracyjnych.


Sewilla– stolica i główne miasto Andaluzji, ośrodek adm. prowincji Sevilla, 704 tys. mieszk. Czwarte pod względem wielkości miasto Hiszpanii, nad Gwadalkiwirem, połączone żeglownymi kanałami z Atlantykiem. Uchodzi za stolicę andaluzyjskiego folkloru „flamenco”.


Sevilla jest już kolejnym miastem w Hiszpanii, w którym odbędą się nagrania do trzeciego sezonu "Violetty".

Post użytkownika Clara Alonso.

A dzięki uprzejmości naszej kochanej Clarity możemy dowiedzieć się które odcinki zostaną tam nagrane i kto w nich weźmie udział.

Przeanalizując powyższe zdjęcie możemy wysunąć dwa wnioski.

1. W Sevilli zostaną nagrane ostatnie odcinki serii.
2. Na pewno ujrzymy w tym pięknym mieście Violettę, Leona, Germana, Angie, Francesce, Camile, Diego, Broadwaya, Ludmiłę, Naty, Gery, Alexa i innych wymienionych.

Tak więc, jak widzicie Violetta 3 będzie toczyła się w wielu pięknych miejscach. Warto przypomnieć także o epizodzie w Paryżu [klik post]. Uważam, ze to bardzo fajnie, że możemy zobaczyć wiele miejsc, a nie tylko być w zasięgu Studio On Beat i dom Castillo.

CIEKAWOSTKA!

Facundo i Candelarie postanowili wybrać się na Ibizę– trzecią co do wielkości i ludności wyspę hiszpańskiego archipelagu Baleary, położoną w zachodniej jego części. Oprócz tego udali się także na
Formenterę- drugą co do wielkości wyspę wchodzącą w skład Pitiuzów. Leży na południe od Ibizy.Podoba się wam post? Cieszycie się, że nagrania trwają także w innych miejscach a nie tylko w Buenos Aires?

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥