niedziela, 21 września 2014

{nr. 813} [Violetta3pl] Disney Channel Polska- premiera Violetta 3!

Disney ciągle trzymał nas w niepewności. Pytając się go o premierę trzeciego sezonu zawsze otrzymywaliśmy jedną odpowiedz: obserwuj nasz fanpage, a będziesz na bieżąco. Na razie nie mamy żadnych informacji. Jednak w końcu Disney postanowił zdradzić nam tę ściśle strzeżoną tajemnicę i zdradził w jakim miesiącu będziemy mogli oglądać już pierwsze odcinki.


Otóż wszem i wobec możemy ogłosić, ze premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu "Violetty" będzie miała miejsce w LISTOPADZIE! Jesteście ciekawi kiedy?


Do wyboru mamy 4 poniedziałki miesiąca.

3.11. / 10.11. / 17.11. / 24.11.

Myślę, że najtrafniejszą datą jest 17 bądź 24 listopada. Patrząc na wszystkie trwające przygotowania myślę, że do tej pory Disney powinien spokojnie się ze wszystkim uporać.

Wszystko leci w zawrotnym tempie. Nowe zapowiedzi [klik] i [klik] zwiastują, że nowy sezon jest tuż tuż. Cieszycie się na nadchodzące odcinki po polsku?
Trzeci sezon przyniesie nam całkiem nowe doznania. Wyróżnia się na tle innych i skupia na sławie uczniów Studio On Beat. Podróże, koncerty i nieoczekiwane zwroty akcji.... Marco wyjeżdża, co więc z Marcescą? Miejsce u boku Fran zastąpi Diego. Czy Leonetta przetrwa próbę, przed jaką stawiają ich Gery i Alex? Jak potoczą się dalej losy Studio? Co stało się Antonio i czy Ludmiła i Violetta staną się w końcu przyjaciółkami? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając trzeci sezon "Violetty".
Podoba się wam post? Czekacie na premierę serialu na Disney Channel Polska? Jaka data według was jest najbardziej prawdopodobna?

3 komentarze:

 1. kalinka14:07

  Super wiadomość :D Dla mnie najfajniejszą datą jest 17 listopada.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:54

  Świetnie;) Już nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak późno? Dlaczego nie w październiku? Super post :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥