piątek, 12 września 2014

{nr. 798} Czyżby kolejna polka w Violetta 3?

Nie, nie.. to musi być jakaś literówka, przecież to nie możliwe, właśnie nagrywają ostanie odcinki a tutaj ktoś chce mi wmówić, że w serialu możemy zobaczyć kolejną Polską twarz. Tak to prawda, wszystko wskazuje  na to, że kolejna osoba z Polski pojawi się w ostatnim sezonie kultowego serialu Violetta. Więcej informacji w rozwinięciu posta.

O kogo chodzi?

T
o pytanie zapewne nurtuje Was od samego przeczytania nagłówka
, o kogo może chodzić przecież Justyna Bojczuk miała pojawić się w serialu, czyżby zastąpiła ją inna osoba. Nie, Justyna zagra w serialu, ale oprócz niej zapewne na planie zobaczymy jeszcze .. Wiktorię Gąsiewską! Kim jest? Wiktoria jest aktorką, która mimo swojego młodego wieku jest znana już w całej Polsce, głównie z roli Agaty w serialu rodzinka.pl gdzie zagrała postać Agaty - dziewczyny Kuby Boskiego, oraz w serialu Rodzina Zastępcza, gdzie grała Dorotkę.


Skąd te idiotyczne przypuszczenia?

Odpowiedź jest bardzo prosta, każdy kto posiada aplikację instagram w swoim telefonie wie co jego idole dodają na swoich kontach. Tym razem odpowiedź dał nam sam Samuel Nascimento przed dodanie jednego zdjęcia:
Nie będę przepisywać tego co  napisał Samuel, ale jego wypowiedź dotyczyła się Sevilli i dwóch dziewczyn: Polki i Rosjanki. Czyżby Weronika miała pojawić się w Violetta 3?

Jak widzicie są poszlaki jakie mogą wskazywać na właśnie taką opcję, lecz jak sami wiecie nie jest to pewne na 100%, chociaż jak patrzę na to zdjęcie, wydaje mi się, że cała trójka bawi się bardzo dobrze w swoim towarzystwie. Z drugiej strony co Weronika robiłaby w Sevilli skoro ma szkołę.. Do tego w jednym z komentarzy napisała, że jest tam by pracować.

Jeżeli nasze przypuszczenia się potwierdzą, Weronika może być:
 • fanką, która chciała poznać swoich idoli (zapewne Rosjanka, która towarzyszy dwójce, również może być fanką fioletowych)
 • przypadkową dziewczyną, która nie będzie miała większego znaczenia (np. kelnerka lub córka jakiegoś znajomego Germana)
 • rodzina do jakiegoś bohatera.

Co myślicie o dowodach i o kolejnej polskiej gwieździe w Violetcie?

4 komentarze:

 1. Super post :) Bardzo się cieszę, że będzie kolejna Polka w telenoweli !!!!
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:56

  "Wiktoria JEJ aktorką", literówka. ;) Nie znam jej ale nie na obu zdj. wygląda inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:12

  Wejdziesz na asku?

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post. :) Kolejna Polka! :******

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥