sobota, 20 września 2014

{nr. 812} [Violetta3pl] Drugie polskie promo- Style!

Trzeci sezon w Polsce zbliża się już wielkimi krokami. Polski Disney Channel rozkręcił się na tyle, że swobodnie możemy oglądać zapowiedzi/proma reklamujące właśnie Violette 3. W poprzednim poście mieliśmy okazje obejrzeć nagrania z Barcelony [klik], a tym razem możemy lepiej przyjrzeć się stylowi bohaterów w trzeciej serii.
A co możemy zobaczyć w filmiku?

Na początku pojawia się Federico [Ruggero], który ma mieć właśnie sesję ubrań, kolekcja zimowa. Potem widzimy serialowego Broadwaya, która mówi abysmy szli za nim bo inaczej się zgubimy. Na ekranie pojawia się Camila, która jest bardzo podekscytowana próbą makijażu, fryzury. Pojawia się kochana Francesca, która czeka właśnie na przymiarkę strojów. Dla ciekawych tą sukienkę dziewczyna będzie miała podczas występu na początku sezonu w piosence En gira [W Trasie]


Potem znowu pojawia się Federico, by po chwili ustąpić miejsca krótkiemu oprowadzeniu po garderobie. Możemy pokrótce przyjrzeć się ubraniom Violetty, Francesci czy Ludmiły.

Pojawia się Cande, która opowiada, ze styl Camili zawsze odzwierciedla jej osobowość. Jest to połączenie hipisowskie, folkowe i szykowne. Wcześniej Cami nosiła krótkie spodenki i sukienki, a teraz zmieni się to na koszt spodni. W kolejnym kadrze ukazuje nam się ponownie Ruggero, który jest właśnie u Chino, czyli fryzjera, który stylizuje fryzury bohaterów serialu. Cande dodaje także, że bardzo cieszy się z powodu rozpoczęcia zdjęć, ponieważ wszyscy robią próbne makijaże, fryzury i przymiarki. Potem widzimy Naty, która bardzo cieszy się, ze makijaże, które mają na sobie są podobne do tych z pierwszego i drugiego sezonu i że są bardzo delikatne. W ostatnim kadrze Rugg mówi, że przymiarki właśnie się zakończyły a ciuchy niedługo będziemy mogli oglądać w trzecim sezonie.

Podobał się wam filmik i post? Czekacie na premierę kolejnych zapowiedzi jak i samego sezonu?

6 komentarzy:

 1. Super post! :D Nie moge sie doczekac nowego sezonu! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. chcemy nowy sezon! :D zapraszam do mnie disneychannelpolska123.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się podobał :) Fajne są te filmiki zza kulis trzeciego sezonu :)
  Świetny post :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, jakie tempo nabrał nasz Disney Channel ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, kolejna zapowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10:58

  Fajnie się ogląda takie filmiki;) Ciekawe czy będą one puszczane też na Disney Channel

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥