sobota, 6 września 2014

{nr. 789} Luz, Camera,Ups.. Violetta 3


Luz, Camera, Ups... czyli największe wpadki podczas nagrywania odcinków Violetty. Niedawno na naszym blogu pojawił się post o wpadkach z drugiego sezonu *klik*, lecz tym razem do internetu wyciekły filmiki z trzeciego sezonu. Jeśli nie interesują was wpadki waszych idoli, to zobaczcie jakie sceny możecie się spodziewać w nowych odcinkach..

Filmiki nie są długie, i zawsze warto jest mieć na twarzy banana (tzn. uśmiech), dlatego zapraszam do obejrzenia tych króciutkich filmików..To już wszystkie nagrania. Muszę przyznać, ze te są o wiele lepsze niż te poprzednia.. Piszcie w komentarzu, który moment był dla Was najlepszy. Jeżeli chodzi o mnie, to wybieram chyba fragment gdy Violetta gra na pianinie i nagle spada jej stopka do trzymania chwytów, oraz to gdy Andres śmieje się jak głupi :)

2 komentarze:

  1. Bardzo zabawne. xD Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam pytanie. Czy mogłybyśmy na moim blogu i na waszym zrobić taką akcję " Złóż życzenia " i 2 tygodnie przed urodzinami gwiazd napisać post żeby wysyłali nam na e - maile prace z życzeniami dla gwiazd i wrzucimy to na tt i poprosimy by spamowali. Jeśli chcesz więcej informacji pisz mi na Hangoust. :)

      Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥