sobota, 13 września 2014

{nr. 803} [Violetta 3pl] Pierwsza zapowiedź po Polsku!

Tak, tak to prawda, wreszcie się doczekaliśmy. Argentyńczycy swoje pierwsze zapowiedzi widzieli już około trzy miesiące temu, przyszedł czas również na nas. Zapowiedź pochodzi jest z Barcelony, jest identyczna jak ta w wersji hiszpańskiej. Chcecie się przekonać jak wygląda promo? Zapraszam do posta, gdzie czeka na Was kilka zabawnych scenek z naszymi bohaterami oraz dowiecie się kilku ciekawych rzeczy.

Powoli, ale powoli przychodzi do nas trzeci sezon serialu. Myślicie sobie może, że jak obejrzeliście już filmik w języku hiszpańskim to po jakiego będziecie oglądać jeszcze jego odpowiednik, ale w naszym ojczystym języku. Otóż z filmiku dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy na temat kręcenia serialu, odczuć bohaterów oraz inne ciekawe nowinki, o których jeszcze nie wiedzieliście.
Ci, którzy darowali sobie oglądanie sceny, zapewne nie wie, że fani Jorge Blanco mieli okazje się z niego pośmiać. Prawda jest taka, że rozwalił mnie jedną swoją kwestią .. - 'Gram naprawdę trudną scenę wsiadania do samochodu, więc dajcie mi się skupić..' , a później jeszcze ten uśmiech, no nie rozwalił mnie ;)

A Wam jak podoba się pierwsza zapowiedź? Rozśmieszyło Was coś tak jak mnie, a może jakaś inna wypowiedź utkwiła Wam w pamięci?

4 komentarze:

 1. Świetny post! :) Już nie mogę się doczekać 3 sezonu w Polsce *-*

  PS Przepiękny ten nowy wygląd bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super nareszcie rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ummm.. supcio w końcu coś u nas z produkcją Violetty 3 ruszyło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jorge i jego "złote myśli" :P Padłam :D
  Fajnie, ze Disney ruszył z zapowiedziami po polsku :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥