poniedziałek, 22 września 2014

{nr.817} Disney Channel - Zmieniamy się dla Ciebie!

Parząc na tytuł posta , pewnie zastanawiacie się co on ma wspólnego z Violettą. Już Wam tłumaczę. Jeszcze kilka dni temu w telewizji widziałam reklamę kanału Disney Channel , w której są urywki scen z trzeciego sezonu Violetty. Dziś reklama pojawiła się również w internecie. Jeśli jesteście ciekawi reklamy to zapraszam do rozwinięcia posta.


Bardzo się cieszę , że w reklamie nie zapomniano o Violettcie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się , aż takiej promocji Violetta 3 w Polsce , ponieważ drugi sezon nie był , aż tak bardzo promowany w zasadzie była to jedna reklama zapowiadająca datę premiery drugiego sezonu Violetty. Myślę , że to po części nasza zasługa że nowy sezon i to na tyle przed premierą jest tak promowany. Serial stał się bardzo popularny w Polsce , praktycznie co drugie pytanie na fanpage'u Disney Channel Polska to "Kiedy Violetta 3 w Polsce".


 Cieszycie się że w reklamie uwzględniono Violettę 3 ?

7 komentarzy:

 1. Anonimowy17:47

  Super, że reklamują Violetta 3!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętaj o interpunkcji! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę cię za to przepraszam. Obiecuję że będę zwracać uwagę na interpunkcję , a jeśli chodzi interpunkcję w poście to wszystko już poprawiłam i teraz powinno być dobrze

   Usuń
 3. W końcu jakaś normalna reklama, nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:50

  Świetnie :) Może za niedługo serial Violetta będzie najwięcej razy oglądany na Disney Channel/ monika

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że reklamują :) Myślę, ze Disney zdaje sobie sprawę, że część ludzi włącza go tylko dla "Violetty", bo reszta ich seriali, z tym irytującym chichotem w tle, jest nie do strawienia. No, może jeszcze "Fineasz i Ferb" są OK :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tym. Według mnie te seriale z tymi śmiechami w tle niby są śmieszne, a tak naprawdę nie są. a tak ogólnie fajnie że zareklamowali Violettę 3. Super post, oby tak dalej ;)

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥