poniedziałek, 29 września 2014

{nr. 830} Video wywiad z Cande i Clarą

Disney ostatnio sprawia nam wiele niespodzianek, których nawet mogliśmy się nie spodziewać. Nie dawno na oficjalnej stronie Disneya pojawiły się dwa video wywiady z Candelarią Molfese i Clarą Alonso, zdubbingowane na język Polski.Z wywiadów możemy dowiedzieć się wiele ciekawostek na temat aktorek. Obie dziewczyny na samym początku zaśpiewały piosenkę z drugiego sezonu Violetty. Cande wybrała "Codigo amistad", a Clara zaś postawiła na "Hoy somos mas". Aktorki opowiadały o rzeczach, o których nawet nie mieliśmy pojęcia np. Cande nienawidzi gum do żucia, albo że Clara ze wszystkich postaci najbardziej lubi Naty i Jade.

Wywiad z Candelarią [klik]

Wywiad z Clarą [klik]

Filmiki te pojawiły się już dosyć dawno i w ogóle nie spodziewałam się że zostaną zdubbingowane, ale lepiej późno niż wcale. Muszę przyznać że mimo ostatnich porażek w dubbingu, akurat w tych wywiadach dubbing był całkiem dobry.Pamiętajmy że tego typu wywiadów jest o wiele więcej min. z Martiną, Lodovicą, Diego i Jorge. Skoro już pojawiły się te dwa video wywiady na pewno pozostałe już niedługo zostaną opublikowane. 

3 komentarze:

 1. Cudnie w końcu polski disney zaczął pracować...
  Nie mogę się doczekać reszty wywiadów!!!!!
  Świetny post :)
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post. Dubbing trochę kiepski, w tym się z Tobą nie zgodzę. Ale te informacje mogą być wyssane z palca. Nie musi być to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny post :) Nie mogę się doczekać reszty filmików <3

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥