sobota, 13 września 2014

{nr. 800} Violetta; Koncert na Disney Channel już dziś!

Na pewno każdy pamięta emocje jakie towarzyszyły podczas oglądania filmu z Violetta En vivo w kinie. Ta muzyka, kolory, światło, sceneria- wszystko niezwykle przygotowane byśmy mogli zapamiętać to na całe życie. Mimo, że nie mogliśmy być na przedstawieniu na żywo to mieliśmy okazje obejrzeć je na dużym ekranie w kinie. Jeśli jednak ktoś tego nie uczynił, a ma u siebie Disney Channel ma jeszcze niepowtarzalną okazje przeżyć emocje związane z Violetta En vivo. Właśnie dziś!

O co chodzi?

Na pewno każdy z was wie czym jest Violetta En vivo. Są to, a tak na prawdę były koncerty organizowane niemalże na całym świecie, w których mogliśmy zobaczyć obsadę serialu w ciekawych scenkach i pięknych piosenkach z serialu.


Violetta; koncert w kinach, a teraz i na Disney Channel.

Disney Channel przygotował niespodziankę dla wszystkich osób, które nie mogły obejrzeć pokazów na żywo. Najpierw relacja z koncertu została wyświetlona na ekranach kin, a teraz możemy podziwiać to wszystko u siebie w domu... przed ekranem telewizora!


Gdzie i kiedy?

Tak jak już wcześniej wspomniałam Violetta;koncert można obejrzeć tylko i wyłącznie na kanale Disney Channel dzisiaj o godzinie 11:00 oraz dla tych którzy nie będą mogli obejrzeć relacji o tej godzinie można usiąść przed telewizorem o 18:00 i obejrzeć powtórkę.


Uważam, że to na prawdę genialne posunięcie ze strony Disney Channel, iż dał nam możliwość obejrzenia tego cudownego wydarzenia na ekranie naszych telewizorów. Ja niestety kanału tego nie posiadam, wiec nie będę mogła obejrzeć pokazu. A wy?

 Będziecie oglądać?

2 komentarze:

  1. Super post. :) Będę oglądać. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy10:47

    Jeej! Jeszcze tylko 10 minut! Czekam ♥

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥