środa, 24 września 2014

{nr. 819} [Akcja] Video list do Lodo

Lodovica , odtwórczyni roli Francesci ostatnio sprawiła niespodziankę swoim fanom w postaci nowego teledysku do piosenki "I only want to be with you". Teraz Polscy fani chcą zrobić niespodziankę swojej idolce. Fanpage Lodovica Comello Polska organizuje akcję Video List do Lodo. Szczegóły akcji w rozwinięciu posta.


Na pewno jest coś co od zawsze chcielibyście powiedzieć Lodovice , a akcja Video list do Lodo daje Wam taką możliwość. Akcja polega na nagraniu i wysłaniu filmiku. Co będzie na filmiku zależy tylko i wyłącznie od Was. Możecie pokazać swoje rzeczy z Lodo np. jej płytę , plakaty , artykuły o niej , lub rzeczy handmade (rzeczy własnoręcznie zrobione). Koniecznie zaśpiewajcie jakąś piosenkę z płyty Lodo. Możecie wspomnieć że czekacie ją i jej koncert w Polsce , ale przede wszystkim powiedzcie jak bardzo kochacie swoją idolkę , bo to w tym wszystkim jest najważniejsze. Myślę że rzeczą oczywistą jest że na filmiku musi Was widać , bo nagranie filmiku na którym Was nie widać jest kompletnie bez sensu. Pamiętajcie nie ma się czego wstydzić.

Dzięki współpracy fanpage z Sony Music Poland Video List zostanie zgrany na płytę i przekazany do rąk naszej Lodovici. Do płyty zostanie dołączona książeczka , a także słowniczek z kilkunastoma zwrotami z Polskiego na Angielski. Został już zaprojektowany przód i tył płyty , który możecie zobaczyć poniżej.Filmiki możecie wysyłać do 1 października na mail lodovicacomello.polska@o2.pl w temacie wpisując "Na Akcję Video List do Lodo" , w przeciwnym razie filmiki nie będą brane pod uwagę.

Więcej na stronie poświęconej akcji [klik]

Weźmiecie udział?

4 komentarze:

 1. Anonimowy20:39

  Fajnie, że organizują takie akcję, aby pokazać ile Lodo znaczy dla nas ;))))/ monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! :D Na pewno wezmę udział w akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna akcja :) Lodo na pewno będzie miło, jak zobaczy, jak bardzo cenią ją polscy fani :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥