sobota, 23 sierpnia 2014

{nr. 767} Kolejne wesele - German i Priscilla!


Tego fani serialu się nie spodziewają, ślub Germana i Priscilly to wielka niespodzianka. Co z Germangie? Najprawdopodobniej tej pary nie zobaczymy już w tym wydaniu. Skąd to wiemy i jakie są na to dowody, wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu posta.


#Początek znajomości

http://i49.vbox7.com/o/970/970d29ed320.jpg

Para poznała się na jednym z bankietów, na który German wybrał się z Ramallo. Niespodziewanie słyszy piękny głos piosenki, którą śpiewała jego córka. Mężczyzna rusza za nim i widzi tam złotowłosą kobietę, która ma głos jak anioł. Mężczyzna nie rozmawia z kobietą, bo ta już zeszła ze sceny, ale nie zdążył ją dogonić. Kolejną możliwością jest spotkanie się w kawiarni, lecz para się mija i nie dochodzi do spotkania, ale już następnego dnia spotykają się i rozmawiają po raz pierwszy (spotykają się studio, gdzie zostali zaproszeni przez Antonio w sprawie ich córek)

# Violetta i Ludmiła siostrami?


Violetta i Ludmiła to jak woda i ogień, dwie sprzeczności. I one  mają być siostrami. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Ludmiła jest od samego początku negatywnie nastawiona do całej tej sprawy, Violetta też początkowo jest do tego sceptycznie nastawiona, ale akceptuje ten związek, ponieważ pragnie by jej ojciec w końcu był szczęśliwy. Dziewczyny pogłębiają przepaść między sobą, szczególnie Ludmiła stara się dowalić Violi (montuje w jej domu podsłuch, a później wychodzi, że Violetta chce podsłuchiwać Germana i Pris, popycha dziewczynę, aby ta wywróciła się na Leona podczas próby, a co najgorsze skarży Leonowi co robi Alex). Co mogę powiedzieć, wydaje mi się, że obie szybko nie dojdą do porozumienia.

#Jak i co ze ślubem?

Przechodzimy do dowodów, ostatnio facebookiem i twitterem rządzą dwa zdjęcia:


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Wszyscy tacy wystrojeni i piękni. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że uczniowie będą mieli jakieś przyjęcie na koniec roku (coś takiego jak u nas studniówka). Ale zaraz zaraz co by tam robił German i Ramallo w garniturach, a Pris i jej biała zakryta sukienka. Coś mi tu nie pasowało, ale to już było i wogle wypadło mi z głowy, aż do dzisiaj gdzie upewniłam się, że German i Priscilla nie byli ubrani tak przypadkowo.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Wiem, że zdjęcie jest mało widoczne, ale widzimy z niego bardzo dużo. Wystrojeni goście, Priscilla w białej sukience i Violetta z Ludmiłą jako jej druhny. No cóż wszystko się wydało, wiemy, że w trzecim sezonie czeka nas jeden ślub.

#Germangie

http://www.gingergeneration.it/wp-content/uploads/2013/06/EPISODIO-7-07.jpg
Fani tej pani mogą być mocno zawiedzeni, ale cóż im się tu dziwić. Wiadomo, że od pierwszego sezonu German i Angie kręcili ze sobą, byli już od włos od tego, aby być razem, ale żadne z nich nie miało na tyle odwagi by się do tego przyznać. Ciekawe jak na tą wiadomość zareaguje Angie, a co lepsze Violetta i Ludmiła.Jak to mówią 'DO TRZECH RAZY SZTUKA'. Pamiętacie chyba, że German miał się ożenić ponowie już dwa razy. W pierwszym sezonie ślub miał się odbyć z Jade, ale w dniu ślubu mężczyzna z niego zrezygnował, gdyż zakochał się w Angie, w drugim zaś sezonie miał poślubić Esmeraldę, która miała wyjść za niego na zlecenie Jade, ale prawa się wydała przed samym powiedzeniem 'Tak', a więc ślub Germana nie doszedł do skutku. Może tym razem, za trzecim podejściem uda mu się wziąć ślub. Fani Angie mają nadzieję, że kobieta jakoś zareaguje, ale prawda jest taka, że ze zdjęć wynika, że ślub raczej będzie miał miejsce.

Jaka jest moja opinia, jestem lekko zmieszana. Nie podoba mi się to, że German weźmie ślub z matką Ludmiły, wydaje mi się, że jest ona dwulicowa i nie jest szczera co do Violetty. Jeżeli chodzi o Angie widziałabym ją z Pablo, ale wiem, że do Germana równie dobrze pasuje. Jak sami wiemy ślub może przerwać jeszcze Jade, chociaż drugi raz to już za dużo. A wy co o tym myślicie? Jakie są wasze odczucia, podoba Wam się ten ślub?

9 komentarzy:

 1. Jak dla mnie znowu się nie odbędzie, bo Angie pewnie wpadnie XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo uważam że Priscilla i German do siebie nie pasują. Ja też chciałabym żeby Angie była z Pablem ale i do niej German pasuje. Super post

  OdpowiedzUsuń
 3. super post:* . jak dla mnie German i Priscilla nie pasują do siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Lu i Vilu w jednym domu? Śmieszne xd
  Świetny post, dzięki ;)
  Rose ;*
  PS. chciała bym was serdecznie zaprosić na moje opowiadanie o Lu : http://ludmila-opowiadaniaa.blogspot.com/
  PS2. Sorry za reklamę ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh i gdyby jeszcze Fede tak z Angie mieszkal z nimi ;) ale by byla patologia ... choc w sumie,nie tyle patologia co spore zamieszanie

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż jak dla mnie wszystko od początku miało sens .
  Poznał Pris , a sądziłam , że skończy się tak , że Lu i Vilu będą siostrami , haha , a Fede mieszka u Violi to co będzie Fedemila mieszkać razem? Może niech jeszcze Leon się wprowadzi... a może Leon kupi mieszkanie i będą mieszkać tam z Viola ( tak , tak moa wyobraźnia ), chociaż mógłby się tak zakończyć sezon , żę on kupuje dom dla nich ... Nie ważne wczułam się XD

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy00:46

  I bardzo dobrze. Cieszę się, bo nigdy nie byłam za Germangie. Uważam, ze German jest postacią o słabym i chwiejnym charakterze, na którą nigdy nie można liczyć. Potrafi jedynie strzelać fochy, rozkazywać, zamykać w domu i wyrzucać za drzwi. Taka Priscilla pasuje do niego jak ulał. Angie była i jest za dobra dla Germana. Zresztą, na co jej facet, który przez lata wypierał się jej rodziny, zabraniał kontaktu z jedyną siostrzenicą, a kiedy się w niej zakochał, nie potrafił otwarcie przyznać się do własnych uczuć (jakoś z Esmeraldą i Priscillą nie ma tego problemu)? Angie nigdy nie mogła na niego liczyć w trudnych chwilach, zawsze była osobą której uczucia i zdanie, zdawały się mieć dla Germana najmniejsze znaczenie. A szczytem perfidii była zabawa uczuciami Angie w przebraniu Jeremiasa... Dlatego ja jestem za Pablangie. Mam nadzieję, ze pobyt za granicą sprawił, ze Angie zdała sobie sprawę, że to on ją naprawdę kocha i to on zasługuje na jej miłość. Bardzo bym chciała, żeby jej uczucia się odmieniły i wybrała właśnie Pablo.
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy20:18

  ludzie, to nie byl slub tylko zareczyny!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz to się dzieje... Viola będzie mieszkać w domu z: Tatą, Olgą, Ramallo, Angie, Lu, Priscillą i Fede. Wesoły autobus. Mam pomysła! Zapraszamy do tego domu jeszcze Leona :). To już byłby szczyt. A po za tym Fedemiłą w jednym domu? Wszystko by było wspaniałę, gdyby nie to, że jakoś żadnemu z nich to nie będzie pasować.
  PS: Co takiego zrobił Fede, że Lu będzie udawać, że zakochałą się w Filipe?

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥