poniedziałek, 18 sierpnia 2014

{nr. 739} Nowa fryzura Xabianiego!

http://1.bp.blogspot.com/--E113IsVGGs/UY-xw_oPJEI/AAAAAAAAA00/4-8_EM-B10Y/s1600/xabiani-ponce-de-leon-6-640x426.jpg

Każdy kto zna Xabianiego rozpoznaje go po jego bujnej czuprynie - czarne włosy, najczęściej ułożone w nieładzie. W całej produkcji Violetty najczęściej swoje włosy zmieniała główna bohaterka czyli Tini Stoessel. Chcecie zobaczyć jak wygląda ten przystojny meksykanin.

Kampania 'Un Solo Para Los Chicos 2014' przecież na takim spotkaniu może pojawić się każda gwiazda. Xabiani jakby stary, ale nowy. Zaraz, zaraz chłopak ma nową fryzurę!Ale to nie wszystko.. zobaczcie, że ucho chłopaka jest przekute (chodzi mi o prawe ucho). Czyż to nie dziwne? Co skłoniło chłopaka do tak radykalnej zmiany?  Nie wykluczamy również metamorfozy na potrzebę serialu, ale uważam, że była by to lekka przesada. Jak wiemy chłopak myśli o tym, aby wyjechać (w serialu) , ale co z jego postacią, wizerunkiem i charakterem. Nagrania przecież zostaną zakończone dopiero w listopadzie, więc jak zostanie wytłumaczony jego nowy wygląd. A może Marco wyjedzie i nie zobaczymy go w końcowych odcinkach?

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Co myślicie o nowej zmianie wyglądu Xabianiego? Ja jestem zmieszana, podoba mi się jego fryzura, ale kolczyk moim zdaniem wogle mu nie pasuje. Co Wy na To?

2 komentarze:

  1. Super jest jego fryzura. Taka w stylu Federico. Ale kolczyk może miał go od zawsze tylko zakrywały go jego dawne bujne włosy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Za tą fryzurą kryje się więcej niż można przypuszczać :'(
    Wiem, bo sama pisałam o tym post :/

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥