niedziela, 17 sierpnia 2014

{nr. 736} Violetta Koncert w telewizji!

http://media-addict.hu/wp-content/uploads/2014/04/violetta-koncert-005.jpg

Zapewne każdy pamięta co to jest En Vivo, oraz, że polscy fani mogli zobaczyć jeden z takich koncertów w kinie. Od 9 maja wiele V-lovers wybrało się do kin w całej Polsce. Wiele dziewczyn i chłopców dzieliło się przeżyciami, teraz i Wy będziecie mogli obejrzeć to wspaniałe widowisko w swoich telewizorach.


Ale co i jak? Disney Channel Polska postanowiło zakupić prawa autorskie by móc puścić nam koncert Violetty w naszych telewizorach. Show, które będziemy mogli zobaczyć pochodzi z Mediolanu (Włochy), gdzie show było ubogacone o większą ilość scenek jak i piosenek. A co najważniejsze w Europie na koncertach pojawiał się Ruggero Pasquerelli - serialowy Federico.

Co zobaczymy? Sceny z serialu jak i poza niego, wykon piosenek oraz niespodziankę urodzinową dla Candelari Molfese (serialowej Camili).

http://ikonki.uchwycone-chwile.pl/files/2013/12/Bb9MoA3CQAAkHyX.jpg-large.jpeg

Wielu z Was nie mogło obejrzeć tego pięknego widowiska z przyczyn jedynie Wam wiadomych. Ale to już przeszłość, bo już  13 września (sobota) każdy będzie mógł zobaczyć to widowisko  w swoich telewizorach. Nie znamy jeszcze dokładnej godziny, ale jeżeli już się pojawi to obiecuję, że od razu ją Wam  podam. Myślę, że jest to dobry ruch ze strony Disneya dla dwóch stron, oni zarobią kasę (bo o to tu chodzi), a my będziemy mogli zobaczyć 'Violetta Koncert' - obustronna korzyść.

Dla tych mniej zdecydowanych mam jeszcze zapowiedź koncertu, teraz to już tylko przed telewizory:
Podoba Wam się pomysł Disneya? Kto będzie oglądał?

1 komentarz:

  1. Ja na pewno obejrzę. Tylko jeszcze dużo zostało do tego dni. :(

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥