wtorek, 19 sierpnia 2014

{nr. 750} Przeglądnijmy Universo!

http://static.velvetmusic.it/wp-content/uploads/2013/11/lodovica_comello.jpg

W Polsce niewiele osób zakupiło solową płytę naszej utalentowanej Lodovicki. Chociaż album wyszedł już jakiś czas temu, wciąż bije rekordy wśród publiczności na całym świecie. Od niedawna wszyscy czekają na ogłoszenie trasy koncertowej (miejsc). Dziś zajrzymy co znajduje się w środku płyty. Wiecie o co mi chodzi? Tych, którzy wiedzą oraz tych ciekawych zapraszam do posta.

Mało kto mógł zajrzeć do środka płyty, my dzisiaj będziemy mogli zrobić to przez zdjęcia opublikowane w sieci.. Każdy fan młodej Lodo, który nie posiada płyty chciałby zobaczyć jak wygląda ona w środku. Czasem jest tak, że fani nie doceniają pracy swojej idolki.


Tak zdaję sobie sprawę, że ze zdjęć jest bardzo trudno naprawdę coś wywnioskować, ale chciałam wam pokazać jak to wizualnie wygląda. Na płycie,  a właściwie w książce, która została do niej dodana znajdują się jeszcze inne dość ciekawe kartki. 

Te dodatkowe kartki możemy zobaczyć tylko w wersji Delux. Tak wiem, że te zdjęcia są jeszcze mniejsze niż poprzednie, dlatego obiecuję, że jutro się za nie zabiorę, postaram się je powiększyć i może uda mi się coś z nich odczytać. Dla Was wszytko. Mam nadzieję, że Was nie zawiodłam tym postem, pocieszającej jest dla mnie tylko to, że Wy i ja mogliśmy zobaczyć jak to wygląda. Piszcie prawdę, co myślicie o tym poście.? Jest on nie potrzebny?

2 komentarze:

  1. fajny post :) ja nie mam płyty :( chetnie bym zobaczyla co jest w środku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, dzięki za post ;)

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥