piątek, 8 sierpnia 2014

{nr. 727} [Konkurs] Wakacyjny Konkurs! /Przypomnienie/


Mamy dla Was niespodziankę w postaci konkursu, dlaczego wakacyjny? Już tłumaczę. Termin składania prac zbiega się z zakończeniem wakacji. Wzorowany jest na waszych prośbach. Nie będę się rozpisywać, powiem tylko, że są bardzo ciekawe nagrody. Regulamin i zasady w rozwinięciu posta.

Wakacyjny Konkurs czas rozpocząć!


Zasady!

 1. Uczestnicy muszą zaobserwować naszego bloga.
 2. Trzeba posiadać na swoim komputerze program do przeróbek zdjęć (korzystać można z: gimpa, Photoscape 'pobierzecie go tutaj', stronie  internetowej picmonkey.com oraz propozycje programów podanych w komentarzu, na które zostanie dana wam zgoda).
 3. Wykonujemy okładkę książki i plakat promujący tą właśnie książkę. Trzeba pamiętać o estetycznym wykonaniu pracy czyli np. pierwszą wykonujemy książkę, pamiętamy, aby na plakacie znalazło się to samo zdjęcie co na książce, była ta sama czcionka, oraz to samo pismo.
 4. Okładka książki, a właściwie jej tytuł jest do waszej możliwości, w pewnym stopniu. Musicie wybrać jeden z trzech tytułów : 'Con Amor' , 'Yo Sólo' lub 'Poder de la Amistad' (tytuły w kolejności - tłumaczenie : Dzięki Miłości, Po prostu Ja,  Moc przyjaźni). O co chodzi z tytułami? Wasza książka/plakat musi mieć coś wspólnego z  jednym z tych trzech tytułów.

 5. Jeżeli chodzi o pierwszy tytuł możecie wkleić zdjęcie dowolnej pary (Leonetty, Diegoletty. Fedemiły, Sebemily i tak dalej), drugi tytuł (no niestety tutaj może się znaleźć zdjęcie tylko jednej osoby : (Violetty, Diego, Ludmiły czy kogokolwiek innego z serialu), no i trzeci tytuł, w którym może się znaleźć dowolna przyjaźń (Viola, Fran i Camila , Ludmiła i Naty, czy Leon i Andres, możecie też wrzucić całą ekipę Violetty). - pamiętajcie, że zdjęcia nie muszą być z sesji promocyjnej, lecz jakiekolwiek zdjęcia danej postaci ( pamiętajcie, że im bardziej naturalnie tym lepiej)
 6. Na książce/ plakacie musi się znaleźć coś od Was, czyli jakieś zdanie lub słowo (może też być to po prostu napis osoby/ób, które znajdują się na fotografii).
 7. Zwycięzca zobowiązany jest  do podania swojego adresu korespondencyjnego.
 8. Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski!
 9. Na wysyłanie prac czekamy tylko do 30 sierpnia 2014 roku.
 10. Swoje prace wysyłajcie na adres e-mail tinistoessel1402@gmail.com
 11. Ogłoszenie wyników najpóźniej tydzień po zakończeniu konkursu.
  Mała podpowiedź!

  Mam dla was przykładową książkę (Simplemente Tini) oraz plakat (En Vivo). Pamiętajcie, że to tylko małe podpowiedzi jak mogły by wyglądać wasze prace, nie uznajemy plagiatu!

  Książka!

  http://ri.pinger.pl/pgr274/1cf0cfc5001a7e23538b018d/SimplementeTiniMartinaStoessel.jpg

  Plakaty!

  http://1.fwcdn.pl/an/867323/59831_1.6.jpg

  http://i2.pinger.pl/pgr500/b27d483a0011b01751f9ed21/Violetta%20En%20Vivo%20plakat.png

  UWAGA: 
  Nie zapomnijcie, że praca jest kompletna tylko wtedy gdy zawiera i okładkę książki i plakat ją promujący!

  Nagrody!
  A teraz chyba to co interesuje Was najbardziej. Nagrodami w tym konkursie są perfumy z Violetty, aktualne wydanie magazynu Violetty, notatniki, długopisy, naklejki,  karteczki z serialu oraz duże lizaki (akuratnie mam je u siebie w sklepie).


  Wyniki konkursu !

  Tak jak pisałam u góry wyniki konkursu pojawią się najpóźniej tydzień po zakończeniu konkursu. Wszystkie prace zostaną ocenione tylko i wyłącznie przez Tini Polonia oraz Word Violetta. Nasze głosy będą obiektywne i oceniane z zasadami konkursu, więc prosimy o nie pisanie nam miłych słów, ani żadnych komplementów - one nic nie dają, a wpływają tylko na waszą nie korzyść.


  To już tyle o konkursie, jeżeli macie jakieś pytania odnośnie konkursu piszcie w komentarzu, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Życzymy wszystkim weny do pracy ! Powodzenia!


  Jeżeli będziecie chcieli wsiąść udział w konkursie piszcie pod spodem w komentarzu, gdyż konkurs nie będzie miał sensu bez żadnych chętnych. Nie zapomnijcie również przeczytać zasad przed wysłaniem pracy, szkoda by było gdyby wasza praca nie spełniała jakiegoś warunku.

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy01:04

  Ja biorę udział :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥