piątek, 22 sierpnia 2014

{nr. 764} [Streszczenie] Violetta 3 {Ep 19}Nadszedł ten czas, że biorę się za kolejne streszczenie. To już 19 odcinek za nami, a bliżej nam do 20.  Co zobaczymy w tym streszczeniu, a na przykład oświadczyny Ramallo, wściekłego Leona, Alexa i jego kontuzję oraz telepatię między Diecescą.


Alex stara się bronić Violette, ale Leon jest już tak bardzo zdenerwowany, że nie daje dojść mu do głosu. Violetta prosi chłopaka, aby zostawił ich samych. Leon mówi dziewczynie, że po oczach Aleaxa widać, że jest w niej zakochany, ta odpowiada, że ona nic nie widzi, chłopak mówi, że może nie chce widzieć i odchodzi.

W kawiarni Fran kończy rozmowę z Diego. Chłopak stara jej się wytłumaczyć, że nie może ciągle uciekać przed miłością i obiecuje jej, że historia z zeszłego roku się nie powtórzy (tutaj chodzi chyba o to całe zajście z Violettą, kiedy to ją okłamywał). Diego pyta się Fran czy może o nim zapomnieć, bo on tak nie potrafi, dziewczyna odpowiada mu, że będzie musiała. Dotyka go w rękę 'hah.. i ona mówi, że go nie kocha' i odchodzi..

W studio Andres rozmawia z Ericą o kradzieży, mówi jej, że złodziej jest wśród nich i on wie kto nim jest. Dziewczyna ze zdenerwowaniem pyta o kogo chodzi, to ten odpowiada, że chodzi o Alexa, ale nikt nie chce mu wierzyć. Erica stara się tłumaczyć chłopaka, ale ten nie chce jej słuchać. Prosi go, aby nie bawił się w detektywa.

W domu Violetty Olga i Beto znowu drą koty ' no błagam , oglądałam to już przez dwa sezony, co cały trzeci sezon ma być taki sam jak zawsze, zlitujcie się' . Olga myśli, że Ramallo dał kwiaty pomocnicy od Pris. Całą sytuację stara się załagodzić Herman.

Uczniowie w studio mają kolejną próbę do trasy, ćwiczą układ do Supercreativy, a całemu zajściu przygląda się Erica. Alex się trochę mylił i przeprasza za to Broadwaya, chłopak mówi, że później mu pomoże, jeżeli chce. Chłopak jest wdzięczny. Erica chwali Andresa.. 'umm.. to takie słodkie'

Wkurzony Leon stara się wyżyć na gitarze, przy czym gra całkiem nieźle.Z propozycją rozmowy przychodzi Violetta.

Violetta: Leon, przestać. Nie wiem co chcesz tym pokazać..
Leon: powiedz prawdę, czy wogle zależy Ci na mnie?
Violetta: z Alexam nic się nie dzieje, mówiłam ci to miliony razy. proszę zaufaj mi.. Leon, mówie poważnie, nic mnie nie łączy z Alexem, mówie Ci to kolejny raz..
Leon: tak samo mówiłaś jak chodziło o Diego.. a później co się stało..
Violetta: to nie jest to samo, i  tak się nie stanie...  Alex wie, że kocham ciebie..
Leon: kocham cię i wiem, że ty mnie kochasz, ale boję się. zrozum, nie chcę powtórki..
Violetta: nie będzie..
Leon: okey, mam nadzieję, że to się zmieni..

W tym momencie przerywa im Pablo z Marottim, którzy ustalają kolejne punkty trasy 'En Gira' . Marotti dziękuje Leonowi, że postanowił wrócić, oraz informuje parę, że wszystko jest już gotowe do ich wyjazdu. Leon wychodzi, a Violetta chce wyjść za nim ,ale Pablo ma jeszcze do niej jedną sprawę..

Ludmile znika jakaś rzecz z torebki (chyba chodzi o szminkę,albo lusterko, ale nie jestem pewna), mówi o tym przy wszystkich. Ludmi zaczyna podejrzewać Alexa o kradzież, ale Maxi zaczyna go bronić, gdyż stwierdza, że nie miałby nawet kiedy to zrobić.. Ludmiła się nie powstrzymuje i oczernia chłopaka jak tylko może, przyjaciele Alexa starają się go bronić, a Alex im dziękuje.

Fran śpiewa 'Verde de lejos' i myśli o Diego..Jak wytłumaczyć to, że nie mogę przestać myśleć o tobie, onas dwoje,
jak uciec od piosenki,  która mówi o tobie
Jeśli jesteś moją piosenką

Mogę żyć jak w bajce
Jeśli jestem z tobą
Ożywać na każdej stronie miłości...

Chociaż starałem się, nie mogę już dłużej, patrzeć na Ciebie z daleka,
Moje oczy już nie potrafią ukrywać tego sekretu
Obejmuję mnie niebo i lecę bez przerwy ku spotkaniu ciebie.
Nadszedł czas, nie ma cię,
Ktoś już zajął moje miejsce.

Nagle do sali wchodzi Marco, a ta wita go z wielką radością. Chwilę rozmawiają o jego wyjeździe, chłopak opowiada mu o nowej szkole i miejscu, mówi, że to spełnienie jego marzeń. Dziewczyna jest szczęśliwa widząc jego radość.

Do domu Violetty przychodzi Alex, dziewczyna nie jest zadowolona z tego powodu.  Alex mówi, że bardzo mu przykro z tego powodu, że miała przez niego kłótnie z Leonem, tłumaczy się, tłumaczy i tłumaczy, aż w końcu Vilu mówi, że nic się nie stało. Dziewczyna pyta chłopaka czy to prawda co mówił Leon, chłopak udaje, że nie wie o co chodzi, ale Vilu wyjaśnia, że oni mogą być tylko przyjaciółmi, a Leon twierdzi, że on coś do niej czuje.

Nagle do domu wpada Jade i witać, że Alex ją zna i stara się przed nią ukryc. Viola pyta się co tutaj robi, a ta tłumaczy się, że niby ma spotkanie w gronie przyjaciół. przedstawia jej Nicolasa, a Alex znika do kuchni. Olga stara się wyrzucić Alexa z kuchni, a Herman nie wie co ma z robić z Jade i Nicolasem. Pris przekonuje Hermana żeby zostali.


'w kuchni u Violetty'

Viola: Alex powiesz mi co się stało?
Alex: hmm... tak. jesteś moją dobrą przyjaciółką i nikim więcej, nie chcę Cię stracić w powodu Loena, jest strasznie zły?
Viola: nie, nie.. ja kocham Leona, nie martw się porozmawiam z nim i wszystko będzie dobrze..
Alex: tak oby, pa..wychodze..
Viola: pa..

'kolejny dzień i rozmowa Cami i Fran w studio'

Camila: cześć.
Fran: cześć.
Camila: wszystko dobrze?

'Fran robi smutną minę'

Camila: Okey, jeżeli nie chcesz teraz rozmawiać, ale obiecaj mi, że jak będziesz chciała porozmawiać to zadzwonisz?
Fran: dziękuję przyjaciółko, na pewno tak zrobię..


Następnie nasza supernova odstawia cyrk, a później rozmawia z Andresem (który ubrał się jak kretyn)..  Do sali wchodzi Leonetta. Viola mówi, że rozmawiała z Alexem i on nic do niej nie czuje, więc może być spokojny.  Leonowi nie pasuje to, że Alex przyszedł do domu Violetty, a dziewczyna tłumaczy mu, że chłopak przyszedł ją przeprosić.  Antonio rozpoczyna próbę.


Broadway rozmawia z Maxim o Alexie, oboje twierdzą, że to nie Alex ukradł te rzeczy. Podchodzi do nich przebrany za detektywa Andres, chłopcy chcą, aby przestał się wygłupiać i zajął się czymś normalnym, na przykład przygotowaniem do 'En Gira'. Andres otworzył swoją szafkę i wypadły z niej rzeczy, które zostały skradzione, widzą to dziewczyny. Andres tłumaczy, że to nie on, ale nie ma wytłumaczenia.


Diego po raz kolejny przychodzi do studio by pogadać z Fran. Ta mówi, że nie chce rozmawiać, ale ten mówi, że nie przyszedł tu rozmawiać, lecz chciał ją zobaczyć. Diego mówi, że dziewczyna stara się przed nim ukryć, po chwili dodaje, że myśli o Violi i o Marco, ale nie myśli o tym, że rani też jego. Wszystko słyszał Marco, podchodzi do nich i mówi, że on się zgadza.. ' o matko czegoś takiego się nie spodziewałam'


Ludmiła wpada do pokoju nauczycielskiego i stara się powiedzieć kto jest złodziejem, ale Maxi, Naty i Cami starają się ją uspokoić i zmusić do milczenia, ta jednak postanawia mówić. Wpada Andres i się do wszystkiego przyznaje, ale później zaprzecza. Pablo zawiesza Andresa i nie może jechać z nimi w trasę. Uczniowie są zszokowani.

Marco, Fran i Diego rozmawiają.. Marco dziękuje Diego i jego tacie za to, że pomogli mu w osiągnięciu swoich marzeń. Chłopak mówi przyjacielowi, że ma talent i tylko to wystarczy. Fran wysyła go do Antonio, a chłopak jej mówi, że teraz ona i Diego mogą być parą. Marco mówi, że oboje są jego przyjaciółmi i że do siebie pasują.


W studio Pablo mówi o całej akcji z Andresem, oraz o tym, że dopóki nie jest to wyjaśnione nie będzie mógł jechać z nimi w trasę. Pablo prosi również Ludmiłę, aby przeprosiła Alexa, p długich próśbach dziewczyna przeprasza chłopaka.

Diego śpiewa ' Verde de lejos'Chociaż starałem się, nie mogę już dłużej,
Patrzeć na Ciebie z daleka,
Moje oczy już nie potrafią ukrywać,
Tego sekretu
Obejmuję mnie niebo i lecę bez przerwy
Ku spotkaniu ciebie.
Nadszedł czas, nie ma cię,
Ktoś już zajął moje miejsce

Po całej sprawie do syna podchodzi Gregorio, chwilę rozmawiają na temat pasji, muzyce oraz miłości.Gdy nagle do Diego przychodzi Andres i mówi mu co się stało, tłumaczy również, że jest nie winny i nie wie co ma teraz zrobić. Diego pyta się czy był wtedy z Ericą, chłopak odpowiada, że tak. Diego już wie co się wydarzyło  i zabiera chłopaka do studio.

Marco rozmawia z Antonio, mówi mu o tym co się ostatnio wydarzyło w jego życiu i o tym, że nie wybierze się z nimi w trasę 'En Gira'. Antonio mówi, że wszystko rozumie, że jest z niego dumny i wie, że ma talent.

Matias, Parodii i Jade są na spacerze. Jade zazdrości im trochę tej ich miłości, ale stara się tego nie pokazywać. Nagle dziewczyna jej brata odchodzi (idzie do pracy), a Matias stara się wypytać Jade o Nicolasa, czy jest bogaty i czy się w nim zakochała. A jak nie to niech zrobi to szybko, bo będą mogli żyć jak o tym zawsze marzyli.W studio Broadway uczy chorografii Alexa, dziewczyny przyglądają się im, a Violetta i Leon stoją z tyłu i rozmawiają. Violetta chce przytulić Leona, ale słyszy upadek. Okazuje się, że Alex zapatrzył się na parę i się przewrócił. Dziewczyna podleciała do chłopaka zostawiając Leona, który nie był za szczęśliwy.

W domu Hermana Olga przez telefon umawia się z Beto, nasz zakochany Ramallo aż kipi z zazdrości. Do Hermana przychodzi Priscilla, więc Ramallo zostawia ich samych..

W studio Pablo mówi, że u Alexa był już lekarz, nie jest to nic poważnego, ale nie będzie mógł z nimi pojechać do Barcelony. Chwilę rozmawiają o zmianach w ustawieniu/chorografii, a później przerywa im Diego, który tłumaczy, że Andres niczego nie ukradł, tylko Ericka. Mówi, że jest kletomanką i sama nie do końca zawsze wie co robi. Camila mówi, że to jej nie tłumaczy, ale Andres ją tłumaczy. Przychodzi Ericka i mówi o swoim problemie, prosi również żeby a Andres nie był karany za jej winy. Pablo zgadza się , aby chłopak pojechał z pozostałą resztą uczniów. Nastaje wielka radość. Violetta podchodzi do Andresa i prosi żeby porozmawiał z Alexem, teraz jak zna już całą prawdę, prosi również o to Ludmiłę, ale ona się nie zgadza.

Do Olgi po raz kolejny dzwoni Beto. Ich rozmowa chwilę trwa, ale to same bzdury. Ramallo prosi Olge o rozmowę podczas, której się jej oświadcza. Olga nie może w to uwierzyć.. 'wow, wielki plus dla Ramallo'

'rozmowa Fran i Diego w parku'Diego:
Francesca dla wielu osób nie będziesz w stanie ode mnie uciec.
Francesca: Co gorsza ode mnie.
Diego: Tak ja nie zmienię zdania.
Francesca: Jestem pewna, że nie będziemy w stanie być razem Diego, ponieważ myślę, że zranisz osobę, za to co czujesz do mnie. Nie jestem taką egoistka, nie chce być.
Diego: Nie. Słuchaj tego co mówił Marco. Czy pamiętasz, co nam powiedział? Że zasługuję na taką dziewczynę jak ty. Ty i ktoś taki jak ja.
Francesca: Tak, to było bardzo dziwne, wierzysz, że zdał sobie z tego sprawę?
Diego: Po prostu myślę, że to sposób na powiedzenie nam dziękuję. Francesca dla mnie to nie przejdzie, to, co czuję do ciebie.
Francesca: Nienawidzę cię. Nienawidzę tego, że tak bardzo cię lubię. Wystarczy. Masz rację, nie mogę zapomnieć o tobie, nie chcę.


Marotti zbiera wszystkich, gdyż Pablo i Antonio mają im coś do powiedzenia. Antonio mówi, że ma mały problem i nie będzie mógł im towarzyszyć, ale prosi ich aby skupili się maksymalnie, na tym co mają zrobić.Mężczyzna mówi, że wie, że sobie poradzą. Mają w końcu dużo entuzjazmu, wiedzą jak zachować się profesjonalnie, oraz mówi, że jego serce będzie z nimi podczas występów. Antonio dopowiada, że są jedną z najlepszych grup gdyż przeżyli razem już wszystko, potrafią się wspólnie cieszyć,pracować wspólnie  oraz sobie wybaczać. Wie, że  zaśpiewają perfekcyjnie, ponieważ mają miłość do muzyki i są to ich marzenia, które się spełniają każdego dnia. Violetta dziękuje mu za wszystko co dla nich zrobił. Antonio się wzrusza i mówi, że jest dla nich jak ojciec, prosi ich aby nigdy ni zchodzili z drogi swoich marzeń. A teraz wielki przytulas.

Mam nadzieję, że streszczenie Wam się podobało..może nie jest perfekcyjne ale pisane od serca. Dziękuję Word Violettcie, że przygotowała dla Was tłumaczenie z Diecescą. Życzę Wam miłego czytania i przepraszam za błędy i jakieś niedomówienia. Nie zapomnijcie zostawić komentarzy, są one dla Nas bardzo ważne, czekam na 15 komentarzy, do dzieła! Juntos somos Mas - Razem możemy więcej!

18 komentarzy:

 1. dziękuje za to streszczenie ♥
  kocham Alex'a *.* ♥
  Aletta! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:40

  Super :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:41

  Thx za streszczenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:56

  Ja również dziękuję za streszczenie, zwłaszcza tej rozmowy Antonia z uczniami. Ciekawe na czym polega jego problem...
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:59

   Też się nad tym zastanawiam, może odchodzi na emeryture, albo ze studia??
   Ta scena bardzo mnie zaciekawiła i dobrze że ją przetłumaczyliście, ponieważ trudno było się domyślić :)

   Usuń
 5. Anonimowy22:57

  Super, że akurat zdążyłam przeczytać wszystko przed nowym odcinkiem, dzięki temu będę na bieżąco! :) Dziękuję, że się tak staracie tłumaczyć wszystko codziennie, abyśmy nie mieli żadnych zaległości. I to nic, że pojawiają się drobne błędy, wiadomo o co chodzi :)
  Uważam, że bardzo dobrze że Violetta w końcu porozmawiała z Alexem i wszytsko mu wyjaśniła, może dzięki temu już nie będzie próbował się do niej zbliżyć, chociaż szczerze to wątpie w to, widac że ją kocha. Nawet go rozumiem, ale też rozumiem Leona, który się boi że znowu straci Violę. Nie chce aby sytuacja się powtórzyła, ma już dość najpierw Tomasa potem Diego i z jego perspektywy Alex wygląda na następnego, który odbierze mu jego ukochaną.
  Jeśli chodzi o Diecesce to nie spodziewałam się oglądając odcinek, że Marco się o nich dowiedział i to że im życzy szczęścia. Jeszcze tylko Violetta się dowie i Fran nie będzie miała się czym martwić, śmiało z czystym sumieniem będzie mogła być z Diego <333 już się nie mogę tego doczekać :)
  No i też super, że w końcu po 2 sezonach Ramallo oświadczył się Oldze, może w końcu będzie spokój :)

  Jeszcze raz dziękuję za streszczenie i czekam na kolejne :)))
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23:14

  Przepraszam, że tu do Was pisze, widzieliście co wydarzyło sie w 20 odcinku ?? Beso diecesci.. jestem pod wrażeniem, jeszcze emocje ze mnie nie uciekły ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23:36

   No boskie :):):) I jeszcze beso Leónetty było :):):) Normalnie w szoku jestem...
   Kathleen

   Usuń
  2. Moja Diecesca <33 Kocham ich!

   Usuń
  3. Diecescaaaaa <3

   Usuń
  4. Anonimowy13:24

   Ten odcinek był najlepszy, besoo 2 moich ulubionych par <333 Diecesca i Leonetta <333

   Usuń
 7. super streszczenie <33 . czekam na streszczenie 20 odcinka .. dziękuje że robicie te streszczenia . jestem, pod wrażeniem !! Dziękuje <33

  OdpowiedzUsuń
 8. Swietne streszczenie !!!<3
  Jestescie super,kocham was
  Po 20 odcinku ode mnie tez emocje nie uciekaja, bo byl genialny i duzo sie w nim wydarzylo

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za streszczenie <3 Boże, jak była Diecesca to myślałam że spadnę z krzesła XD

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki z astreszcznie <333 Diecesca najlepsza! <3333

  ♥Serdecznie zapraszam wszystkie V-lovers!♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy12:39

  Coś mi się stało i nie mogę zalogować się na swoje konto :c ahh... prawda jest taka, że nie pamiętam loginu :D
  To ja Tinistas forever ♥

  Świetny post :) Streszczenia bardzo fajne, szkoda, ze jest mniej dialogów :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za strzeszczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję za streszczenia, bo oglądając po hiszpańsku nie wiele rozumiem. ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥