poniedziałek, 18 sierpnia 2014

{nr. 742} [Świat Justyny] Justyna na planie!


Justyna już bardzo długo znajduje się na planie całego serialu, więc możemy przypuszczać, że zostanie do końca lub do końcowych odcinków. O jej postaci  wiemy niedużo, jedynie to, że namiesza  w związku Naxi oraz to, że najprawdopodobniej będzie nową uczennicą studia. Justyna ma zdjęcia z dość dużą ilością osób z serialu. Jak będzie jej postać, dowiemy się już niebawem .

Jak wiemy Justyna już od początku czerwca znajduje się w Buenos Aires, a dziś jest już większa połowa sierpnia. Wiemy, że dziewczyna ma bardzo dobry kontakt z całą obsadą. Myślimy, że wszyscy przyjęli ją ciepło, w końcu jest z Polski, kraju gdzie serial zyskał bardzo dużą publiczność.

Do tej pory ukazały nam się zdjęcia Justyny z Maxim, Olgą, Leonem, Naty,  i Alexam, nie zapominając o filmiku Jorge, który został nagrany z jej udziałem. Nie o tym tutaj. Brakowało mi jednego - zdjęcia z główną bohaterką. W końcu Martina to głowa serialu, a w sieci nie mogliśmy nigdzie znaleźć ich wspólnego zdjęcia. Co było bardzo dziwne, dziewczyna znajduje się w BA już ponad dwa miesiące. Przecież to wykluczone, że nie spotkały się ani razu, a na 100% ich sceny nie raz się połączą. I tak się stało, długo musieliśmy czekać, ale 13 sierpnia Justyna na swoim TT opublikowała zdjęcie z Martina.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Mi strasznie brakowało wspólnego zdjęcia tej dwójki, ale się doczekałam. Uważam, że obie na zdjęciu wyszły cudnie i nie mogę powiedzieć, która wyszła lepiej. Teraz przynajmniej mam pewność, że ich drogi się skrzyżują.

A Wy co myślicie o tym zdjęciu? Też na nie czekaliście?

5 komentarzy:

 1. A Justyna nie miala byc postacia epizodowa ? Bo nie jestem poinformowana. Skoro dolaczyla do obsady, to dlaczego nie ma swoich zdjec promocyjnych czy miejsca w czolowce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:56

   Popatrz na to z tej strony jeżeli Justyna wejdzie do serialu w połowie sezonu to nie ma sensu reklamowania jej w czołówce z tego względu, że nikt nie będzie miała o niej pojęcia. Powiem Ci to na przykładzie Alexa, który jest w serialu od początku nowej seri i będzie do końca sezonu. A co postaci Justyny nie mamy zbyt wielu informacji i nie wiemy jak jest naprawdę. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Słodkie to zdjęcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Justyna ma jeszcze zdjęcia z Macareną (Gery) oraz Ruggero (Federico), jak i jest wspólne zdjęcie gdzie są cztery obrazki, na których znajdują się - Diego, Cande, Tini, Nico, Rugg no i oczywiście Justyna, a zdjęcie można znaleźć na stronie na facebook'u - Disney Channel Polska (zdjęcie było dodane z miesiąc temu, więc będziesz musiała trochę poszukać)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post. Może fajnie by było gdyby Justyna nauczyła ich polskiego!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥