poniedziałek, 18 sierpnia 2014

{nr. 741} Szokująca wiadomość od Xabianiego!

http://i.pinger.pl/pgr471/79c46399000e6eb352e3d850

Xabiani od drugiego sezonu jest silnie związany z serialem Violetta. Serial ten dał mu sporą publiczność, ale  tego fani chłopaka się nie spodziewali.  Na planie zyskał również swoją obecną dziewczynę - Mercedes Lambre. Co sie wydarzyło i jaki będzie miało to skutek dowiecie sie w dalszej części posta.Violetta 3 trwa już trzy tygodnie, a my z odcinków możemy wnioskować, że chłopak nie czuje się już dobrze w studio On Beat, a jego relacje z Francescą ciągle się pogarszają. Niedomówienia i tajemnice niszczą ich związek. Marco dostaje propozycję wyjazdu, z której niestety skorzysta. Opuści Buenos Aires i wyjedzie do Londynu. Najprawdopodobniej nie powróci do serialu.

Xabiani opuścił serial, już kilka miesięcy temu!tłum. Zegnaj Marco. Pozdrowienia od Abba Kiarostami. Aby ostrożność Ci toważyszyła.

Siedząc wczoraj na tt przeglądałam profil Xabianiego i zaciekawiła mnie jedna jego wypowiedź, lecz wczoraj nie miała jeszcze ona dla mnie szczególnego znaczenia, dzisiaj wszystko się zmieniło.


tłum. Nowy cykl. Nowy dom, nowy look, nowe projekty, nowe podróże, nowe doświadczenia, nowe przygody!!

Fani chłopaka, jak i serialowego Marco są jednym słowem zszokowani. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. A więc co dalej z serialem?

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Zdjęcie wyżej umieszczone pochodzi z ostatnich odcinków serialu. Będzie to jakaś uroczystość, ale zaraz, zaraz na zdjęciu nie widzimy Marco.!? Dla nas to wielka strata, lecz Marco po wyjeździe już nie wróci. Jedni śmią twierdzić, że aktor już nie chciał grać w serialu z powodu wielkiego zamieszania jakie jest związane z serialem, inni twierdzą, że nie chciał mieć już styczności z tą produkcją, a jeszcze inni, że chciał się pozbyć wyglądu grzecznego chłopca [więcej o tym poczytacie tutaj].

A co jego związkiem z Mercedes, serialową Ludmiłą?


Moim zdaniem ich związkowi nic nie grozi. Chociaż dziewczyna może się obawiać o ich relacje. Pamiętacie Mech spotykała się już z jednym chłopakiem z obsady, był  to Pablo Espionza, który po pierwszym sezonie zrezygnował z produkcji. Ich związek nie przetrwał zbyt długo po całym zajściu. Czy  teraz będzie tak samo? Nie wiem, ale zresztą nikt nie wie. Jeśli ich związek  jest wystarczająco silny i przetrwa rozstanie (np. podczas trasy koncertowej) to nic ich nie rozłączy.

Co z Francescą i Marco?

I tutaj każdy już zna odpowiedź para się rozstanie i nie będziemy mogli jej widzieć na  ekranach naszego telewizora. Co z Francescą, o tym dowiecie się już niedługo w najbliższym czasie, gdyż Word Violetta po swoim powrocie postanowiła przygotować o tym post, więc czekajcie cierpliwie.

Co o tym myślicie, jesteście rozczarowni, wściekli  a może szczęśliwi.? Jakie są wasze odczucia? Jak do tego podchodzicie? Moim zdaniem chłopak bardzo nas zaskoczył i trochę mi przykro, ale nie przepadałam za nim. Zresztą  to jego życie i sam podjął decyzję.

3 komentarze:

 1. :( Skoda :o Ale i tak jestem za Diecescą ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda. Nie jestem jego fanką ale szkoda mi Marcesci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:55

  No i dobrze! Ja jestem za Diecesca!! ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥