sobota, 9 sierpnia 2014

{nr. 730} [Postacie] Diego Rodriquez

Kolejny post z serii, która kiedyś zyskała dużą publiczność. Czy będzie tak ponownie? Dziś przyjżymy się bliżej, nie komu innemu jak boskie mu Diego.

http://i.pinger.pl/pgr413/c64cd93c0013f6b75290831f/violetta-leon-violetta-diego-diego-dominguez-1.jpg

Diego, to kolejna postać, która dołączyła do serialu w drugim sezonie. Przystojny, pewny siebie, nieugięty a w środku delikatny i wrażliwy taki jest właśnie Diego. Czy kłamstwa zmienią jego życie.?

Sezon 2

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140626205211/violettaseries/images/5/5d/Diego_season2.jpg

#Charakter

Diego nowy uczeń s studio On Beat, pewny siebie, arogancki oraz nieziemsko przystojny. Od razu wpadł w oko Camili i Fran. Jest pół francuzem ,pół hiszpanem. Jest dobrym tancerzem i jak i wokalistą. Od dziecka nie znał swojego ojca. Szukał go już wszędzie gdzie mógł. W Buenos Aires zjawia się na prośbę swojej przyjaciółki Ludmiły, która za jego pośrednictwem chce wyrzucić Violettę ze studia. Chłopak przyjaźni się z Marco (również nowy uczeń w studiu). Jest pewny siebie i szybko może zdobyć każdą dziewczynę, jednak z Violettą szło mu opornie, dopóki się w niej nie zakochał.

#Wygląd

Tak jak wspomniałam wcześniej Diego jest nieziemsko przystojny. Ma czarne włosy oraz ciemne oczy  (podkreślają jego charakter). Jego osoba raczej zawsze ubiera się w rurki i t-shiry. Styl Diego jest rockowy, uwielbia swoją czarną kurtkę. Diego jest taki z wyglądu jak i z charakteru.

#Uczucie
 • Violetta
  Diego od początku okłamuje Violettę, chce ją tylko zranić i sprawić by cierpiała. Na początku dziewczyna odrzuca jego zaloty, lecz ten się nie poddaje.Od początku znajomości z Violettą wie, że będą razem. W czasie przesłuchania do studia śpiewa dla Violetty "Yo soy asi". Podczas pokazu w 20 odcinku całuje Vilu. Ich uczucie z odcinka na odcinek wzrasta, a więź ich łącząca ciągle silniejsza. I nagle stają się parą. Oboje są szczęśliwi, a chłopak zakochuje się w dziewczynie. Pociąga go jej delikatność, wrażliwość oraz piękno. Ich szczęście nie trwa długo. Wszystko kończy dziewczyna, gdy dowiaduje się, że chłopak od początku ją okłamywał. Nie pomagają słowa, prawdziwe słowa Kocham Cię.  Viola czuje jeszcze do niego uczucie, ale nie chce mu wybaczyć.
#Przyjaźń

Diego nie ma zbyt wielu przyjaciół, jedynym jest Marco (chłopakiem Fran) , którego polubił od samego początku. Chłopaki z zespołu szanują go, ale nie można nazwać ich przyjaciółmi.

Podsumowując Diego jest lekko szumowiną i kłamcą, lecz jest bardzo słodki. Sami wiemy, że naprawdę zakochał się w Violi i wiele razy chciał jej wyznać prawdę, lecz strach nie był jego przyjacielem. Przez cały sezon Diego zmienia się ze złej na dobrą postać, to wielki plus dla niego.

http://1.bp.blogspot.com/-lxc_7b_UtRE/UhJIMzZRmSI/AAAAAAAAPa4/chc1OMNXF8U/s400/Diegopromo.png

 A wy jak oceniacie  Diego? Uważacie, że może się zmienić? Kogo chcecie w kolejnym poście z tej serii.? Może niech będzie to chłopak. Dajcie czadu!

5 komentarzy:

 1. Fajny post :) Diego jest super :)) A jeśli chodzi kogo w następnym poście , to może ktoś nowy Gary albo Clement.
  A jak nie... to... może... nie wiem...Federico albo Lena. :))

  OdpowiedzUsuń
 2. A może Dominguez ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post. Może być następny Fede.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy15:13

  Agata Bachanek Wole Diega Dominguez Niż Jorge Balnco Diego Lepszy A Jorge Głupi Diego Diego Diego Diego

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy15:16

  Agata Bachanek Lubię Fede Leona Brodłeja i Nadresa Słucham Fede Piosenki Superaśna Co Wszystkich Jest Superaśna

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥