środa, 20 sierpnia 2014

{nr. 751} [Ciekawostki z odcinków V3] Przedstawienie dla You-Mix


Każdy V-lover, który ogląda bieżąco odcinki widział i pamięta 13 odcinek serialu, w którym to uczniowie śpiewali dla ważniaków z You- Mix. Wszyscy dali z siebie wszystko, a czy występ im się udał, a może nie tego i o wiele więcej dowiecie się w tym oto poście.

A więc po kolei, występ odbył się dla trzech ważniaków (prezesów) z You- Mixa. Uczniowie musieli wypaść bardzo dobrze, aby kontrakt był podtrzymany. Wykonali trzy utwory: 'Aprendi a decir Adiós' , 'Amor en el aire' oraz 'Supercreativa'. Postanowiłam, że wspomnę o każdej piosence, więc życzę Wam miłego czytania.


'Aprendi a decir Adiós'Co mogę powiedzieć, wielkie zaskoczenie. Takiej Fran jeszcze w całej produkcji nie było. Dziewczyna jest pewna siebie, pewna swoich możliwości, świadoma swojego głosu i wie, że śpiewa idealnie. Nie można jej niczego zarzucić. Nie ma porównanie, wszystkie wykony piosenek Fran nie równają się z tym wykonaniem. Możemy zauważyć, że dziewczyna nie boi się, a to co śpiewa czyli 'Nauczyłam się mówić żegnaj' są jak najbardziej prawdziwe. Mogę powiedzieć, że obecność Diego również dużo jej dało, oh miłość zmienia człowieka.

FOTO'nie mogłam  znaleźć zdjęć o dość dobrej widoczności, najczęściej są małe i mało wyraźne'

'Amor en el aire'Co mogę tutaj powiedzieć, za każdym razem jak to oglądam nie mogę uwierzyć w to, że jet to produkcja Disneya, jak dla mnie jest to światowe kino. Chłopcy z zespołu oraz dziewczyny, które im towarzyszyły sprawiły, że ta piosenka po raz pierwszy mi się spodobała. Byłam i jestem pod wielki wrażeniem co do tej piosenki, nie spodziewałam się, aż takiego wczucia w temat. Piosenka stała się jeszcze bardziej romantyczna, a przedstawienie jej w takim stylu trafia w sedno piosenki. Jak dla mnie wielkie brawa dla reżysera.


FOTO

http://dolimg-latam.disneycdn.com/cdn_assets/3f6f18b8b96a2a2d514eac56712fbc8fdf161b33.jpg

"Supercreativa"


Tak wiem, słodzę dzisiaj, ale co ja na to poradzę, że i ten występ bardzo mi  się podoba. Violetta pokazała nową siebie, pokazał, że nie boi się lęku, że potrafi się otworzyć i dać z siebie wszystko. Chorografia jaka została wykonana powala mnie na nogi, poważnie całe przedstawienie zrobione jest tak perfekcyjne, że aż trudno mi jest się do czego kolwiek przyczepić. Trudno mi uwierzyć, że jest to ten sam serial, który znam bardzo dobrze. Wracając do samego wykonania, byłam zaskoczona, oczywiście pozytywnie i tego się będe trzymać. Widzimy odmienioną Violettę.

FOTO
Co myślicie o całym przedstawieniu i wszystkich wykonach? Co myślicie o poście?

3 komentarze:

 1. O tak, Violetta bardzo odmieniona! Świetny post ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:27

  Supercreativa była taka trochę dziwna jakby w przyśpieszonym tempie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:35

  Świetny kolejny post - jak zawsze :)
  Prezentacja byłą naprawdę udana i dopracowana do perfekcji. Nie dziwię się, że zyskała uznanie ważniaków z Youmixa, choć na samym show siedzieli z minami, jakby wypili kwaśną cytrynę;P Wszystkie występy były świetne i nikt nie dał plamy.
  Co do wykonania Franceski, to zgodzę się, że widać w nim pewność siebie Franceski, a wykonanie jest naprawdę dobre. Jednak do mnie osobiście bardziej trafia jej wykon z 8 odcinka. Mam ciary jak go słucham, Lodovica pokazała w nim, ze ma kawał głosu :) Tutaj za dużo komputera jak dla mnie :/
  Wykonanie Leóna mnie powaliło (dzień po odcinku, w którym miało miejsce chyba kilkadziesiąt razy klikałam na nim replay). Ta piosenka idealnie pasuje głosu serialowego Leóna, a wykonanie Jorge jest bezbłędne. Klimat też jak w starych musicalach Hollywood (te mikrofony) :):):) Ja jednak wolałabym zobaczyć na scenie samych chłopaków, nie rozumiem jaka byłą idea kręcących się dziewczyn, ale wyglądało ładnie, to fakt.
  Wykonanie Violetty niby bardzo dobre, zarąbista choreografia, ale.... Choć uwielbiam tę piosenkę, uważam, że nie pasuje do serialowej Violetty. Wolę ją w ciut wolniejszych piosenkach i nie tak przerobionych komputerowo.
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥