środa, 27 sierpnia 2014

{nr. 774} Coraz bliżej premiery Violetta 3 w Polsce.


Jeśli nie należycie do osób, które czekają z oglądaniem odcinków na polską premierę na pewno widzieliście 20 odcinków, które jak do tej pory wyemitował Disney. Teraz niestety mamy małą przerwę trwającą do 22 września [klik post]. Dzisiaj jednak przychodzę do was z pewną ciekawą informacją... a mianowicie dokładniejszą premierą trzeciego sezonu na polskim Disney Channel.

Strona tvn.pl pisze nam tak: [ z okazji zbliżającej się premiery pierwszego sezonu na tvn7- od pon. do pt. od 1 września o godzinie 18:00.]

Serial „Violetta” opowiada o utalentowanej nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego Buenos Aires. Odnajduje tu lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość i rozwija pasję do muzyki. Drugi sezon serialu cieszył się niezwykłą popularnością, a juz w listopadzie widzowie beda mogli sledzic nowe premierowe odcinki 3 sezonu serialu, tylko na antenie Disney Channel.

Zaznaczony fragment mówi sam za siebie! Już w listopadzie bieżącego roku będziemy mogli oglądać odcinki trzeciego sezonu na Disney Channel!


Nie możecie się już doczekać wszystkich scen przetłumaczonych na polski? Problem uciążliwego tłumaczenia i domyślania się o co chodzi w danej scenie już zniknie! W listopadzie "Violetta" powraca w wielkim stylu!

6 komentarzy:

 1. Super! Nie mogę się już doczekać! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. violetta 3 miała być 6 października to wkońcu październik czy listopad

  OdpowiedzUsuń
 3. superrrr!!! <3 czyli bedzie u nas wcześniej od włochów ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super cieszę się <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz 3 sezon dopiero w listopadzie ;o . Strasznie późno. :O ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mmm.. super, Disney Channel Polska się postarał... jesteśmy jednymi z pierwszych!! ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥