sobota, 30 sierpnia 2014

{nr. 784} [Streszenie] Violetta 3 {Ep 20}


No więc jak zwykle pisze do Was już kolejne streszczenie, to już 20 odcinek. Niestety to już ostatnie streszczenie, gdyż teraz będziemy mieć miesiąc przerwy. No cóż, teraz zostaje mi napisanie tego streszczenia. A co w nim ? Pocałunek Leonetty, Diecescy oraz Hermana i Jade, odpowiedź Olgi na oświadczyny Ramallo, pożegnanie Marco oraz powrót Rock Bones..

Zdaję sobie sprawę, że dość długo musieliście czekać na to streszczenie, ale wreszcie się pojawiło. Z góry przepraszam za tak długi okres waszego czekania, życzę miłego czytania.

W studio Violetta dziękuje Antonio za tak miłe słowa skierowane do niej i jej przyjaciół. Mężczyzna wspomina o jej matce i mówi, że jest podobna do niej, ma podobne i oczy i mówi Violi, że ją kocha, tak samo jak całą resztę. Marotti, Beto i Pablo wzruszają się, ale Marotti  nie chce aby się smucili tylko cieszyli tym, że wyruszają w trasę.

Na ławce w parku Diego i Fran kończą swoją rozmowę. Chłopak mówi, że ją kocha, a ta przyznaje, że on jej się podoba, po czym stwierdza,  że w końcu powiedziała to na głos. Ten mówi, że zdradzi jej sekret (oczywiście mówi jej na ucho), że zakochał się w niej i ona również mu się bardzo podoba. Diego prosi, aby ta o nim pamiętała i uważała na siebie.. [CAŁUJĄ SIĘ] Dziewczyna znowu zaczyna swoją gadkę, że nie powinni ze względu na Vilu i Marco. Chce powiedzieć o wszystkim dziewczynie, ale ten mówi żeby tego nie robić przed występami, bo może sobie nie poradzić, po czym dziewczyna przyznaje mu rację, ale nie chce okłamywać swojej najlepszej przyjaciółki. Po czym mówi, że potrzebuje przytulenia. Diego przytula dziewczynę.

Bezpośredni odnośnik do obrazka


'W domu Germana Ramallo prosi o rękę Olgę'

Ramallo: Olga czy zechcesz za mnie wyjść?
Olga: Dlaczego mnie o to pytasz Ramallo?
Ramallo: Ponieważ Cię kocham
Olga: ponieważ mnie kochasz? Czy dlatego, że nie chcesz mnie widzieć w ramionach innego?
Ramallo: Nie, nie, nie nigdy tak nie pomyślałem. Chcę, żeby była pani szczęśliwa ze mną!
Olga: Jesteś egoistą!
Ramallo: Co?
Olga: Jesteś egoistą, to nie jest pierwszy raz jak chce mnie pan poślubić, nie chce pan, abym była z kimś szczęśliwa. Jesteś egoistą!
Ramallo: jestem egoistą tylko z tego powodu, że chcę poślubić kobietę, którą Cię kocham.?
Olga: Nie, nie miałeś mnóstwo czasu kiedy byliśmy narzeczonymi, teraz.. chciałam to sformalizować, założyć rodzinę, a teraz Ramallo już tego nie chcę.! Ramallo wiesz co? Zapomnij o mnie!


'Rozmowa Fran z Marco'Marco: Szukałaś mnie? Miałem kilka spraw do załatwienia, ale zrobię to jutro,  to nieważne..
Francesca: Zajmę Ci tylko chwilę, przecież wyjeżdżasz..
Marco: Coś się stało? Wszystko dobrze?
Francesca: Tak, chciałam Ci powiedzieć, że zawsze będziesz ważną osobą dla mnie.
Marco: Dziękuję Fran, ty dla mnie również, ale to są moje marzenia.
Francesca: Tak wiem, wszystko dobrze.
Marco: Fran on Cię kocham  i wiem,że będziecie szczęśliwi. Wszystko się ułoży.
Francesca: Wszystko widziałeś?
Marco: Tak, widzę, że jesteście szczęśliwi, a to jest najważniejsze.. [przytulają się]
Francesca: Jesteś wielkim artystą, nigdy się nie zmieniaj, masz piękny głos i będę za Tobą tęsknić... i nie jestem jedyna...

'Wchodzą do sali a tam..'


Tutaj wszystko miało sens, ponieważ tu was poznałam,
To jak żyliśmy było warte, o czym marzyliśmy,  to co zdobyliśmy,
Zrozumiałam, że to było warte, że każda historia ma swój powód,
Abyśmy byli razem, by wierzyć, abyśmy grali naszą piosenkę.

Dziś jest nas wiele, dziś możemy więcej,
Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek. Mogę latać!

Wszystko znowu wraca, razem, nie spoglądając wstecz,
Poczuj, o czym marzę. Żyj, twym przeznaczeniem jest dziś.

Do domu Violetty przychodzi Priscilla wraz z Ludmiłą, aby 'cała rodzinka' mogła się wspólnie pożegnać, do tego Ludmiła i Violetta lecą razem, więc jest im to z drugiej strony na rękę.  German wypytuje Ludmiłę czy wszystko wzięła, jego lista jest strasznie długa, co nudzi dziewczynę, przerywa mu Priscila, która prosi, aby zaniósł walizkę Violetty do auta. Do Violi przychodzi Alex, Ludmiła naskakuje na chłopaka. Dziewczyna prosi, aby się uspokoiła i pyta chłopaka jak tam noga. Tan łapie się za nią i mówi, że boli (moim zdaniem udaje). Ludmiła pyta się czy to czasem nie była ta druga noga, chłopak się tłumaczy, ale ta ma to gdzieś. Alex prosi dziewczynę o rozmowę na osobności.

Violetta: Co chciałeś mi powiedzieć Alex?
Alex: Chciałem Ci życzyć szczęścia na koncertach i wiele sukcesów z You- Mix.
Violetta: Szkoda, że nie jedziesz z nami na 'En Gira'
Alex: Hmm.. mam pecha nie?
Violetta:  Mi też się wydaje, że to ta druga noga, nie chciałeś z nami jechać i musiałeś jakoś przekonać Antonio i Pablo, to dziwne, że tak się stało tylko po przewróceniu w tańcu, nie?
Alex: Wiesz co, to nie moja wina, że tańczę jak tańczę, ale nie musisz mnie tak traktować.
Violetta: nie, nie, nie
Alex: tak, nigdy nikogo bym nie okłamał.
Violetta: [tutaj Viola zaczyna się tłumaczyć, z czego mało wiem, bo mówi strasznie szybko]
Alex: no dobrze.. chciałem Ci coś dać..
Violetta: kolejny prezent?
Alex: nie, profesor prosił mnie abym coś skomponował, ale nie wiem czy to jest dobre i chciałbym, abyś to przesłuchała.. mam nadzieję, że to nie wielki problem..
Violetta: nie,nie nic się dzieje, to żaden problem.. posłucham..
Alex:okey, do zobaczenia.. dziękuję [przytulają się]
Violetta: nie ma za co.
Alex: miłej podróży
Violetta: dzięki..
Alex: ciao (ciał)

Wszystko podsłuchiwała Ludmiła i  gdy tylko Alex wychodzi, ta podchodzi to dziewczyny. Mówi, że chłopak jest w niej zakochany, że ta piosenka na pewno nie spodoba się Leonowi, lecz ona jej odpowiada, że ona i Alex są tylko przyjaciółmi, a ta się śmieje, że będzie wielki skandal, czy coś w tym stylu.

Do Gregorio przychodzi Antonio, który w prezencie zostawia mu wszystkie ich wspólne zdjęcia, zdjęcia z jego przedstawień i wiele innych.  Gregorio nie może uwierzyć, że mężczyzna to wszystko zachował. Antonio mówi jak bardzo ceni sobie jego pracę i dodaje wiele komplementów. Gregorio odpowiada, że dla niego mężczyzna jest wielkim majestrem. Ich rozmowa na ten sam temat trwa nadal (mówią, że są przyjaciółmi) , gdy nagle Antonio wybucha śmiechem i mówi, że nigdy się nie zmieni.

Fran zostawiła coś w studio, a Cami postanowiła jej towarzyszyć. Gdy Fran szuka, przyjaciółka stwierdza, że Erica ponownie zaczęła kraść. Fran stara się jej to wybić z głowy. Przyjaciółka przypomina sobie, że musi coś zrobić dla Marottiego i nie pomoże jej w dalszych poszukiwaniach, Fran nie ma jej tego za złe. Do dziewczyny przychodzi Diego. Fran nie do końca jest zaskoczona jego wizytą, ale pyta co tutaj robi. Chłopak odpowiada, że nie pozwoliłby jej pojechać bez pożegnania.  Dziewczyna bardzo cieszy się z odwiedzin chłopaka, zbliżają się do siebie, gdy nagle wchodzi Violetta. Fran mówi, że jej wszystko wytłumaczy i, że to nie tak jak myśli. Violetta niczego nie podejrzewa i odchodzi. Fran mówi Diego, że nie lubi jej okłamywać, gdyż jest jej najlepszą przyjaciółką. Diego prosi dziewczynę, żeby się uspokoił, bo już niebawem jej o tym powiedzą.

Następny dzień, uczniowie dotarli już do Barcelony. Violetta i Leon spacerują po plaży. Leon cieszy się, bo podjął dobrą decyzję wyjeżdżając z nimi w 'En Gira', gdyż może przeżyć z nią tą chwilę. Gdy już prawie się całują do dziewczyny dzwoni jej ojciec, pyta się jej co u niej słychać, i żeby koniecznie wzięła parasol, bo sprawdzał prognozę pogody i może lać. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że dziewczyna jest z Leonem, mówi jej, że nie będzie jej przeszkadzać. Violetta i Leon starają się pocałować jeszcze raz, lecz ponownie dzwoni German i życzy jej dobrego występu, dziewczyna rozłącza się. Niestety nie widzimy pocałunku, gdyż para musi wracać do teatru, gdyż zaraz ma być próba.

Do Fran dzwonie Diego. Ich rozmowa nie ma wielkiego znaczenia, Diego prosi, aby nie rozmawiała z nim i nie szła, bo może na kogoś wpaść. Dziewczyna lekceważy te słowa, a za chwilę wpada na jakiegoś mężczyznę. Diego się z niej śmieje., wysyła jej buziaka i rozłącza się.

Andres dzwoni do Ericki, lecz zostawia jej nagranie na poczcie głosowej. Ludmiła naskakuje na chłopaka i mówi, że to wszystko to jego wina. Andres nie wie o co chodzi,  a ta tłumaczy, że coś z makijażem. Violetta prosi, aby się uspokoiła, dobrze wie, że wszyscy są zdenerwowani, ale mogła by się uspokoić. Do rozmowy wpadają jeszcze Maxi i Broadway (chłopaki hałasują). Ludmiła zaczyna na nich krzyczeć. Wchodzi Marotti i zbiera wszystkich uczniów. Pablo prosi, aby wszyscy skoncentrowali się maksymalnie na próbie i aby dali z siebie wszystko. Mówi, że pierwsi dzisiaj występują Leon i chłopcy. Wszyscy się rozchodzą.

Violetta i Leon w końcu się całują, Leon prosi ją o pocałunek, którego przedtem mu nie dała, a ta robi to z taką łatwością. (czemu tak nie może być częściej?)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Gregorio ma kolejne przyjęcia do swojego studia, lecz wszystkich chętnych odsyła z niczym, gdyż mu się nie podobają. Diego stara mu się przemówić do rozumu, ale ten mówi, że potrzebuje perfekcji. Chłopak nieźle mu jedzie, mówi, że się boi, że spotka kogoś kto będzie naprawdę dobry, taki perfekcyjny jak on. Chłopak, w końcu przystaje na swoi, a Gregorio jest z niego dumny.

Chłopaki mają swój występ i śpiewają "Amor en el aire"'W tym samym czasie po za sceną'

Camila:Gdzie idziesz?
Francesca: muszę zadzwonić?
Camila: chcesz rozmawiać z Diego? Francesca co z  tobą, idziesz z nim rozmawiać tak czy nie?
Francesca: przepraszam, ale nie mogę ci powiedzieć.
Camila: okey, nic się nie stało. co się dzieje nie ufasz mi? jesteście razem?
Francesca: ciii..  powiem Ci wszystko po zakończeniu 'En Gira'. przepraszam
Camila: nie, wszystko w początku. widzę, że mi nie ufasz..
Francesca: (tutaj tego nie rozumiem).. przepraszam musisz mi wybaczyć..
Camila: nie rozumiem Cię, ale nawet nie wiesz jak mnie to boli..
Francesca: wszystko się wyjaśni po zakończeniu show, okey?
'Camila robi smutną minę i odchodzi'

Fran rozmawia z Diego, chłopak śpiewa jej 'Enterde tu y yo', dziewczyna się wzrusza i pyta co się dzieje. Ta odpowiada, że nigdy o czymś takim nie marzyła, że on będzie jej tak ślicznie śpiewał, ona słuchała, ale to wszystko ją przytłacza. Boli ją to, że nie może normalnie porozmawiać z Camilą i to, że musi ukrywać wszystko przed Violettą. Chłopak stara się ją wspierać, a dziewczyna dziękuję, że jest teraz nią w tym trudnym czasie.

Violetta idzie ulicą i słucha piosenki od Alexa, gdy nagle do dziewczyny przychodzi Leon i pyta co słucha. Na szczęście nie musi się tłumaczyć, bo chłopak stwierdza ,że to nie ważne. Rozmawiają dosłownie moment, Leon się z nią żegna, a do dziewczyny podchodzi Fran. Pyta się co słucha, a ta mówi, że słucha piosenki Alexa. Violetta mówi Fran, że Alex jest dla niej przyjacielem, a Leon nie wie o płycie od chłopaka. Wszystko podsłuchuje Ludmiła.

W domu Germana dochodzi do konfrontacji Ramallo, Olgi oraz Beto. Ramallo stawia Olgę w najlepszym świetle, a Beto przyznaje mu rację, mówi, że przez nią nie może pracować i ciągle o niej myśli. Ramallo nie może tego dłużej słuchać i stara się uspokoić mężczyznę. Gdy do kuchni wchodzi Olgita, jest bardzo szczęśliwa, że mężczyzna mówi o niej takie dobre rzeczy. (czyżby nasza Olga zmieniła obiekt westchnień?)

Dziewczyny mają swoją próbę do piosenki 'Encender Nuestra Luz'


'po próbie Ludmiła szuka Leona'
Ludmiła: chłopaki nie widzieliście Leon?
Broadway: nie..
Leon: Ludmiła, czego chcesz? nie mam czasu, za chwilę przedstawienie..
Ludmiła: zajmę Ci tylko chwilę, ale to jest bardzo ważne..
Leon: okey, co jest takie ważne?
Ludmiła: byłam wczoraj u Violetty, był u niej Alex, słyszałam, że leci  romantyczna piosenka..
Leon: Co?
Violetta: zostaw nas samych Ludmiła!
Ludmiła: tak już idę, macie sobie dużo do wytłumaczenia..
Leon: to prawda co mówiła Ludmiła?
Violetta: nie mogę uwierzyć w to co zrobiła Ludmiła..
Leon: Ludmiła mnie nie obchodzi.. to prawda czy nie?
Violetta:  tak i nie.. Alex dał mi pendriva z piosenką  (w sensie, że nie leciała, żadna romantyczna piosenka), chciał, żebym ją posłuchała..

'w tym momencie Marotti zwołuje wszystkim, a para nie może dokończyć rozmowy..'

Violetta prosi Marottiego, żeby dał im dokończyć rozmowę, ale mężczyzna jej nie słucha, Leon odchodzi..

Do domu Germana przychodzi Priscilla, mężczyzna wręcza jej kwiaty, a w tle leci romantyczna piosenka. Para zamienia ze sobą kilka słów, lecz nagle do drzwi dzwoni Jade z Nicolasem, mężczyzna chce ją wywalić, ale ta mówi, że zaprosiła ją jego narzeczona. German i Pris rozmawiają na osobności, kobieta tłumaczy, że obie muszą się zaprzyjaźnić, a może Jade poczuje coś do Nicolasa ,wtedy da im spokój. German nie może oprzeć się prośbom ukochanej i pozwala, aby dwójka zjadła z nimi kolacje.

Uczniowie ćwiczą kolejną chorografię, tym razem do 'Supercreativa'Pablo mówi uczniom, że idzie im bardzo dobrze i liczy na taki sam efekt podczas show, Violetta chce porozmawiać z Leonem.

Violetta: możemy porozmawiać?
Leon: Violetta, nie mamy o czym..
Violetta: proszę, wysłuchaj mnie..
Leon: powiedziałem nie..
Violetta: ale..

 'w tym momencie Leon odchodzi'

Marotti zbiera wszystkich, a gdy zebrani pojawili się na miejscu mówi, że ma dla nich niespodziankę... raz, dwa, trzy i wchodzi Marco, który będzie im towarzyszył przy tym show. Fran, Camila i cała reszta są zachwyceni wizytą przyjaciela..

Gregorio przesłuchuje kolejnego tancerza, przy czym dając mu wskazówki jak tańczyć (dla Diego jest to zabawna scena). Diego prosi, aby się uspokoił, bo przesadza, ale Gregorio mówi, że ma rację. Do Art Rebel przychodzą Rock Bones, Gregorio nie che ich przyjąć, bo mówi, że na dzisiaj już skończył, a po drugie widać, że na niczym się nie znają. Diego zna chłopaków, dlatego przekonuje ojca, aby ich wysłuchał. Gregorio niechętnie, ale się zgadza. Po chwili słuchania chłopaków jest zadowolony z tego zespołu. Przyjmuje ich do 'Art Rebel'W domu Germana Jade korzysta z okazji, że znalazła Germana sama na sam całuję mężczyznę.

Andres jest przeokropnie zdenerwowany show, Fran stara się go uspokoić a Camila uspokaja wszystkich. Nawet Ludmiła jest zdenerwowana (co jest rzadko spotykanym zjawiskiem)..  Violetta po raz kolejny stara się porozmawiać z Leonem..

Violetta: kochanie możemy porozmawiać..
Leon: mówiłem Ci już żebyś zostawiła mnie w spokoju..

Pablo wpada do młodzieży i mówi, że zaczynają koncert za 2 minuty, i żeby byli skoncentrowani. Pablo odbiera telefon i nie może uwierzyć.. uczniowie martwią się i proszą, aby usiadł. Mężczyzna nie może wypowiedzieć słowa..

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Niestety to już koniec na dzisiaj, wiem, że musieliście trochę czekać na to streszczenie, ale już ono jest. Jeżeli chcecie, aby streszczenia pojawiały się dalej od września, pod postem muszę znaleźć 20 komentarzy..

I  jeszcze jedna mała sprawa, za nami 20 odcinków, jeżeli chcecie,aby przetłumaczyć Wam scenkę, której do tej pory nie przetłumaczyłyśmy piszcie pod tym postem jaka ona ma być. Postaramy się przetłumaczyć wszystko, ale musicie podać nam w komentarzu dość szczegółowe dane..
np. rozmowa leonetty odcinek 2 - gdy leżą na kocu..

Czekam na wasze komentarze, piszcie jakie sceny chcecie zobaczyć przetłumaczone.. ;)

20 komentarzy:

 1. Super streszczenie. ;) . Czekam na więcej. :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko, kocham Was! Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję! <3 :*

  Zapraszam do mnie :) -> http://magicalsleep.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne streszczenie i świetny odcinek :) Najbardziej podobał mi się pocałunek Diecesci ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Musi być 20 komentarzy! Plis! Ludzie. A i super streszczenie. dlaczego Leon i Viola kłucą? ;c

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobieto ty jesteś genialna, to tłumaczenie jest ekstra!! Brawa dla całej redakcji.. uwielbiam wasz blog, nie zawsze mam czas komentować, ale nadrobię zaległości.. Komentujecie!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10:25

  Świetne tłumaczenie, jak zwykle zresztą. Dziękuję bardzo :)
  W zasadzie nie za bardzo mam co skomentować, bo to co miałam do powiedzenia na temat odcinak, napisałam pod postem o nim... Chociaż chyba nie dam rady się powstrzymać, żeby nie wspomnieć, że teledysk do "Amor en el aire" zepsuł mi całą magię tej piosenki:( Dlaczego, się pytam???? :/ :/ :/ Za to humor poprawił mi pocałunek Diecesci :) Co do Leónetty... Ile razy można słuchać "to nie tak jak ci się wydaje"?
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
 7. Super tłumaczenie :) Widać, że się napracowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy16:59

  super, dzięki!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy17:00

  dzięki, nie przestawaj pisać!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. super streszczenie czekam na dalsze streszczenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy16:53

  chciałabym by nie było ludmiły

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy16:54

  łoj sie pomyliłam zeby nie było ludmiły w violettcie

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy17:01

  superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr streszczenie

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy04:48

  super, dzięki, proszę o następne

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy17:10

  Dzięki za tłumaczenie odcinka :)
  Ciekawe co się stało na końcu.. już nie mogę doczekać się kolejnych odcinków :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy17:55

  Super . ;p Dzięki proszę o następne .! :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy17:58

  Proszę o Więcej ! :) <3 Kocham Violee :**

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy18:00

  Jest 20 więc dodajesz następny Post :) Jest :D Ps. Fajna stronka :P

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥