wtorek, 19 sierpnia 2014

{nr. 448} [Streszczenie] Violetta 3 {Ep 16}

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Wielkie emocje, zresztą jak przy każdym odcinku Violi, w 'tym poście' będziecie mogli pooglądać 16 odcinek, as tutaj dowiecie się głębiej co się w nim wydarzyło. Tak jak już wspominałam, mogliśmy zobaczyć kilka fajnych scenek m.in pocałunek Fedemiły czy Alexa wysyłającego filmik Violi, oraz reakcje Leona na to właśnie zdarzenie.

Odcinek zaczyna  się od tego, że Violetta informuje Pris, że Ludmiła postanowiła jechać do Włoch by zobaczyć się z Federico. Kobieta bardzo się zdenerwowała tą wiadomością, gdyż Ludmiła nigdy nie odprawiła jej takiej samowolki. Kobiety nie wiedzą co mają robić więc zaczynają jej szukać.

W Buenos Aires Diego tłumaczy Fran, że dziewczyna, z którą widziała ja dziewczyna to jego kuzynka i nie powinna być zazdrosna. Albo ja jestem głupia, albo Diego mówi Fran, że ją kocha, ale wszystko musi ukrywać ze względu na Marco. Dziewczyna jest zmieszana i chce odejść, ale chłopak ją zatrzymuje. Mówi mu, że dla niej to nic nie znaczy i prosi, aby zostawił ją w spokoju.

Herman rozmawia z Angie i pyta ją czy wróciła ze względu na niego (hah, strasznie głupie pytania, wogle ta scenka jest mega zabawna), kobieta odpowiada, że chciała się spotkać wyłącznie z Violettą i, że bardzo się cieszy, że on i Priscila tworzą super rodzinę. Nagle dzwoni telefon, to Viola. Informuje Go, że Ludmiła zniknęła i potrzebuje jego pomocy. Wraz z Angie starają się pomóc jej w poszukiwaniach.

Beto w salonie rodziny Castillo na pianinie gra dla naszej Olgity. Ramallo przygląda się całej scenie, aż w końcu im przeszkadza.


Przypomnij sobie, że pewnego dnia spotkaliśmy się
I cię straciłem, powiem też, że nieunikniony jest los,
nie zatrzyma mnie.
Mogłaś żyć jak w bajce,ale ze mną.
To aj cię pocałowałem i obudziłem miłość
Chociaż starałem się, nie mogę już dłużej,
Patrzeć na Ciebie z daleka..

'tutaj na  tym fragmencie nie ma tego, ale ja napiszę Wam jak to wyglądało dalej'


Olgita: Powiesz mi Ramallo, czego psujesz mi ten moment?
Beto: Było bardzo ładnie.
Olgita: hahaha.. nie chodzi o to, czepia się mojego tiramisu - ta pewna osoba.
Beto: Zrobiłaś tiramisu?
Olgita: Tak
Beto: ja bardzo lubie, uwielbiam
Olgita: Tak?
Beto: Tak ..
Olgita: To zapraszam, za chwilę przygotuje dla ciebie Beto najlepsze tiramisu w twoim życiu.
Beto: Dobrze
Olgita: Chodźmy..

Ludmiła stara się dostać do Włoch przez taksówkę, lecz taksówkarz jest dla niej wyjątkowo nie miły. W studio ON BEAT, Marotti informuje uczniów, że przedstawienie się udało i muszą przygotować kolejne. Dzieciaki są zmartwione gdyż Leon i Diego odeszli ze studia, a Violetta i Ludmiła wyjechały z rodziną. W hotelu spotyka się Viola, Pris, Herman, Angie i Federico, którzy martwią się o Ludmiłę. W pewnym momencie w drzwiach staje nie kto inny lecz sama dziewczyna i opowiada o tym, co się jej przydarzyło. Jest zła na Federico, że sobie z niej zakpił. Po chwili do Violi dzwonią przyjaciółki by poinformować dziewczyny o przedstawieniu, dziewczyny się cieszą, bo będą musiały wracać do BA, ale ich rodzice stwierdzają, że nigdzie nie wracają. Po chwili kłótni Pris i Herman mówią, że to przemyślą.

W studiu Fran i Maxi ćwiczą piosenkę "Aprendi a decir Adiós'', gdy w pewnym momencie Maxi się myli i Fran krzyczy na niego, a ten obrażony wychodzi. Do sali wchodzi Camili i pyta Fran co z nią. Ta nieche rozmawiać, ale po chwili rozmowa przechodzi na temat Diego . Dziewczyna mówi przyjaciółce, że Diego powiedział, że ją kocha, ale te mówi, że dla niej to nic nie znaczy i prosi, aby nie drążyła tematu.

Jade na ulicy śpiewają zbiera pieniądze, kradnąc tym samym klientów pewnemu mimowi, który również zbiera pieniądze obok niej. Dochodzi do małej sprzeczki między tą dwójką. Mężczyzna chce zabrać pieniądze Jade, ale do akcji wkracza Nicolas. Uspokaja mima i mówi, że kobieta nie będzie już tutaj śpiewać. Jak dobrze rozumiem mężczyzna proponuje jej pracę.

Gregorio uczy Marco tańczyć, chwali chłopaka, że robi postępy. Chwilę rozmawiają, ale rozmowę przerywa im Pablo. Gregorio chce wyrzucić mężczyznę, ale ten mówi, że przyszedł do chłopaka. Tłumaczy, że nie odbierał telefonów, a ten chciał przekazać mu dobrą wiadomość odnoście kolejnego występu. Chłopak się cieszy, ale nie widać po nim zbyt dużego entuzjazmu. Wchodzi Diego, a Pablo pyta się dlaczego wyszedł z przedstawienia, ten tłumaczy, że Milton go wyrzucił. Pablo obiecuje, że wyjaśni całą sprawę.

Ludmiłą i Federico wychodzą na spacer. Dziewczyna jest początkowo nie miła dla swojego chłopaka, lecz jak to Ludmiła, właściwie zakochana Ludmiła nie potrafi się długo gniewać na swojego ukochanego. Na koniec ich rozmowy para całuje się.

Camila podłuchała rozmowę Pablo i Marco, szybko poleciała o niej poinformować Francesce. Gdy mówi, że była w 'ART REBEL' Fran stwierdza, że była porozmawiać z Diego, ale ta tłumaczy, że nie. I mówi, że jego relacja z Gregorio była zaskakująco dobra. Camila zaczyna panikować i wymienia Violette, Ludmiłę, Leona i Diego jako nieobecnych, uważa, że nie ma kto zrobić przedstawienia. Fran pyta się Marco czy to prawda, że chce odejść ze studio, uważa to za głupotę. Uważa, że to nie jest dobry moment.

Violetta siedzi sama na schodach trzymając gitarę, gdy nagle podchodzi do niej Federico, zabiera gitarę i zaczyna dla niej grać.Federico: mogę gitarę?
Viola: oczywiście..

Teraz wiem, że nie rozumiem co się dzieje
Jednak wiem, nigdy nie mam czasu na nic
Myślę, że nie zdaję sobie sprawy
i bardzo się tym martwię
Moje wątpliwości mnie znudziły,  już nie czekam…

I znowu budzę się w moim świecie
czuję, że jestem sobą
I nie przestanę, ani na sekundę
moje przeznaczenie jest dziś
I znowu budzę się w moim świecie
czuję, że jestem sobą
I nie przestanę, ani na sekundę
moje przeznaczenie jest dziś
Nic nie może się zdarzyć
Uwolnię wszystko co czuję, wszystko, wszystko...
Nic nie może się zdarzyć
Uwolnię wszystko to co mam
Nic mnie nie powstrzyma


Federico: Myślałem, że piosenki zawsze poprawiały Ci humor..
Violetta: Tak, ale wydarzyło się tyle spraw.. you-mix, Leon
Federcio: Cała sprawa z tatą, Ludmiła mi wszystko opowiedziała..
Violetta: tak, to wszystko jest takie formalne, a co z nią?
Federico: dobrze, ale ona to wszystko uważa za ... dziwne
Violetta; (lekki śmiech)
Federico: w końcu będziecie siostrami

(telefon)
Federico: to Ludmiła, zobaczymy się później?
Violetta: Tak.
Federico: twoja gitara
Violetta: dziękuję..

W tym samym momencie Violetta dostaje nagranie od Alexa- to piosenka. Dziewczyna jest bardzo zdziwiona, ale odpisuje mu w sms-ie ,że bardo dziękuje za taką niespodziankę.

Uczniowie w studio ON BEAT tańczą do utworu "Supercreativa". Po jego zakończeniu Pablo pyta Miltona jakim prawem wyrzucił Diego z prezentacji. Ten tłumaczy, że to kłamstwo, jak do rozmowy przyłącza się Antonio, ten zwala wszystko na Diego, że przyprowadził nieznajomą dziewczynę, która nie jest uczennicą studia. Jak on wyrzucił ją, Diego wyszedł za nią. Antonio nie drąży tematu.

Ludmiła, Violetta, Angie, Priscilla i Herman rozmawiają o powrocie rodzice mówią dziewczynom, że nie ma takiej możliwości, gdyż wybrali się na wypad rodzinny i nikt nie zamierza im tego zepsuć. Obie dziewczyny odchodzą od stołu w złości.

Andres poznaje kuzynkę Diego. Początkowo myśli, że jest to jego dziewczyna, ale chłopak tłumaczy mu, że jest w błędzie. Chłopak pyta czy Diego nie umówiłby ich razem. Chłopak odpowiada, że musi sobie radzić sam. Do Diego przychodzi Camila i chce z nim porozmawiać. Dwójka mówi o Fran, która chce zamieść wszystko pod dywan. Dziewczyna mówi mu, że on może na nią liczyć, jeżeli na prawdę kocha Francescę to ona mu zawsze pomoże. Prosi go również, aby nie mówił dziewczynie o tej rozmowie. Chłopak obiecuje milczenie.

Fran siedzi w studio i śpiewa "Aprendi a decir Adiós", gdy nagle dzwoni do niej Diego. Dziewczyna postanawia nie odpierać. Chłopak się nie poddaje i dzwoni do Camila, aby ta mu pomogła..

Ludmiła wyrzuca Violi, że to wszystko to jej wina, że pod wpływem jej taty, jej mama się zmienia. Dlatego też nie mogą wracać do domu. Violetta się broni i nie pozwoli obrażać, wiec między dziewczynami jest małe starcie. Obie rozchodzą się do swoich pokoi.

Do Violetty dzwoni Leon, w jej głosie słyszy smutek, ale ta  nie chce za bardzo mu wyjaśniać o co chodzi, więc ich rozmowa telefoniczna nie trwa zbyt długo.

Chłopaki spotykają się w "ART  REBEL", rozmawiają o Alexie, który nagrał i wystał Violi video. Leon podsłuchuje ich rozmowę i dopytuje się o szczegóły. Chłopak ogląda video i postanawia porozmawiać z chłopakiem.

W domu Violetty Olga i Ramallo znowu drą koty, gdyż nagle ktoś zaczyna grać na pianinie. Ramallo myśli, że Beto wrócił i chce go wyrzucić, okazuje się, że za pianinem siedzi Jade  i śpiewa piosenkę dla Hermana.

W studiu Alex ma zajęcia z Miltonem. Mężczyzna ceni jego talent, jak chłopak pyta czy mógłby zaśpiewać za Leona, mężczyzna wyśmiewa go w głos. Do Alexa przychodzi Leon.Alex: Jeszcze im pokaże, że jestem tak dobry jak Leon..
Leon: To prawda, że wysłałeś Violetcie nagranie?
Alex: Tak, Violetta jest moją przyjaciółką. Co jest?
Leon: Co jest? Violetta jest moją dziewczyną i nie chcę taki sytuacji...


Kolejny dzień. Camila umówiła się z Francescą, a tak naprawdę to Diego umówił się z Fran. Taki był plan Diego, chciał się z nią zobaczyć, ale ta nie odbierała telefonu. Fran początkowo nie chce z nim rozmawiać, ale później się wzrusza (kto by się nie wzruszył na jej miejscu, przecież to takie romantyczne)..

Herman rozmawia z Priscilą, oboje stwierdzają, że są szczęśliwi. Nagle z pokoju wychodzi Ludmiła z walizką i mówi, że wyjeżdża, a oni nie mają prawa trzymać ja na siłę, gdyż jest pełnoletnia. Z pokoju wychodzi również Violetta, która również mówi, że wraca do domu i, że Ludmiła ma rację, gdyż obie są już pełnoletnie, a oni nie mogą ich zatrzymać...


A teraz na zakończenie mam dla Was filmik, w którym zobaczycie na co możecie liczyć w 17 odcinku..Jak Wam podoba się ten odcinek? Jesteście zadowoleni z tego streszczenia, chcecie takich więcej, czy może czegoś wam brakuje? Czekam na Waszą opinie.

3 komentarze:

 1. Super! Dzieki na streszczenie ;)
  Trochę mi się szkoda Alexa, bo naprawdę ma talent ;)

  Rose ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebiste streszczenie, dzieki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:32

  Extra streszczenie! Super, że też z dialogami :D dobra robota!! ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥