poniedziałek, 25 sierpnia 2014

{nr. 763} Tini oblewa się wodą w dobrym celu! *Aktualizacja 2*


Tak wiem tytuł wydaje wam się dziwny, przecież kto normalny oblewa się wodą, zapomniałam dodać zimną wodą z lodem i to jeszcze ma przynieść korzyść.? Chyba zwariowałam, a właśnie, że nie. Pewnie nie wielu z Was wie co to jest #ALSIceBucketChallenge, ale spokojnie w tym poście dowiecie się co to jest oraz to dlaczego nasza Tini oblała się kubłem zimnej wody z lodem.

*Aktualizacja* Lucia Gil przejęła wyzwanie!
*Aktualizacja 2* Vale Baroni przyjmuje wyzwanie i nominuje trójkę fioletowego serialu!

Co to jest #ALSIceBucketChallenge?

Jest to organizacja, która zorganizowała całą tę akcję. Zajmuje się ona pomocą dla chorych na stwardnienie rozsiane. Zachęca ona do pomocy biernej oraz czynnej czyli promowanie akcji oraz wpłaty pieniędzy poprzez tak zwanego splasha. Osoba, która została nominowana ma 24 godziny, aby wrzucić filmik, na którym oblewa się zimną wodą z lodem, oraz wpłacić jakołś tam sumę pieniędzy na ich konto (w ten sposób uzbierali już 40 milionów dolarów amerykańskich).

Koło się toczy i tak nominowana została Martina przez muzyka Facundo Arranę. Osoba, która wykona zadanie nominuje kolejne trzy osoby. Czekamy, czekamy i czekamy czas Martiny powoli dobiega końca i proszę nasz idolka dodaje filmik. ( 8 godzin temu)
Trzeba się wytrzeć, aby nie zachorować. Nie obyło się bez krzyku, ale kto by się jej dziwił, woda była lodowata. No, ale dalej teraz trzeba wybrać trzy osoby do nominacji. Tini wybiera: Petera Lanzani (swojego chłopaka), Benito Fernandeza (jej ulubionego projektanta) oraz uwaga, uwaga Jorge Blanco!!Tak sobie siedzę i czytam te komentarze, a fani Jorge szaleją, ciągle tylko "Jorge", straszenie miło z jej strony, że pomyślała o nim, bo co do swojego chłopaka nie miałam żadnych wątpliwości. Teraz tylko czekać, aż Jorge przyjmie nominację.

AKTUALIZACJA

Wczoraj wieczorem swoją głowę zmoczyła również Lucia Gil odtwórczyni roli Heleny/ Leny - siostry Natali, pewnie dlatego w trójce nominowanych wyznaczyła Albę Navarro.AKTUALIZACJA 2

Vale Baroni czyli serialowa Lara została dominowana do #ALSIceBucketChallenge - przyjeła wyzwanie. W pierwszym filmiku dziękuję za nominowanie swojej przyjaciółce oraz pokazuje pojemnik, z którego zostanie ochlapana.

 

Okey, przejdźmy do sedna. W tym filmiku zobaczymy mokrą Vale, oraz 3 osoby  jakie nominowała. Jak już wcześniej pisałam, nominowała trójkę fioletowych : Ruggero, Lodo i Cande!


Ten post będzie aktualizowany na bieżąco, zresztą obstawiam, że za niedługo cała obsada będzie zamoczona. Jak sami widzicie Jorge i Alba jeszcze nie podjęli się wyzwania, obstawiam, że raczej tego nie zrobią. Teraz czekamy na naszą trójkę, która została nominowana czyli Lodo, Cande i Ruggero!! Obstawiacie, że podejmą się wyzwania, czy może jednak nie?

9 komentarzy:

 1. Anonimowy10:58

  Jorge <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:28

  AJAJA ZIMONO XD!
  zapraszam na opowiadania o Leonettcie http://leonetttax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super. Czekam na filmik Jorge i Petera. :) xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AKTUALIZACJA KOMENTARZA: Ciekawa jestem kogo wybrała Lucia. Mam ciarki!

   Usuń
  2. AKTUALIZACJA KOMENTARZA: SUPER. Wreszcie ktoś wybrał Lodo i ande. :****************

   Usuń
 4. Anonimowy12:09

  Dobrze, że Martina pomogła naprawdę potrzebujących. Choć to oblewanie wodą jest, moim zdaniem, dziwne. Ale cel szczytny, wiec... Mam nadzieję, że Jorge podejmie wyzwanie, choćby właśnie ze względu na ten szczytny cel :)
  A fani tak się tym zacieszają bo widzą w tym kolejny dowód na Jortini. Naprawdę robi mi się niedobrze, kiedy słyszę o tym urojonym parringu.
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa właśnie fani już szaleją, ze Tini nominowała Jorge i już Jortini xD hah :D

   Fajnie, ze Tinita też wylała na siebie kubeł zimnej wody! :)

   Usuń
 5. Hahaha super post! :D Czekam na Jorge'a! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:31

  Nie moge się doczekać kolejnych osób z obsady serialu :) Czekam niecierpliwie na filmik Jorge`a.. i mam nadzieję że niedługo też zobaczymy Lodo i Rugge`a może Jorge ich nominuje :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥