sobota, 28 czerwca 2014

{nr. 605} [Violetta 3] Un Nuevo Sueño - Girls Code y Boys Band.

Ten post zdecydowanie powinien pojawić się już dawno temu, ale powiem szczerze, że mimo, iż był koniec roku nie miałam nawet chwili by go napisać. Moja znajomość języka hiszpańskiego ze słuchu nie jest dość dobra dlatego wszystko idzie w ślimaczym tempie. Mam jednak nadzieję, że wybaczycie mi to opóźnienie i z chęcią przeczytacie co tam nowego słychać na planie Violetty 3.
Dzisiaj pod lupę weźmiemy dwa nowe filmiki- pierwszy o relacjach między dziewczynami w trzecim sezonie, a drugi o zespole chłopców. Jeśli jesteście ciekawi- rozwińcie post.

Relacje między dziewczynami w trzecim sezonie.

Tradycyjnie filmik zaczyna się wstępem o tym, że właśnie trwają nagrania do trzeciego sezonu "Violetty". Potem widzimy Lodovicę i Candelarię, które przedstawiają się swoim serialowym imieniem- Fran i Cami.Dowiadujemy się, że właśnie są na próbie, podczas które ćwiczą nowy utwór. Oczywiście nie mogło zabraknąć Martiny, która powiedziała, ze zarówno Camilla jak i Francesca są najlepszymi przyjaciółkami Violetty. Oznajmiła także, że z dziewczynami pracuje je się bardzo dobrze. Następnie pojawia się piękna blond włosa dziewczyna- mowa tu rzecz jasna o Mechi, która także mówi, że świetnie pracuje się jej z Tini, Cande oraz Albą.


Zespół chłopaków.

Tutaj tak jak i poprzednio Tini i Jorge zachęcają nas do przeżycia tego co dzieje się na planie i oznajmiają, ze trwają nagrania. Tuż po tym wstępie widzimy Diego, który na samym początku oznajmia,  że podobnie jak w drugim sezonie chłopcy będą w zespole. W jego skład wchodzić będzie Andres, Broadway, León, Maxi  i on sam.Potem ukazuje nam się Nicolas, który oznajmia, że wszyscy są jak rodzina, a ich historia [zespołu] bardzo się rozwinie. Pojawiający się na filmie Samuka oznajmia, że będą nowe historie i piosenki. To będzie coś niesamowitego. Pod sam koniec filmiku widzimy Jorge i Facu. Ten pierwszy oznajmia, że wydarzy się coś, co zmieni ich osobowość i nastawienie do kariery.

CO O TYM WSZYSTKIM MYŚLICIE? CZEKACIE NA TRZECI SEZON? JAK WEDŁUG WAM POTOCZĄ SIĘ LOSY BOHATERÓW?

Przypominam także o naborze oraz konkursie.

4 komentarze:

 1. Super post. Dziękuję za przetłumaczenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:16

  Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy07:14

  Extra, że przetłumaczylas czekam na następne posty o Violetta 3 :) <33 /misia

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥