niedziela, 22 czerwca 2014

[Postacie] Violetta Castillo.

Postanowiłam przypomnieć wszystkim czytelnikom, jak wyglądały postacie od początku serialu, oraz nowe postacie, które doszły w drugim sezonie.. Mam nadzieję, że posty z tej kategorii bardzo Wam się spodobają, że zachcecie więcej..


Violetta Castilo to główna bohaterka serialu "Violetta". Od zawsze wychowuje ją zaborczy ojciec, który zabrania dziewczynie na jakiekolwiek rozrywki, zabrania jej również śpiewać. Violetta jest obdarzona wielkim talentem wokalnym.  Jednak zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy, do czasu...


Sezon 1

http://2.bp.blogspot.com/-sm1A2RIbte4/UhcnRVlqBbI/AAAAAAAABME/ZMvOqx2wMzY/s1600/Violetta_Disney+Channel+(24).jpg


#Osobowość
 


Violetta jest osobą bardzo wrażliwą, skromną ale również zagubioną. Gdy po długim czasie wraca do domu w Buenos Aires wszystko wydaje się jej obce. Przez swojego ojca długo nie zagrzała nigdzie miejsca. Mama dziewczyny była słynną piosenkarką, która zmarła w wypadku samochodowym gdy dziewczyna była mała. Dziewczyna przez cały sezon pokazuje jak wiele ma w sobie zrozumienia dla innych i jak bardzo jest gotowa na zmiany w swoim życiu. Dzięki Angie zaczyna naukę w Studio 21, gdzie jej talent wokalny bardzo się rozwija. Poznaje tam swoich przyjaciół dzięki którym rozpoczyna swoje życie na nowo. Dręczy ją świadomość, że okłamuje swojego ojca w sprawie studia. Gdy prawda wychodzi na jaw dziewczyna czuje wielką ulgę.

#Wygląd
 


Violetta to osoba, która nie lubi wyróżniać się na tle innych, dlatego jej stroje są bardzo stonowane. Zazwyczaj chodzi w spódnicach, które przewiązuje paskiem z kokardą. Jej włosy są dość długie i dziewczyna nie lubi ich wiązać. Panna Castillo przeważnie nie maluje się, poza rzęsami. Paznokcie dziewczyny pomalowane przez cały sezon były na fiolet.

#Uczucie

 • Tomas 
Chłopak, którego poznała pierwszego dnia jej powrotu do domu, gdy uciekła po kłótni z ojcem. Dziewczyna od tego momentu nie mogła o nim zapomnieć. Później okazało się, że ich znajomość się szybko nie zakończy gdyż on też chciał uczyć się w studio 21. Violetta musiała zrezygnować z uczucia do Tomasa, gdyż jej najlepsza przyjaciółka Fran była w nim zakochana. Dziewczyna do końca wierzyła, że mogą być razem - do wyjazdu Tomasa do Hiszpanii.
 • Leon
Początki ich znajomości nie były kolorowe. Chłopak był z Ludmiłą, która nie cierpiała Violetty. Po tym jak chłopak pomógł jej, gdy ta była przebrana za anioła (Ludmiła chciała zrobić z niej pośmiewisko) ich stosunki uległy zmianie. Leon zdobył serce Violetty pomocą, troską oraz poczuciem stabilności i bezpieczeństwa, które nie do końca odnajdywała przy boku Tomasa. Gdy ten ją pocałował od razu wiedział, że to coś więcej niż tylko przelotne uczucie. Mimo iż zerwali dwa razy, dziewczyna nie przestawała walczyć o ich jak najlepsze stosunki..
#Przyjaciele
Violetta nie miała żadnych przyjaciół gdy powróciła do Buenos Aires, ale swoją dobrocią przyciągała do siebie wszystkich ludzi. Szybko zaprzyjaźniła się z Farncescą, z którą później stały się nie rozłączne. Po kilku odcinkach zaprzyjaźniła się z Cami i Maxim, a po dłuższym czasie znała już całe studio, które było dla niej drugim domem. Nie traktowała nikogo wrogo, mimo, iż Ludmiła dała jej do tego dużo powodów.


Sezon 2
http://photos.nasza-klasa.pl/54402847/303/main/382ee94cd1.jpeg

#Osobowość

Violetta zmienia się w dużym stopniu. Staje się bardziej samodzielna i odważna. Nie straszne są jej problemy i trudności jakie może spotkać, wierzy, że wszystko jest możliwe jeżeli tylko się tego bardzo pragnie. Nie jest już potulną dziewczynką, której wszystko można wmówić. Dorosła, rok w studiu pokazał jej, że o wszystko zawsze warto walczyć. Mimo, że spotkało ją wiele złego : oszustwo Diega, kłamstwo ojca, a co najważniejsze wyjazd Angie sprawił, że stała się kobietą, która wie czego chce od życia.

#Wygląd

Rok pobytu w studio oraz wakacje bardzo dobrze wpłyną na wygląd dziewczyny. Jej stroje były bardziej kolorowe i miały więcej klasy i dodatków, niż te z pierwszego sezonu. Również fryzura dziewczyny uległa zmianie, obcięła włosy, które nie były proste lecz najczęściej pokręcone. Paznokcie Violi również uległy zmianie gdyż były jaśniejsze niż w pierwszym sezonie.
#Uczucie
 • Diego
  Nowy chłopak w studio On Baet- bardzo śmiały, odważny oraz pewny siebie. Ich początek był bardzo trudny, gdyż chłopak można powiedzieć, że denerwował dziewczynę. Doprowadził do rozstania Violetty i Leona co dziewczyna nie chciała mu wybaczyć. Jednak z czasem prawdziwy Diego pokazał, że potrafi być wrażliwy i tym właśnie zdobył jej serce. Castillo chciała zapomnieć o Leonie, co nie wychodziło na dobre, gdyż obaj panowie nie chcieli odpuścić. Violetta czuła się szczęśliwa dopóki nie poznała prawdy o chłopaku (plan zawarty z Ludmiłą). Diego bardzo zranił Violettę i mimo, że bardzo ją kochał nie odzyskał później jeszcze miłości pięknej dziewczyny.
 • Leon
  Jak wszyscy wiemy od pierwszego sezonu zakochany był w Violecie. Po wakacjach nadal nie mógł zapomnieć o dziewczynie. Violetta pokazała, że zależy mu na nim, ale ten był zazdrosny o Diego. Jednak dzięki wytrwałości dziewczyny byli para, do czasu gdy Leon nie wytrzymał zazdrości i zerwał z dziewczyną z powodu Diega. Chłopak przez cały sezon jest bardzo w niej zakochany, lecz szuka pocieszenia u Lary. Gdy muszą wyjechać wspólnie do Madrytu ich miłość powraca, lecz dziewczyna wmawia mu, że kocha Diego. Gdy ta poznaje prawdę i wie jak bardzo myliła się co do Diega, Leon pokazuje jej jak bardzo ją kocha i jak wiele dla niego znaczy. Godzą się przy piosence, która przyśniła im się w czasie snu. Finał sezonu kończy się ich pocałunkiem
#Przyjaźń

Violetta w drugim sezonie ciągle przyjaźni się z Francescą i Camilą. Przez jakiś czas Ludmiła udaje jej przyjaciółkę, ale dziewczyna nie potrafi długo tego robić, gdyż nie znosi dziewczyny. Przez cały sezon do dziewczyn zbliż się Naty i wspólnie w 4 tworzą zespół. Pod koniec sezonu Ludmiła pokazuje skruchę i widzi jak bardzo zraniła Violettę, mimo iż tego nie chciał i na to nie zasłużyła.


Violetta przez dwa sezony przeszła ogromną metamorfozę. Z cichej i skromnej dziewczynki nie pozostało już śladu. Mimo zmiany jaką przeszła dziewczyna nie zmieniła się pod względem dobroci i miłości jaką ma w sobie.
http://4.bp.blogspot.com/-xJBTutHHG90/UluybqH2ENI/AAAAAAAAD1k/A415G8KY0KQ/s640/1830086-610x250.jpg

Co sądzicie o tym poście? Podobał się? Jeżeli tak to piszcie w komentarzach z jaką osobą chcielibyście kolejny post, a zrobię go jak najszybciej. Pamiętajcie, aby zostawić komentarz ;)

11 komentarzy:

 1. Fajny post :)
  Może post o Francesce? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:00

  A można wybrać osobę, która była tylko w jednym sezonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:52

   Dołączam się do pytania :) Czy będą opisywane pary.?

   Usuń
  2. Anonimowy21:13

   Bardzo ciekawy pomysł, może powstaną takie posty;) oczywiście piszcie swoje propozycje co do postaci...;)

   Usuń
 3. Anonimowy14:12

  Vp2 mieli taki sam post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:16

   Przepraszam, ale pisałam ten post przez 2 godziny i nie brałam informacji z żadnych źródeł. Ten post to tylko moja wyłączna praca. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Anonimowy14:20

  Ja chciałabym Francesce albo Ludmiłe <33 //misia

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobry post. Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No tym to mnie zabiłaś xD oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D
  Świetny post! Naprawdę! Widać, ze poświeciłaś na niego dużo czasu- ale było warto!- uwierz :)

  Chciałabym abyś napisała oczywiście o wszystkich postaciach, ale najbardziej chyba Ludmi♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy17:07

  Naty! o i Maxi!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥