sobota, 14 czerwca 2014

[Violetta 3] Kolejne zapowiedzi podbijają V-loversowy świat.

Dopiero co, 8 czerwca pojawił się pierwszy post mówiący o najnowszej zapowiedzi trzeciego sezonu Violetty [klik], a już niespełna kilka dni później mogliśmy obejrzeć kolejne dwa takie filmiki. Niestety na początku były one bardzo słabej jakości, ale teraz możemy obejrzeć wszystko w pełnej okazałości.
Pierwszy filmik był ściśle związany z nagraniami, pokazano nam fragmenty scen z odcinków w Barcelonie. To on najbardziej za potęgował naszą ciekawość co do trzeciego sezonu. Potem ukazał się filmik dotyczący równie interesującej rzeczy, a mianowicie- PIOSENEK. Chyba każdy z niecierpliwością czeka by usłyszeć nowe piosenki, czy też obejrzeć kolejne teledyski. O czym będą? O miłości, przyjaźni, sławie? A może o zdradach i smutkach? Wszystkiego dowiemy się gdy tylko na Disney Channel zostanie puszczony trzeci sezon. Ostatni filmik pokazuje nam to wszystko co dzieje się 'od środka'. Kostiumy, makijaż- to właśnie to nadaje charakter każdej postaci.

Promo #1

Jeżeli chodzi o pierwszą zapowiedź wszystko możecie przeczytać w tym oto poście:


Tutaj mam dla was dość pokaźną ilość zdjęć z nagrań w Barcelonie. Proszę abyście powstrzymali się od ich kopiowania, ponieważ są to zrobione przeze mnie screeny. Ich wykonanie zajęło mi naprawdę sporo czasu.Promo #2

 Nuevas Canciones. Hasło przewodnie kolejnego filmiku. Możemy zobaczyć i usłyszeć! a nim jak Martina, Samuel, Mercedes, Diego, Lodovica, Alba czy też Candelaria nagrywają w studio nową, nowiuteńka piosenkę do trzeciego sezonu serialu.

Z tego co możemy usłyszeć utwór jest bardzo żywy, energetyczny i aż chce się do niego zatańczyć. Myślę, ze to będzie hit tego sezonu. Jeśli pozostałe piosenki będą tak samo wpadać w ucho to trzeci sezon będzie naprawdę rewelacyjny!


Ponadto z wypowiedzi Lodovici dowiadujemy się, ze będzie ona miała własną piosenkę pt. Decir Adios (tłum. Powiedzieć żegnaj). Czy nie zastanawia was tytuł tejże piosenki? O co może chodzić? Z czym, a może z kim Francesca miałaby się pożegnać? Nie wiem jak was, ale mnie zastanawia to bardzo!

Promo #3

Bluzki, sukienki, spódniczki, kapelusze- każda część garderoby może nadać styl poszczególnej postaci z serialu.

W tym filmiku możemy przenieść się za kulisy, do garderoby oraz miejsca gdzie wykonywany jest makijaż. Jak zauważyliście każdy strój z danego odcinka jest fotografowany z każdej strony, by zawsze wyglądał tak samo.

 
Styl Violetty.

Jak możemy zauważyć styl Violetty nie zmieni się jakoś diametralnie, aczkolwiek kolory dominujące w jej garderobie będą całkiem inne. 


Porównując oba zdjęcia- pierwsze z trzeciego, a drugie z drugiego sezonu możemy zaobserwować, że kolorystyka ubrań zmieniła się diametralnie. Nie ma już tyle różu, wyrazistych, niekiedy pstrokatych ubrań, w różnorakie wzory. Dominuje kolor turkusowy, miętowy, morski. Do tego trochę złota, bieli, błękitu. Zdecydowanie są to pastele. Powiem szczerze, ze kolorystyka ubrań w trzecim sezonie o wiele bardziej mi się podoba.

KTÓRY STYL VIOLETTY PODOBA SIĘ WAM BARDZIEJ? Ten z trzeciego, czy drugiego sezonu? CO MYŚLICIE O NOWYCH WĄTKACH I PIOSENKACH?

6 komentarzy:

 1. Podoba się wam post?
  Tak przy okazji~ jak wam minął piątek trzynastego :D?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:11

  Mi minął bardzo fajnie :) Raczej nie jestem przesadna :D
  Post jak zawsze super :D bardzo miło się go czyta <33 i jeszcze te zdjęcia :D perfecto! /misia

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:34

  A co do tej piosenki o pożegnaniu czy coś (piosenka/solo Lodo) to może z okazji zakończenia roku bo ma być to ich ostatni rok w studio (podobno)

  OdpowiedzUsuń
 4. Post tak jak każdy super :D
  Świetne zdjęcia :D
  Przepraszam, że tak rzadko tu bywam i komentuję równie często..

  OdpowiedzUsuń
 5. Post super. Mi też się podoba zdecydowanie styl Violi z 3 sezonu. Takie nie rzucające się w oczy ale też nie dosłownie nie widoczne. Piosenek nie mogę posłuchać, bo nie mam dobrej wtyczki do tego.

  PS. Piątek 13 miałam pechowy, bo dostałam na WF-ie w plecy piłką do koszy.

  OdpowiedzUsuń
 6. REWELACYJNY post!! ♥♥♥
  Super się go czyta, nie jest napisane jak jakaś praca magisterska xD Bardzo fajnie :)
  Piątek trzynastego minął bardzo pracowicie :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥