niedziela, 22 czerwca 2014

Lodovica Comello: biografia już 25 czerwca. [Aktualizacja]

AKTUALIZACJA W ROZWINIĘCIU POSTA!

Kariera Lodovici Comello rozwija się z dnia na dzień. Grając w Violettcie zdobyła rzeszę fanów, ale tak naprawdę to wydanie pierwszej debiutanckiej płyty przyniosło jej wielką sławę. Universo było czymś dzięki czemu wszyscy mogliśmy zobaczyć możliwości wokalne Lodovici, które były trochę przykryte w serialu.
  Sally Blank urodzony w 1982 roku w Manchesterze w Wlk. Brytanii jest niezależnym dziennikarzem, który mieszka na zmianę we Włoszech i Anglii. Współpracuje z wieloma gazetami, w których pisze artykuły na temat muzyki, rozrywki i usług. Wydał Crazy for Jonas Brothers, Tutti pazzi per Justin Bieber oraz Tutti pazzi per gli One Direction, a teraz podjął się stworzenia biografii znanej nam wszystkim Lodovici Comello.

Biografia~ Lodovica Comello.

Urodzona 13 kwietnia 1990 w San Daniele del Friuli, Lodovica Comello teraz pokazuje swoje umiejętności w tańcu, śpiewie i aktorstwie. Jej talent doprowadził ją do tego, ze wygrała casting do roli Francesci w serialu, który podbił miliony serc na całym świecie. Ale Lodovica na tym nie poprzestała, wydała album UNIVERSO, który od razu zdobył miliony fanów. Czy jest jakiś sposób, by w wieku 23 lat osiągnąć tak duży sukces? Jakie są jej upodobania, marzenia, cele?Zostanie ona wydana przez wydawnictwo Imprimatur Editore 25 czerwca. Cena biografii wynosić będzie 9-10 euro, tak więc w przeliczeniu na złotówki wychodzi to około 36-40 zł.

Aktualizacja!

Okazało się, ze nasza Lodovica nic nie wiedziała o tej biografii i nie zna nawet jej autora ani wydawcy. Radzi nam abyśmy jej nie kupowali. O wszystkim poinformowała nas na  swoim Twitterze.Przyjaciele! Wiem, ze to co miało być opublikowane w języku włoskim jest moją nieautoryzowaną biografią. Informuję, ze nie znam autora, ani wydawcy.
Nie dopuszczono do publikacji i zachęcam by nie kupować tej książki.

CO O TYM WSZYSTKIM MYŚLICIE?

6 komentarzy:

 1. Wolałabym żeby to była w sumie autobiografia, ale widać, ze Lodo nie wymyśla sobie, ze nie wiadomo co zdziałała jak Martina- i nie będzie pisała o swoich ogromnych sukcesach..
  Jeśli będzie w Polsce, w promocji to z pewnością kupię♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:38

  Super kupię. JuliaM05

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:11

  Jeśli będzie u nas dostępna to być może kupię <333 /misia

  OdpowiedzUsuń
 4. Paskudna sprawa z tego wyszła :/

  OdpowiedzUsuń
 5. My się dałyśmy tak nabrać... Coś mi właśnie nie pasowało w tym. Ta okładka...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla to biografie lodo powinien napisać ktoś z jej rodziny ponieważ to oni byli z nią kiedy dorastała

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥