piątek, 13 czerwca 2014

[Facebook] Dwa miliony na Martinastoessel i milion na Cande Molfese Oficial.

Tytuł postu mówi chyba sam za siebie. Martina Stoessel osiągnęła już dwa miliony polubień na Facebooku, natomiast Candelaria Molfese ma tych lajków już milion. Czyż to nie cudowne mieć tylu fanów na całym świecie? Z pewnością tak. Któż by o tym nie marzył! Dla naszej serialowej Violetty i jej przyjaciółki Camilii marzenie stało się rzeczywistością.
Martina osiąga już coraz to większe sukcesy...
 a jej rzesza fanów staje się powiększa. Mimo osób, które hejtują ja na każdym kroku, ma swoją grupę silnych Tinistas, które kochają ją za to, jaka jest. Bardzo dobrze widać to, gdy tylko wejdziemy na jej konto na Twitterze, które obserwuje ponad milion osób lub właśnie na Facebooka, na którym liczba lajków przekroczyła dwa miliony! Popularność artystki rośnie z dnia na dzień, co z pewnością ma mnóstwo plusów, ale też pokaźną ilość minusów.


Inna sytuacja ma się z Candelarią, która de facto nie jest tak sławna jak jej koleżanka z planu. Nie oznacza to jednak, że jej grupa fanów jest mała. Co to, to nie! Na swoim oficjalnym Facebooku panna Molfese osiągnęła już ponad milion polubień. Jest to naprawdę ogromna liczba i nie jeden chciałby się nią poszczycić. Oprócz tego Cande założyła swój kanał na YouTube [klik] aby być bliżej swoich fanów, a także by dzięki nim, mogli ja lepiej poznać.


Dla przypomnienia milion polubień na Facebooku ma już Ruggero, teraz dołączyła do niego Candelaria, a dwoma milionami pochwalić może się nie tylko Martina, ale również Lodovica!

3 komentarze:

 1. Super post. Ja wszystkich z obsady POLUBIŁAM. POZDROWIENIA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:13

  Wow! Wielkie gratulacje! <33
  Pozdrawiam Misia :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Lodo, Cande, Rugg... ach coraz to wiecej osób z obsady zdobywa takie sukcesy :) Fandomy się powiększają, a to bardzo dobrze♥ szkoda tylko, że np. Diego, Facu lub Alba nie mają takiego wzięcia.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥