sobota, 17 stycznia 2015

{nr 918} [Z życia aktorów] Lodovica Comello wydaje nową płytę

Mam wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanek Lodovici Comello. Dodo wydaję nową płytę! Dla jednych może być to totalne zaskoczenie, a dla innych coś co łatwo można było przewidzieć. Bez zbędnego przedłużania zapraszam was do posta, gdzie poznacie cenę, datę premiery i tracklistę!

Lodovica ma za sobą ogromny sukces. Miliony fanów, rolę Francesci w Violettcie oraz swój pierwszy solowy album. Debiutancki album Lodovici zdobył ogromną popularność, a dziewczyna pojedzie w trasę. Utalentowana włoszka nie zamierza jednak próżnować, więc przygotowała drugi album. Zanim jednak podzielę się z wami informacjami na jego temat przypomnijmy sobie co mogliśmy znaleźć w "Universo".
Poniżej możecie zobaczyć filmiki z owymi piosenkami:CENA, PREMIERA, GDZIE KUPIĆ?

Przejdźmy jednak do nowej płyty Lodo. Będzie nazywała się Mariposa co oznacza Motyl. Piękna nazwa, prawda? Premiera płyty będzie 3 lutego 2015 r. A jej cena?

Wersja zwykła-14,90 euro-ok 65 zł
Wersja deluxe-20,90 euro-ok. 90 zł

Czy jednak płyta ta nie okaże się zwyczajną plotką? Otóż nie, ponieważ płytę możemy już zakupić przedpremierowo na włoskim amazonie (amazon.it):


OKŁADKA I TRACKLISTA

Okładka jest naprawdę przepiękna. Zresztą przekonajcie się sami patrząc na poniższe zdjęcie.
    Tracklista:

1. Mi amor pende de un hilo - Moja miłość wisi na włosku 
2. Un viaggio intorno al mondo - Podróż dookoła świata 
3. Todo el resto no cuenta - Cała reszta się nie liczy 
4. Un posto libero - Wolne miejsce 
5. Vuelvo - Wracam 
6. Sin usar palabras - Bez słów 
7. We are family - Jesteśmy rodziną 
8. No voy a caer - Nie będe upadać 
9. La historia - Historia 
10. Crazy love - Szalona miłość 
11. Historia blanca - Biała historia 
12. Ci vediamo quando e'buio - Do zobaczenia w ciemności 

Tak właśnie prezentują się piosenki. Możemy spodziewać się wszystkiego, tytuły są bardzo różnorodne. I tym razem Lodo nie postawiła na jednym języku. Zaśpiewała 7 piosenek po hiszpańsku, 3 piosenki po włosku i 2 piosenki po angielsku, więc dominuje język hiszpański.

INTERNETOWA PRASA

We włoskiej internetowej prasie już huczy o nowym krążku Lodovici Comello. Pozwolę sobie zacytować słowa z jednego z artykułów:

Gli Universers sono in festa: secondo il popolo di Twitter, infatti, Lodovica Comello starebbe per pubblicare un suo nuovo album, il secondo per la cantante e attrice italiana.
Dopo Universo, pubblicato a novembre 2013, l’artista di I Only Wanna Be With You starebbe per presentare Mariposa (che tradotto dallo spagnolo significa farfalla).
Il disco dovrebbe uscire il 3 febbraio 2015.

E proprio febbraio sarà un grande mese per tutte le V-Lovers e i fan di Lodovica Comello, che nella serie interpreta Francesca.
Il primo febbraio Lodo dà il via alle tappe del Lodovica World Tour: clicca qui se vuoi scoprire in che giorni la cantante e attrice sarà vicino a te!
Il 2 febbraio torna Violetta 3 su Disney Channel con le nuove puntate mentre gli attori saranno in Italia per Violetta Live 2015: insomma un mese tutto da festeggiare! Vuoi sapere le date di Violetta Live? Clicca qui!
Nell’attesa di saperne di più, noi ci riguardiamo l’intervista fatta a Lodo in occasione dell’uscita dell’album di debutto Universo!

Na twitterze Lodovica dodawała różne posty o "motylach". Jednak już niedługo dziewczyna opublikuje nowy album. Już drugi włoskiej aktorki i piosenkarki.
Po "Universo", opublikowanym w listopadzie 2013 r artystka wyda album "Mariposa" (co w tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza motyla).
Album powinien ukazać się 03 lutego 2015.

Luty to świetny miesiąc dla wszystkich miłośników i V-fanek Lodovici Comello, która gra Francescę.
W lutym Lodo wystąpi na Lodovica World Tour.
2 lutego powraca Violetta 3 na Disney Channel z nowymi odcinkami i aktorzy będą we Włoszech na Violetta Live, 2015: krótko mówiąc, cały miesiąc, aby świętować! 

Musimy czekać, aby dowiedzieć się więcej albo zrobić wywiad z Lodo - autorką debiutanckiego albumu "Universo".

Lodovica i jej fani również bardzo chętnie dzielili się zdjęciami związanymi z albumem:

Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

Bezpośredni odnośnik do obrazka

KUPICIE NOWY KRĄŻEK? CO SĄDZICIE?

4 komentarze:

 1. Anonimowy17:50

  Bardzo cieszy mnie to, że Lodovica chce się rozwijać w co jej sprawia radość i co sprawia radość innym:) Dziewczyna ma na prawdę piękny głos i masę talentu:) Ja już nie mogę się doczekać nowych piosenek Lodo, bo jestem pewna, że będą świetne :) Liczę tez na dobre teledyski, ponieważ poprzednie bardzo mi się podobały:)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:50

  Super, super, super!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:51

   Nie mogę doczekać się co to będzie. MARIPOSA- ach jak to pięknie brzmi. Czekam z niecierpliwością ♥♥♥♥♥♥

   Usuń
 3. Jestem bardzo dumna z naszej kochanej Lodovici. To będzie już jej druga płyta. Na pewno kupię. Mam tylko nadzieję, że cena będzie trochę niższa, bo to jest całkiem sporo.
  Sądzę, że okładka jest świetna. Bardzo ładna kolorystyka i świetne zdjęcie Lodovici. Tytuł ciekawy i taki, który szybko wpada w ucho :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥