sobota, 31 stycznia 2015

{nr 935} Lodovica World Tour- rozpoczęcie trasy już 1 lutego!

Zobaczyć na żywo Lodovice- bezcenne. Móc uczestniczyć w jej koncercie- chyba każda Comelistas i Universes o tym marzy. Teraz mamy właśnie taką okazję! Miliony fanów na całym świecie, w tym również i my będziemy mogli zobaczyć Lodovicę śpiewającą piosenki z płyty Universo jak i Mariposa! Światowa trasa LodoTour rozpoczyna się już 1 lutego! Po więcej informacji zapraszam do posta!

Lodovica world tour zaniesie naszą kochana gwiazdkę na początek do Włoch. Tutaj głównymi przystankami będą: Mediolan (7 luty Teatro Linear4Ciack), Turyn (10 luty teatro Colosseo), Padwa (21 luty Gran Teatro Geox), Bari (26 luty teatr Team), Neapol (28 luty Palapartenope Teatr), Catanzaro (1 marzec Politeama), Palermo (3 marzec Teatro Massimo), Katania (4 marzec Metropolitan Teatro), Rende (6 marzec Garden Theatre), Lecce (8 marzec Politeama grecki), Pordenone (10 marzec Teatro Verdi), Bolonia (15 marzec Sala Europa) Pescara (17 marzec teatr Massimo Sala 1), Florencja (18 marzec OBIHall).


Po koncertach we Włoszech Lodo w dniach 20 i 21 marca wystąpi w Barcelonie (teatro Barts), w dniach 30 i 31 marca w Madrycie (Apollo Theater), 2 kwietnia w Porto (Coliseum Theatre), 4 i 5 kwietnia w Lizbonie (Teatro Coliseum), a 25 i 26 kwietnia w Paryżu (Casino de Paris). Następnie będzie  kontynuować w Belgii, POLSCE, Rumunii, na Węgrzech, w Rosji, Argentynie, Chile, Urugwaju, Brazylii, Wenezueli i Meksyku.
Jak widzicie Lodovica odwiedzi aż 15 krajów. Do takiej trasy trzeba na prawdę bardzo dobrze się przygotować, więc dziewczyna nie traci ani chwili i codziennie intensywnie ćwiczy.


Piosenki Lodovici Comello.

1. Mi amor pende de un hilo - Moja miłość wisi na włosku
2. Un viaggio intorno al mondo - Podróż dookoła świata
3. Todo el resto no cuenta - Cała reszta się nie liczy 
4. Un posto libero - Wolne miejsce
5. Vuelvo - Wracam
6. Sin usar palabras - Bez słów
7. We are family - Jesteśmy rodziną
8. No voy a caer - Nie będe upadać
9. La historia - Historia
10. Crazy love - Szalona miłość
11. Historia blanca - Biała historia
12. Ci vediamo quando e'buio - Do zobaczenia w ciemności
13. Otro Dia màs

14. Sòlo Musica
15. Para siempre
16. Universo

17. La cosa mas linda
18. Una nueva estrella
19. I only want to be with you

20. Universo Instrumental
21. Universo Unplugged Spanish Version
22. Universo Unplugged Italian Version

Jak myślicie, które z piosenek zarówno z płyty UNIVERSO jak i MARIPOSA pojawia się podczas trasy? Ja na pewno stawiam na te, które zaznaczyłam pogrubioną czcionką, czyli piosenki, do których Lodo nagrała teledyski; Otro dia mas, Universo [utwór promujący pierwsza płytę], I only want to be with you oraz Todo el resto no cuenta.

Post użytkownika Lodovica Comello.

Post użytkownika Lodovica Comello.
Ένα βίντεο που δημοσίευσε ο χρήστης Lodovica Comello (@lodocomello) στις
WYBIERACIE SIĘ DO LODOTOUR W POLSCE? Jak myślicie, w jakich miastach zawita u nas Lodovica i przede wszystkim co chcielibyście, aby zaśpiewała?

5 komentarzy:

 1. Super :) Lodo ma naprawdę wielki talent!!! Bardzo się ciesze że jej kariera nie zakończyła się na przygodzie z ,,Violettą''!!! Chociaż bardzo chciałabym by Lodo pojawiła się na Violetta Live ;) ŚWIETNY POST♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic tylko zbierać kasę na bilety!!!!
  Niuniuniuniuniu....
  Aaa ja chcę Lodo!!!!
  Kocham u popozdrawiam:-)

  moniczka:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16:49

  sceny 74 i 75? :D zapowiedź 76. :) ?? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:10

  NO WŁAŚNIE DODACIE ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:49

  Super post! Mi się podobają wszystkie piosenki z łaty Lodo, i które by nie zaśpiewała i tak na 100% będą super :) Czekam z ciekawością na piosenki z nowej płyty, a zwłaszcza jestem ciekawa jaki styl będzie w nich dominował, bo patrząc na Universo Lodo na pewno nie ,, zamknie się " na jednym stylu :) Ciekawe tylko w jakich miastach i kiedy będzie grała ;D/ monika

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥