czwartek, 15 stycznia 2015

{nr 917} [Violetta 3] Już niedługo nowe odcinki!


Czekamy z niecierpliwością. Tak, już po weekendzie nowe odcinki Violetty. Główną bohaterkę czekają nowe rozterki i przygody. Jesteście ciekawi co ją spotka? Może jednak warto przypomnieć sobie co Violę już spotkało?

W rozwinięciu posta znajdziecie krótkie streszczenia oraz linki do odcinków.


Czasem nie mamy możliwości obejrzeć Violetty. Powodów jest kilka, więc najczęściej chcemy obejrzeć powtórki. Ale bywa tak, że one też nas ominą. Co zrobić w tym przypadku? Obejrzeć odcinek w internecie lub przeczytać streszczenie. Możecie też po prostu przypomnieć co Violetta i przyjaciele już przeżyli.
Odcinek  1

Violetta jest w trasie koncertowej. Wkrótce ona i jej zespół wystąpią przed hiszpańską publicznością w Barcelonie. Tymczasem Germán, który został w Buenos Aires, bardzo tęskni za córką i jest gotowy polecieć do Europy, żeby tylko ją zobaczyć. Ramallo uspokaja go. Violettę zżera ciekawość, gdy dowiaduje się o tajemniczym zachowaniu Leona. Jakby tego było mało, chłopak przyjął w swoim pokoju hotelowym inną dziewczynę! Violetta nie wytrzymuje i urządza mu scenę zazdrości. León uspokaja ją i mówi, że spotkał się z organizatorką festiwalu muzycznego, która zaprosiła ich zespół do udziału.

W Studio trwają przygotowania do przesłuchania dla nowych uczniów. Grono pedagogiczne zasila nowy profesor, Milton, który przyjeżdża z Brazylii. Szybko zaprzyjaźnia się z Beto i Pablo, w przeciwieństwie do Gregorio, z którym nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Na castingu pojawia się chłopak o imieniu Clément. Jego marzeniem jest taniec i śpiew, ale ojciec nie podziela jego pasji i wbrew jego woli chce go zmusić do studiowania zarządzania.

Przyjaciele Violetty dedykują jej piosenkę z okazji urodzin i obiecują, że po powrocie do Argentyny zrobią jej niespodziankę. Z powodu Ludmiły i Fede, którzy umówili się na randkę, koncert jest zagrożony. Nat i Maxi za wszelką cenę próbują opóźnić rozpoczęcie występu. Violettę intrygują sekretne rozmowy telefoniczne Leona.

Producent podejmuje decyzję o zastąpieniu Ludmiły Violettą i oddaje jej finałową piosenkę. Kiedy Ludmiła pojawia się w teatrze, widzi jak Violetta wykonuje jej numer. Jest zła i szybko wdaje się w kłótnię z Natalią, czym doprowadza do małego wypadku. León spieszy na ratunek Violetcie. Po koncercie producent informuje zespół o zaproszeniu do telewizji, co spotyka się z niezadowoleniem, albowiem każde z nich planowało spędzić ostatni dzień na rozrywce. Grozi, że jeśli ją odrzucą, odeśle ich z powrotem do Buenos Aires.

Violetta i Francesca śledzą Leóna. Najpierw obserwują go jak kupuje kwiaty, aby później spotkać się z dziewczyną, która przyszła wcześniej do hotelu. León przyznaje Violetcie, że ją okłamał, ale zrobił to dlatego, żeby przygotować dla niej niespodziankę urodzinową – lot balonem.

http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/79012/violetta_odcinek-161/Odcinek  2 

León zapobiega katastrofie i sprowadza balon na ziemię. On i Violetta lądują pośrodku lasu. Przyjaciele rozbiegają się, żeby ich odnaleźć.

Germanowi wpada w oko tajemnicza blondynka i chodzi za nią przez całe przyjęcie. Ramallo wyśmiewa jego zachowanie. Kobieta pojawia się ponownie w restauracji, tej samej, w której są Germán i Ramallo, ale nie dochodzi do spotkania.

Maxi zwleka z wręczeniem prezentu dla Natalii. Wyczekuje na właściwy moment, który ostatecznie nie nadchodzi. Prezent – ręcznie malowany medalik – w końcu zostaje zniszczony przez Andresa.

Jade wychodzi z więzienia. Razem z bratem, Matíasem, pojawiają się w domu Germana. Kobieta jest spragniona zemsty na ojcu Violetty.

Francesca i Diego dostrzegają dziwne zachowanie Marco. Chłopak nie chce powiedzieć im, co go trapi. Zapewnia tylko Franceskę, że nie ma to z nią nic wspólnego.


Grupa daje ostatni koncert. Teraz czeka ich już tylko występ w telewizji. Leonowi udaje się wynegocjować wolny czas dla zespołu, podczas gdy Violetta umawia ich na tę samą godzinę w telewizji. Między parą dochodzi do kłótni. Ludmiła wykorzystuje sytuację i sprawia, że sprzeczka Leona i Violetty jest transmitowana na żywo.

http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/79020/violetta_odcinek-162/
Odcinek  3

Germán namawia Ramallo, żeby oświadczył się Oldze. Ogla chce nabrać Ramallo i kusi Ramallo tortem weselnym, który raz się pojawia, a innym razem znika z jego oczu. Ramallo myśli, że ma zwidy.

Jade i Matías próbują wejść do domu Germana, ale Olga ich przegania. Parodi ostrzega rodzeństwo, że jeśli zrobią coś przeciwko Germanowi, trafią za kratki.

Gregorio mówi Beto o swoich zamiarach odejścia ze Studio. Milton wciąż zachowuje się niesłusznie wobec uczniów, faworyzując Antonio. Gregorio pokazuje Diego plany lokalu, który zamierza otworzyć po opuszczeniu Studio. Milton śledzi Gregorio.

Po zakończonej trasie koncertowej zespół wraca do Buenos Aires. Na lotnisku Ludmila ma wypadek i spada ze schodów. Dziewczyna trafia do szpitala. Marco wyznaje Diego, że pragnie pójść inną drogą kariery, ale nie wie jeszcze jaką. Violetta i León godzą się. León zapewnia ją, że zespół jest dla niego priorytetem.

W Studio uczniowie dowiadują się, jak ma wyglądać ich projekt zaliczeniowy na koniec nauki. Jako iż są w ostatniej klasie, czeka ich przygotowanie oraz wykonanie występu na żywo. Matka Ludmiły rozmawia z Antonio na temat wypadku jej córki. Antonio wzywa ojca Violetty na rozmowę. Germán odkrywa, że tajemniczą blondynką, która zawróciła mu w głowie jest Priscila, matka Ludmiły.

Diego przepytuje Marco. Chce wiedzieć, dlaczego myśli o porzuceniu Studio. Fran słyszy ich rozmowę i jest jej przykro. Później prosi Marco, żeby dali sobie jakiś czas.Odcinek 4

Violetta, Ludmila, Germán i Priscila awanturują się o wypadek, do jakiego doszło na lotnisku. Ludmila jest zdumiona, gdy jej matka staje po stronie Violetty. Ani ona, ani Violetta nie są zadowolone z przyjaznej relacji ich rodziców. Jade śledzi Germana. Kiedy Matías próbuje ją zatrzymać, przykuwa go do siedzenia.

Po kolejnej kłótni Marco i Fran zrywają ze sobą. Uczniowie dzielą się zadaniami z ich finałowego przedstawienia. Podczas gdy jedni są zdecydowani, co chcą robić, inni, tacy jak Andrés, mają duże wątpliwości. Marco wyznaje Maxiemu i Andresowi, że on i Fran postanowili dać sobie czas. Diego mówi Francesce, że popełniła błąd, zrywając z Marco. Tymczaszem Marco wyznaje Diego, że wziął udział w przesłuchaniu do Audytorium Królewskiego w Londynie i jeśli zostanie przyjęty, bez wahania wyjedzie do Europy.

Ramallo uprzedza Germana, żeby porozmawiał z córką, jeśli faktycznie jest zainteresowany Priscilą. Olga dalej bawi się Ramallo, tym razem nękając go melodią marszu weselnego. Violetta nakrywa ją na gorącym uczynku, ale obiecuje dochować sekret.

Germán spotyka Priscilę w Studio. Wykorzystuje okazje i zaprasza ją razem z córką do swojego domu na kolację. Clement przedziera się do Studio, omijając ochroniarza. Francuz udaje biedaka o imieniu Alex i próbuje zaskarbić sobie sympatię uczniów. Przed kolacją Ludmiła wchodzi do pokoju Violetty, aby zmusić ją do pomocy przy rozdzieleniu ich rodziców. Germán nakrywa je razem.Odcinek  5

Diego namawia Marco, żeby powiedział Francesce o możliwości wyjazdu do Londynu, ale on woli dalej trzymać wszystko w tajemnicy. Fran i Violetta zarzucają sobie wzajemnie, że jedna drugiej nie poświęca wystarczająco uwagi. Fran prosi o poradę Camilę. Marco słyszy jak Francesca mówi Diego, że nie wróci do niego.

León i Diego sprzeczają się o przyszłość zespołu. Diego chce odejść ze Studio. León słyszy jak chłopak mówi o tym Gregorio i powtarza wszystko Violetcie. Jego zdaniem, Diego postępuje nierozsądnie, rezygnując ze swoich marzeń. Gregorio także rezygnuje z pracy, aby razem z synem rozkręcić nowy interes.

Podczas kolacji Priscilla i Germán proszą córki, żeby zaśpiewały razem w duecie. Ludmiła po raz kolejny urządza awanturę, za co otrzymuje reprymendę od matki. Priscila rozkazuje córce, aby nie przynosiła jej więcej wstydu w obecności Germana. Violetta próbuje przemówić Ludmile do rozsądku, ale ona uparcie utrzymuje się w przekonaniu, że ich rodzice nie mogą być razem.


León obawia się, że jego zespół się rozpadnie i także rowzaża opcję odejścia ze Studio. Violetta próbuje go pocieszyć, ale nie przychodzi jej to łatwo. León chce uciec od problemów, powracając do swojego ulubionego sportu – motocrossu. Podczas szybkiej jazdy traci na motorze traci panowanie nad maszyną i ulega wypadkowi.Odcinek  6

León ma wypadek i trafia do szpitala. Violetta niepokoi się i chce czym prędzej go zobaczyć. Kiedy wchodzi do pokoju, chłopak jest nieprzytomny. Violetta prosi go, żeby nie spał zbyt długo.

Marco uważa, że jego związek z Fran nie ma sensu i zrywa z nią. Diego próbuje im pomóc, ale Fran nie chce dłużej cierpieć. Mówi, że nawet jeśli do siebie wrócą, wciąż będą drzeć ze sobą koty.

Olga próbuje zmusić Ramallo, żeby się jej oświadczył. Pricila grozi Jade, żeby trzymała się z daleka od Germana. Matías zabiera siostrę, zanim kobiety zaczną się na siebie rzucać. Germán spotyka Ludmile przed swoim domem. Pyta ją, czy ma mu coś do powiedzenia.

Diego przerywa pracę z ojcem, żeby jechać do Leona. W szpitalu pociesza nie tylko Violettę, ale i Fran, przybitą rozstaniem z Marco. Proponuje jej, żeby poszli razem do teatru, kiedy tylko León wyjdzie ze szpitala. Francesca unika Marco. Diego radzi koledze, żeby najpierw zdecydował, czego naprawdę chce od życia.

Matías nalega na Jade, żeby zapomniała raz na zawsze o Germanie. Bezskutecznie. Kobieta uważa, że Priscila jest dużo gorsza od niej samej i musi ją powstrzymać. Matías i Parodi obawiają się o zdrowie Jade, i zabierają ją podstępem do psychologa. Jade ponownie nachodzi Germana w jego domu. Priscila postanawia jej dokuczyć i oznajmia, że jest narzeczoną Germana, po czym namiętnie go całuje.


Uczniowie nie mogą się skupić na pracy, gdyż przejmują się stanem Leona. Antonio próbuje zmotywować ich do działania. Violetta odwiedza Leona w szpitalu i próbuje obudzić go piosenką. Jednak to pocałunek wybudza chłopaka ze snu.Odcinek  7

León budzi się i chce wyjść natychmiast ze szpitala. Lekarz nie zezwala i zatrzymuje go do następnego dnia.

Nie tylko związek Fran i Marco przeżywa kryzys. Między Brodeuyem, a Camilą także nie dzieje się najlepiej. Chłopak robi się zazdrosny o Diego, gdy słyszy jak Camila wychwala go za jego pomoc dla Fran. Marco mówi Diego, że niebawem otrzyma odpowiedź z Londynu.

Jade naciska na Germana, żeby wyrzucił Periscilę z domu. Tymczasem sama zostaje z niego wyrzucona. Olga postanawia ignorować Ramallo i unika bezpośredniego kontaktu. Mężczyzna ma nadzieję, że złamie ją, przyrządzając tiramisu.

Natalia i Maxi chcą wykorzystać do swojej piosenki program do zmieniania głosu. Kiedy Ludmila dowiaduje się o nim, wpada na pomysł: posłuży się funkcją programu, aby zadzwonić do Germana i z nim zerwać. Następnie robi to samo z własną matką.


Dzięki pomocy Violetty Antonio daje szansę Alexowi. Po jego występie Antonio rozważa przyznanie mu stypendium. Diego proponuje, by próby zespołu odbywały się w jego nowym lokalu. Grupa zbiera się, aby pomóc mu przy malowaniu. Wspólne zajęcie zbliża do siebie Fran i Marco. Germán słyszy jak Violetta mówi, że nie podoba jej się jego nowa przyjaciółka.Odcinek  8

Germán słyszy jak Violetta mówi Camili, że wkrótce może zostać przyrodnią siostrą Ludmiły. Ramallo radzi Germanowi, żeby nie przejmował się zdaniem córki i słuchał jedynie swojego serca.

León potrąca inną dziewczynę na torze, przez co ta traci pracę. Choć próbuje ją przeprosić, ona nie chce go słuchać. Fran i Marco postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.

Violetta ma zły sen: ona i León śpiewają razem, kiedy niespodziewanie chłopak znika. Przestraszona dzwoni do Leona w środku nocy, aby powiedzieć mu o swoich obawach. Zbliża się coś, co może ich rozdzielić?

Priscila jest smutna, bo zakochała się w Germanie i chciała się z nim związać. Jade po raz kolejny wkrada się do domu Germana. Mężczyzna żąda zwrotu wszystkich kopii kluczy do jego domu. Germán odwiedza Priscilę w jej domu. Ludmile nie udaje się przeszkodzić im w rozmowie. Para postanawia zacząć jeszcze raz. Ludmila nie zgadza się z tym i prosi o pomoc Violettę.


León pomaga Gery w znalezieniu nowej pracy. Diego obiecuje, że porozmawia z ojcem, aby zatrudnił ją w ich studio. Ramallo postanawia odejść z domu Germana i nie wrócić do niego, aż nie nabierze odwagi, żeby wyznać Oldze miłość. Pricilla i Germán dochodzą do wniosku, że to Violetta próbowała ich ze sobą rozdzielić przy pomocy programu do zmiany głosu.Odcinek  9

Germán jest rozczarowany zachowaniem Violetty. Priscilla proponuje mu, żeby porozmawiał z córką i dowiedział się, dlaczego przeszkadza jej ich związek. Violetta upiera się, że jest niewinna, ale Germán jej nie wierzy. Olga przerywa im rozmowę, aby oznajmić odejście Ramallo.

Fran podejrzewa, że Marco coś przed nią ukrywa. Chłopak uważa, że każde z nich powinno myśleć o swojej przyszłości, ale mogą jednocześnie być razem. Camila radzi Fran, żeby posłuchała swojego serca.

Alex przychodzi do domu Violetty, lecz Germán zakazuje mu wstępu. Odmawia także wpuszczenia Leona, który zjawia się tuż potem. Violetta odkrywa, co zrobiła Ludmila i próbuje powiedzieć o tym ojcu. Ten jednak nie tylko jej wierzy, ale dodatkowo zabiera komputer i zakazuje odwiedzin przyjaciół oraz wyjścia do Stidio.

León czyni wyrzuty Violetcie, że umawia się z Alexem. Ona wypomina mu, że ściskał się z Gery. Priscila i Germán organizują spotkanie z Violettą i Ludmilą, aby prosić córki, żeby uszanowały ich decyzję o byciu razem.

Germán zakazuje córce iść na przesłuchanie Alexa. Violetta postanawia uciec z domu i prosi Olgę, żeby dochowała jej sekret. Jade cudem unika wypadku. Nicolás, ojciec Alexa, który o mały włos nie potrącił jej samochodem, wręcza jej swoją wizytówkę.

León jest zazdrosny, gdy widzi, że Violetta przyszła do Alexa i urządza jej scenę. Maxi słyszy jak Ludmila opowiada Natalii o programie do zamiany głosów i mówi o tym Germanowi. Priscila grozi córce, że odeśle ją do ojca do Afryki, jeśli będzie wtrącać się do jej życia.


Marco nie zostaje przyjęty do Londynu. Mimo to, nie chce wracać do Studio. Fran myśli, że Diego namówił Marco, aby ją zostawił. Violetta i León godzą się piosenką.Odcinek  10

Germán mówi Ludmile, że chce być częścią jej życia razem z Violettą, ale dziewczyna tego nie akceptuje. Przysięga sobie, że nie spocznie dopóki nie rozdzieli go ze swoją matką.

Diego zaprasza dziewczyny na inaugurację Art Rebel. Fran odmawia, zasłaniają się obowiązkami dla YouMix. Milton przyłapuje Diego na rozwieszaniu plakatów Art Rebel w Studio.

Fran ma pretensje do Diego, że poradził Marco, żeby z nią zerwał. Marco prosi Fra, żeby nie złościła się na Diego. Diego jest zły na Marco, że wykorzystał go, by zataić przed Fran prawdziwe powody zerwania. Fran wyznaje Violetcie, że choć dała Marco jeszcze jedną szansę, ich związek wciąż przeżywa jakieś problemy. Podczas inauguracji Art Rebel Marco proponuje Fran, żeby przestali mieszać Diego w ich sprawy. Diego nie chce odsuwać się od Fran.

Alex przekonuje do siebie Antonio podczas przesłuchania i otrzymuje stypendium. Szczęśliwy chłopak chce uczcić swój sukces i zaprasza Violettę do kina. Ona odmawia, gdyż zaplanowała już pójście na inaugurację Art Rebel z Leonem. Violetta widzi jak León śpiewa w duecie z Gery i robi się zazdrosna.

Germán mówi Oldze, że Ramallo odszedł, gdyż potrzebował czasu na przemyślenia. Olga także postanawia odejść z domu Violetty. Priscila i Germán zaczynają planować swój ślub. Jade dostaje pracę w restauracji.


Milton obawia się, że Gregorio wykradnie mu uczniów ze Studio. Pozostali nauczyciele nie podzielają jego opinii. Gregorio dziękuje Antonio za pomoc w spełnieniu marzenia. Camila, Fran i Violetta jako pierwsze występują na scenie Art Rebel. Po nich prezentują się chłopcy. León mdleje podczas występu.Odcinek  11

Odcinek  12

Odcinek  13

Odcinek  14

Odcinek 15

Odcinek  16

Odcinek  17

Odcinek  18

Odcinek  19

Odcinek  20

Opis pojawi się wkrótce.PODOBA WAM SIĘ POST? JAK OCENIACIE ODCINKI?

2 komentarze:

  1. Anonimowy13:09

    WOW! Ale się musiałaś napracować przy tym poście! Wielkie dzięki i gratulacje ;) Bardzo mi się podoba Twój post i , jak już napisałam widać, że spędziłaś nad nim sporo czasu. Przez te 20 odcinków bardzo dużo się działo, ale w następnych będzie się działo jeszcze więcej. Bardzo wszyscy się postarali pracując nad trzecim sezonem. Super post;) Pozdrawiam./ monika

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy13:52

    Świetny post! Oglądam zawsze z zaciekawieniem każdy odcinek!

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥