środa, 21 stycznia 2015

{nr 920} [Violetta Live] Podsumowanie wszystkich koncertów w Hiszpanii.

Otóż nasza ukochana obsada podczas międzynarodowej trasy koncertowej zwiedza bardzo wiele krajów i miast. Ostatnio odbyły się koncerty w Hiszpanii. Tamtejsi V-lovers mają wielkie szczęście, ponieważ obsada bywała już w ich kraju wiele razy np. podczas nagrywania Violetty 2 i 3. Dziś jednak zajmiemy się koncertami. W poście znajdziecie zdjęcia, filmiki i wiele innych przydatnych informacji. Zapraszam do posta!

JAKIE MIASTA?

Jest to chyba podstawowe pytanie. Otóż obsada odwiedziła Madryt, Zaragozę, Barcelonę, Malagę i Sewillę. Tak więc miast było cztery. W każdym z nich obsada jak i fani wspaniale się bawili. Oczywiście stroje czy piosenki się zmieniały, ale w każdym z nich obsada dała emocjonujące show. Zanim jednak przejdziemy do fotek czy filmików, to może powinniśmy dowiedzieć się trochę o owych miastach? Jestem pewna, że znajdą się osoby, które o jednym z owych miast słyszą pierwszy raz.

MADRYT - (hiszp. Madrid) – stolica i największe miasto Hiszpanii, położony w środkowej części kraju u podnóża Sierra de Guadarrama (Wyżyna Kastylijska) nad rzeką Manzanares.ZARAGOZA - (hiszp. Zaragoza) – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, przy ujściu rzeki Huerva i Gallego do Ebro, 700 tysięcy mieszkańców (2010), piąte co do wielkości miasto Hiszpanii. Stolica regionu Aragonia i prowincji Saragossa. Ośrodek przemysłowy, handlowy, naukowy, kulturalny i turystyczny.BARCELONA - Barcelona (katal. [bərsəˈɫonə], hiszp. [barθeˈlona]) – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 120 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii, z liczbą mieszkańców wynoszącą 1 611 822 wewnątrz centrum administracyjnego.MALAGA - (hisz. Málaga, wym. [ˈmalaɰa]; fen. Malaka, łac. Malaca, arab. مالقة = Mālaqah) – miasto w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii, położone nad Morzem Śródziemnym, u podnóża Gór Betyckich. Stolica prowincji Malaga, 558 tys. mieszk. (2005).SEVILLA -  (hiszp. Sevilla) – stolica i główne miasto Andaluzji, ośrodek adm. prowincji Sevilla, 704 tys. mieszk. Czwarte pod względem wielkości miasto Hiszpanii, nad Gwadalkiwirem, połączone żeglownymi kanałami z Atlantykiem. Uchodzi za stolicę andaluzyjskiego folkloru „flamenco”.Piękne miasta, prawda? Aktorzy zdecydowani mieli co zwiedzać, chociaż w nie jednym z nich już byli. O miastach już zdecydowanie wystarczy, w końcu to nie lekcja geografii... :-) Myślę jednak, że warto wiedzieć o nich kilka informacji. Tak więc to tyle. Teraz przejdźmy do zdjęć oraz filmów z Violetta Live.

ZDJĘCIA I FILMY 

MADRYTZARAGOZABARCELONAMALAGA
SEVILLAPODSUMOWANIE

Jak widać koncerty są fantastyczne! Możemy to zobaczyć po m.in. uśmiechu na twarzach fanów i obsady. Mimo, że przed Violetta Live wiele fanek miało wątpliwości czy światowa trasa będzie tak dobra to teraz wątpliwości zostały rozwiane. Obsada po raz kolejny dała świetny występ i zachwyciła fanów. Myślę, że ta trasa to świetne pożegnanie z "Violettą". Uważam, że to show długo pozostanie w naszej pamięci. Pamiętajcie też, że już 29 marca obsada po raz pierwszy odwiedzi Polskę! Możemy być bardzo dumni z tego, że odwiedzą nas nasi ulubieńcy zza oceanu.PODOBAJĄ WAM SIĘ ZDJĘCIA I FILMIKI? 
CHCIELIBYŚCIE JUŻ VIOLETTA LIVE W POLSCE?

4 komentarze:

 1. Anonimowy15:01

  chyba miast a nie krajów bo np. Madryt jest miastem a nie krajem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, był to zwykły błąd. Już poprawiłam :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16:25

  Niektóre zdjęcia są z EV

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥