poniedziałek, 17 marca 2014

#Violetta3 en Barcelona.

Teraz czas na to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli na wiadomości związane z trzecim sezonem Violetty!
Z dnia na dzień dowiadujemy się coraz to nowszych informacji na temat Violetta 3. Tweety, zdjęcia, krótkie filmiki- to wszystko pokazuje nam co się dzieje w Barcelonie, gdzie obecnie nagrywane są odcinki do nowej serii kultowego serialu Violetta.


Wszystko zaczęło się od tweeta wysłanego przez Martinę:
Jak zapewne wiecie kilka odcinków Violetty będzie nagrane właśnie tutaj w Hiszpanii, a dokładniej w Barcelonie– mieście w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, stolicy prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. Główny ośrodek przemysłu kraju i finansowy regionu. Duży port morski oraz port lotniczy – Prat de Llobregat.

Jeśli jesteście ciekawi gdzie dokładnie kręcone są odcinki- Już wam mówię! Obsada serialu spędza najwięcej czasu niedaleko Museo Nacional de Arte de Cataluña.

    Muzeum położone jest na wzgórzu Montjuïc w Barcelonie, w pobliżu stadionu olimpijskiego. Gromadzi najznamienitszą na świecie kolekcję sztuki romańskiej w tym, malowidła ścienne z różnorodnych kościołów w Pirenejach w prowincji Lleida. Znajduje się tu również zbiór sztuki gotyckiej oraz wszelakie eksponaty z czasów renesansu i baroku.
 
Miejsce, w którym odbywają się nagrania jest według mnie na prawdę piękne i świetnie będzie się prezentowało w serialu

Oczywiście warto wspomnieć w tym poście o dwóch króciutkich filmikach z backstage'u Violetta 3.\


Czy ten kolor nie przypomina wam czegoś?? Tak, tak! To właśnie ten oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju violettowy kolor na pazurkach Martiny♥
Możemy stwierdzić po obu tych zdjęciach, ze styl Violetty nie zmieni się znacząco, natomiast nasza supernova Ludmiła będzie nosiła trochę "skromniejsze" ciuszki.
Scena Violetty z Ludmiłą... czyżby dziewczyny w końcu się zaprzyjaźnią???
Coś tak czuję, że będzie Fedemila!! ♥
 JEŚLI POJAWIĄ SIĘ NOWE INFORMACJE, POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ZAKTUALIZOWAĆ POSTA.

 Co myślicie o Violetta 3 jak to wszystko będzie wyglądało?

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥