piątek, 21 marca 2014

To już dziś! Urodziny Martiny Tini Stoessel.

Taak! To właśnie dziś! Dokładnie 17 lat temu na świat przyszła Martina Stoessel, która podbiła cały świat! Wystarczył talent, małe znajomości by Martina dostała się do serialu, który obecnie robi wielka furorę wśród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych na całym świecie. Choć Tini ma dopiero 17 lat osiągnęła bardzo wiele. Zdobyła dużą ilość nagród, m.in. Martin Fierro (odpowiednik naszego Oskara) czy chociażby Premio Ciudad.
W wieku szesnastu lat osiągnęła tak wiele, ze nie jeden doświadczony aktor mógłby jej pozazdrościć sławy. Liczne wywiady, spotkania z fanami, występy Violetta En vivo, a teraz także rozpoczęcie nagrań do trzeciego już sezonu kultowego serialu!
Martina leci jak strzała i nie zamierza zwalniać. Obecnie trwają nagrania do Violetta 3, a już niedługo Tini wydaje swoją książkę i spotyka się na z fanami podczas JuntadaTinista [klik]

Myślę, że w ten cudowny dzień warto złożyć Tini życzenia urodzinowe :)
Feliz Cumpleanos Tini♥!
Te deseo toda la felicidad en este dia especial!
Espero que todos tus deseos se hagan realidad, Feliz Cumple Tini!
Warto do życzeń dodać "Polonia te ama" lub inne zdanie, które będzie świadczyło o tym, że to właśnie my- Polacy wysyłamy życzenia.
 Jeśli jesteście uzdolnieni plastyczniee narysujcie coś, napiszcie pięknie życzenia na kartce i wyślijcie zdjęcie na twittera Martiny. Zaskoczcie ją oryginalnością i doprowadźcie do tego żeby właśnie WASZ tweet podała dalej! Pamiętajcie o polskim akcencie.

Wystarczy niewielki wysiłek by wywołać uśmiech na twarzy naszej idolki, tak więc do dzieła kochani!!!!

1 komentarz:

  1. Anonimowy18:58

    Wysłałam około 100 tweetów :D mam nadzieje ze Tini zobaczy je <33 /misia

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥