piątek, 21 marca 2014

[Recenzja] Za kulisami - sezon drugi

Ciao a tutti!
Post miał pojawić się już wczoraj, ale wróciłam dość późno do domu i uznałam, że przełożę go na następny dzień.
Dzisiaj nadszedł czas na kolejną recenzję! Tym razem pod lupę biorę Za kulisami 2. sezon.
Jeśli chcecie się przekonać co się kryje na stronach wydania to zapraszam do dalszej części. ;)

Okładka cieszy oko - nie jest przesłodzona, aczkolwiek nada widzimy gwiazdki, strzałeczki i inne ozdobniki, będące znakiem serii. Po lewej niebieski napis ZA KULISAMI a pod spodem: "Nowe odcinki, nowe tajemnice". Potem widzimy kilka zdjęć, które znajdziemy (a przynajmniej tak myślę) na stronach "kulis" oraz zapowiedź plakatu i naklejek.
Bym zapomniała - okładka poświęcona jest Leonettcie (zdjęcie promocyjne z drugiego sezonu).Z tyłu informacja o kulisach oraz zapowiedź kolejnego wydania (Diegoletta) oraz przypomnienie poprzedniej części.
Znowu kolor niebieski i ozdobniki, których jest tu niewiele więcej niż z przodu.


Kiedy otworzyłam kulisy poraził mnie różowy napis. Widzimy tu Violettę - jest to jedno ze zdjęć promocyjnych. Oprócz tego dowiadujemy się, kto był koordynatorem wydania, etc.Dwie strony tekstu okraszone zdjęciami z Violetta Photo Book. Czytając tekst dowiadujemy się, że np. Martina zdecydowanie woli drugi sezon od pierwszego.

"Uważam, że muzyka to wspaniały sposób na dzielenie się emocjami z innymi, i myślę, że sukces serialu to także zasługa tego elementu. Często przeżywamy poprzez muzykę zdarzenia, które nas spotykają, i dla mnie to wielki zaszczyt, że jestem tego częścią."


Krzyżówka i dopasowywanka.
O ile mnie pamięć nie myli tego typu łamigłówek nie było w pierwszym wydaniu Za kulisami. Tutaj jest ich również więcej, o czym przekonacie się za kilka chwil.Wywiad (o ile tak można nazwać ten tekst) dotyczy głównie tego, co dzieje się w drugim sezonie z jego postacią oraz tego, co zmieniło się w pracy nad drugim sezonem w porównaniu do pierwszego.Kolejne dwie strony poświęcone Jorge i kolejne zdjęcie z Violetta Photo Book (chyba aż napiszę do Egmonta w sprawie książki).

"Chcę zwiedzać świat i mieć wielką rodzinę, żonę i dzieci. Chcę też jak najczęściej jeździć na snowboardzie!"


Łamigłówki part 2. Tym razem czekają na nas puzzle oraz zgadywanka O kim mowa?.

A tutaj czterostronicowy tekst o... Merdeced Lambre grającej Ludmiłę. Wielka niespodzianka dla mnie, ponieważ w poprzednim wydaniu jej postać była ominięta szerokim łukiem i nawet niewspomniana. 
Piękne zdjęcia oraz jedna wypowiedź, która szczególnie zapadła mi w pamięć.

"Ten serial pomaga zrozumieć, że przeszkody da się pokonać przy odpowiednim wysiłku i właściwym nastawieniu. Pokazuje, że ludzie mogą się zmienić, a muzyka im w tym pomaga. A to tylko niektóre z tysiąca powodów, dla których kocham Violettę."


I ostatnia łamigłówka - Układanka. Wiecie kto ukrył się na zdjęciu? 


A oto dwustronny plakat w mega dużym formacie A1! Po jednej stronie Leon, a po drugiej Cami, Fran, Diego (♥), Viola i Leoś. Jestem ciekawa, gdzie go powieszę. xD
A pod spodem naklejki z postaciami z drugiego sezonu.
Podsumowując:
- cena: 14,99 zł 
- ciekawe "wywiady"
- plakat w dużym formacie ♥

Za kulisami kupiłam w Empiku i dlatego zapłaciłam 15 zł. Ostatnio znalazłam świetną księgarnię internetową i przybliżę Wam wkrótce ich produkty z Violetty (głównie książki). Tymczasem drugie wydanie kulis oceniam na wielgaśny plus - za artykuł z Mechi, plakat i wiele zdjęć. Bardzo dobrych zdjęć. :)

Macie to wydanie? Co myślicie? Chcecie kupić?

2 komentarze:

 1. Anonimowy19:00

  1. Post jest bardzooo ciekawy! Miło się go czyta.
  2. Zastanawiałam się czy kupić sobie ta książkę i.... Przekonałaś mnie! :**
  3. Wstawiaj posty częściej, bo są genialne <33 /misia

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry post :) Oby tak dalej.
  Czekam na kolejne twoje dzieła :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥