wtorek, 11 marca 2014

[Prasa- Świat seriali] Streszczenia odcinków 50-59 oraz niespodzianka dla wszystkich V-lovers.

Uwaga! Czytasz na własną odpowiedzialność.
Jeśli nie chcesz wiedzieć co wydarzy się w przyszłych odcinkach serialu, automatycznie przejdź na koniec postu by przeczytać co jest niespodzianką :)

Streszczenia odcinków 50-59 (14.03. do 27.03.)
Odcinek 50. 
Przyjaciele Francesci przygotowują dla niej niespodziankę przed wyjazdem. Maja nadzieję, że dziewczynie  uda się namówić ojca do zmiany zdania. German panikuje gdy widzi, że Violetta była o krok od pocałowania Diego.

Odcinek 51.
Lena, siostra Naty wraca do Studio OnBeat. Fran wyjeżdża do Włoch. Youmix organizuje konkurs, ale uczniowie są smutni z powodu przyjaciółki. Ludmiła marzy o Federico xD Niespodziewanie Francesca pojawia się w Studio. dziewczyna pierwszy raz całuje się z Marco.

Odcinek 52. 
Okazuje się, ze ojciec Francesci zrozumiał, że powinna zostać w Buenos Aires. Esmeralda każe Matiasowi kontrolować zachowanie Jade. Za namową siostry Naty zaczyna buntować się przeciwko Ludmile.

Odcinek 53.
Camila poznaje nowego członka zespołu Rock Bones. Przystojny chłopak od razu wpada jej w oko.
 
Odcinek 54.
Ludmiła i Federico zostają zamknięci w sali nagraniowej przez Maxiego.

Odcinek 55.
Ludmiła zastawia pułapkę na Naty i rujnuje jej wykonanie "Codigo amistad". Broduey jest zazdrosny o nowego chłopaka z Rock Bones.

Odcinek 56.
Jackie postanawia odejść ze Studio, ponieważ wierzy, że Pablo wciąż kocha Angie. Matias zakochuje się w inspektor Marcelii Parodi. Kobieta chce sprawdzić co łączy go z Esmeraldą i Jade.

Odcinek 57.
Przybycie byłej dziewczyny Marco komplikuje relacje między chłopakiem a Francescą. Angie wyznaje Jeremiasowi miłość.

Odcinek 58.
Francesca jest obrażona na Marco, bo zapomniał powiedzieć swojej byłej dziewczynie, ze teraz spotyka się z nią.

Odcinek 59.
Jade zamierza przeszkodzić w ślubie Germana i Esmeraldy. Chłopka z Rock Bones wyjeżdża.

Udana intryga Ludmiły.
Leon przez pomyłkę zwraca się do Lary imieniem Violetty. Dziewczyna zaczyna płakać. Potem Castillo wyznaje Leonowi, ze nadal jest w nim zakochana i pyta czy jej uczucie jest odwzajemnione. Chłopak woli jednak nie odpowiadać. Violetta wnioskuje z jego milczenia, ze ukochany już o niej zapomniał. Dziewczyna postanawia zatem oficjalnie zostać dziewczyna Diego [] Daje mu w prezencie gitarę podobna do tej, którą posiada German. Leon jest zazdrosny o ten gest.
Chłopak wciąż podejrzewa, że jego rywal knuje z Ludmiłą. Tymczasem blondynka niszczy gitarę, po czym oskarża o to Leona. Violetta jest rozczarowana zachowaniem byłego chłopaka. Leon spotyka ją w parkui próbuje udowodnić, że nie jest winny. Gdy widzi ich Lara, Violetta oznajmia, że Leon jest złą osobą i lepiej na niego uważać. Również Lara robi wyrzuty ukochanemu, ponieważ obiecał jej, że nie będzie już widywał się z Violettą. wkrótce dochodzi do wielkiej awantury między Diego, Leonem, a Violettą, którą przerywa dopiero Jeremias.

 Niespodzianka dla wszystkich V-lovers- Violetta il concerto.
Niedawno dobiegła końca trwająca ponad pół roku trasa koncertowa Violetta Tour. Ekipa zaczyna bowiem kręcenie trzeciego sezonu serialu. Oczekiwanie na nowe odcinki umili nam film "Violetta il concerto", który już w maju zagości na ekranach naszych kin. Jest to nagranie koncertu, który odbył się w Mediolanum Forum w Mediolanie. Gwiazdy wykonały tam największe przeboje znane z pierwszego i drugiego sezonu "Violetty". Oprócz tego zobaczymy, jak aktorzy spędzają czas wolny miedzy koncertami oraz ich przygotowania do kolejnych występów.

Mam nadzieję, że post się wam podoba, ponieważ zajęło mi trochę czasu żeby to wszystko przepisać :)
Czekam na komentarze.
WYBIERZECIE SIĘ DO KINA NA VIOLETTA IL CONCERTO? Ja z chęcią pójdę jeśli film będzie grany w moim kinie :)

4 komentarze:

 1. Anonimowy15:36

  Fajny post. Ja na pewno pójdę do kina na Il Concerto!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super. Na pewno wpadne na ten film do kina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:34

  Uhuhu :D ale dużoooo informacji. Aż miło się czyta. Więc tak: Nie mogę się już doczekać Violetty w kinie! <333 te amoo
  Kolejne odcinki serialu zapowiadają się na prawdę genialnie!! //misia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać powrotu Leny <333
  Zapowiadają się niezłe odcinki :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥