czwartek, 27 marca 2014

[Gente] Urodziny Tini Stoessel.

“¡Ahora tengo que aprender a manejar!”
"Teraz muszę nauczyć się prowadzić"
Księżniczka Disneya skończyła 17 lat i obchodziła je w domu z trzydziestoma przyjaciółmi z jej kręgu. Niespodzianki? Jej pierwszy samochód, kilka butów od firmy Ricky Sarkany oraz romantyczny skarb od swojego chłopaka, Petera Lanzaniego.
   TŁUMACZENIE JEST WŁASNOŚCIĄ BLOGA- KOPIOWANIE SUROWO ZABRONIONE!

  Przez cztery dni nosi te same platformy, które dostała na urodziny od Ricky Sarkany.
Noszę je w piątek, sobotę i niedzielę. Podobają mi się tak bardzo, że dzisiaj mogłabym założyć je ponownie.
     Martina Stoessel (17) zrobiła sobie w poniedziałek-24 urlop, ale wciąż się uśmiecha. Właśnie skończyła produkcję dla młodzieży, a teraz wybiera nowe ubrania do zdjęć dla magazynu Gente. Jej mama, Mariana  Muzlera wyraziła zgodę na strój i podczas sesji sama nagrała kilka momentów i dodała je na Twittera.

     Na świecie 9 milionów zwolenników gratuluje jej ukończenia siedemnastu lat. Odzywają się ze wszystkich stron świata: Peru, Hiszpanii, Włoch, USA, Brazylii, Francji, Meksyku, Gwatemali i innych krajach, w których Violetta została wyemitowana jako seria Disneya.
W Europie dorównuje Miley Cyrus- mówi jej tato- Alejandro Stoessel.
   
 Zabroniono jej odpowiadać na tweet jeden po drugim i musiała podsumować swoją radość w mniej niż 140 znakach.
 “¡Qué emocionante leer todos sus mensajes de cumpleaños! ¡Gracias por su energía tan linda y el amor que me dan! A cada uno de ustedes, GRACIAS”.
Jak ekscytująco jest czytać wszystkie urodzinowe wiadomości. Dziękuję za tak piękną energię i miłość jaka mi dajecie. DZIĘKUJĘ każdemu z was!
Potem Martina odpowiedziała na kilka pytań, a kiedy już skończyła, pierwszą rzeczą jaką zrobiła było wysłanie wiadomości głowowej swojemu chłopakowi- Peterowi Lanzaniemu (23 l.), aby powiedzieć jak wypadły jej zdjęcia. Tini skończyła 17 lat i była w trendach na portalach społecznościowych.
MARTINA WE POSZUKIWANIU SKARBU. Wiek szesnastu lat Tini zakończyła niespodziankę na czterech kołach. Aktorka i piosenkarka przyszła do salonu Fiat de Pilar, poznała swój nowy środek transportu.
Fiat chce podarować ci samochód.
Martina spojrzała na mamę i tatę, aby potwierdzili czy to prawda i ostatecznie objęła ich podziękowała.
Twój pierwszy samochód: nowy Cinquecento! Teraz będę musiała nauczyć się jak sobie radzić... Kiedy mogę jechać? Czy muszę wziąć zakręt w tym miejscu, czy nie? Czy dzisiaj mój nowy samochód będzie stał w domowych garażu?
Tini kontroluje swoją pierwszą zabawkę i uważnie słucha pierwszych rad i wskazówek. Tej samej nocy, w swoim domu w San Isidro, to jest czas ja przyjaciół i chłopaka, aby świętować swoje siedemnaste urodziny.
Przyszło czterdzieści lub trzydzieści osób. Tylko z przyjaciół na całe życie Martiny i kilka osób w obsady Violetty.

Jak spędziłaś swoje urodziny Tini?
Niesamowicie. Zaprosiłam do domu moich najbliższych przyjaciół i razem świętowaliśmy. Impreza była mała, z gronie bliskich.
Co dostałaś od Petera?
Awww! To jest boskie! Mój chłopak dał mi piękny, długo wyszukiwany skarb.
Co było tym skarbem?
Hahaha wolę zachować to tylko dla siebie, a nie będzie tajemnicą, jeśli wszyscy się o tym dowiedzą. Wolę chronić swoją prywatność.
Jak podoba się wam post? Czekam na komentarze, ponieważ ostatnio w ogóle nie komentujecie :c

1 komentarz:

  1. Anonimowy18:18

    1. Świetny artykuł, fajnie że podjęłaś się tłumaczenia ;)
    2. MATKO, MATKO, MATKO! Umieram! Wygląd bloga jest teraz przecudowny!!! :) taki bardziej Violettowy niż poprzedni <333 Te amooo:** /misia

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥