sobota, 15 marca 2014

[Revista Clarin] Wywiad z Diego Dominguezem.

"Chce poświecić się graniu w filmach."
Nagrania piosenek, wywiady, wizyty w programach specjalnych. To dzień jednego z bohaterów serialu Violetta, który podróżuje po świecie i wraz z reszta obsady bierze udział w koncertach na żywo O wiele łatwiej było gdy mieszkałem w Hiszpanii, ponieważ tutaj jest moja rodzina (Diego przeniósł się do Madrytu gdy miał 17 lat) Teraz, gdy jestem 10 mil dalej sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana. Łatwo nie jest.- mówi przypominając swoje miejsce pochodzenia, ale dodaje, że codziennie rozmawia z mamą i przyjaciółmi.
"Oni popierają to, że chcę realizować swoje marzenia", mówi.
TŁUMACZENIE JEST WŁASNOŚCIĄ BLOGA- KOPIOWANIE SUROWO ZABRONIONE.
 Aktorstwo jest tym, co lubię i kocham robić. To było jasne; swoją przyszłość widzę jako aktora występującego w kinie. Mam nadzieję, że nie jestem daleko do spełnienia mojego marzenia. powtórzył Diego Dominguez Llort.
W odniesieniu do twojej postaci, czy będziesz taki sam jak w drugim sezonie?
Zobaczysz ogromne zmiany! Już nie będę ironicznym, niemiłym, sarkastycznych kolesiem, który chce zdobyć Violettę. W trzecim sezonie jestem naprawdę zakochany i zaczyna ujawniać się mój prawdziwy charakter. Następuje wielka przemiana. Zobaczymy bardziej melancholijnego i nostalgicznego Diego.
 Kto wygra Mistrzostwa świata? 
Mam nadzieję, ze Hiszpania, ale nie wiem czy im się to uda. Życzę powodzenia i gdyby udało im się wygrać byłoby niesamowicie. Jestem kibicem sześciu kandydatów; Brazylii, Argentyny, Hiszpanii, Włoch, Francji i Holandii.

Na pytanie kto według niego jest najlepszym piłkarzem, bez wahania odpowiedział, że "Leo Messi. On jest najlepszym piłkarzem na świecie. Lubie także Cristiano Ronaldo, jest niesamowity, ale bardzo arogancki."

Łamacz serc nastolatek... i nie tylko, oprócz aktorstwa ma także inne zainteresowania. "Kocham sztuki walki. W tym roku rozpoczęłam naukę karate. Lubię także piłkę nożną, grę w tenisa oraz naukę języków obcych. Zainspirowało mnie do tego podróżowanie po cały świecie z Violetta En vivo".

Diego Dominguez o kolegach 'po fachu".
 1 Javier Bardem > "Absolutnie poświęca się pracy oraz temu, co robi. Myślę, że jest to najlepsza osoba do naśladowania."
 2 Meryl Streep > "Jest piękna. Jest twarz ma w sobie coś niesamowitego. Nie można jej nic zarzucić. To co robi jest godne podziwu".
 3 Luis Tosar > "Celda 211" jest jednym z moich ulubionych filmów. Jest bardzo dojrzały jeśli chodzi o filmy".
 4 Miguel Ángel Silvestre > "Każdego dnia zaskakuje mnie coraz bardziej. Ma świetny styl".
 5 Julio Chávez > "Kiedy zobaczyłem go na żywo zrozumiałem, że jest wyszkolonym aktorem. To wykapany trener dla aktorów. Niesamowity i zastraszający."

MAM NADZIEJĘ, ZE WYWIAD SIĘ WAM SPODOBAŁ. Czekam na komentarze.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy17:08

  Extra wywiad <3333 KOCHAM, kocham, kocham! Uuuu Dieduś inny w V3...ciekawie się zapowiada xD I can't wait! /misia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:32

  Mam pytanie czy będę mogła pobrać szablon, który był wykonany dla ciebie na mojego bloga. Tylko, że nie ego tylko ten pierwszy w fioletowym kolorze

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem jaka będzie postać Diego w 3 sezonie... Zapowiada się nieźle :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:09

  Kocham Diego to mój mąż! <3:*<3

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥