czwartek, 20 marca 2014

Violetta Il Concerto w kinie!

Violetta tornerà al cinema con Violetta – Backstage Pass dal 30 kwietnia 2014 we Włoszech, a już 9 maja u nas, w Polsce! Film poświęcony jest ekscytującemu widowisku Violetta – Il Concerto. Choć nie mieliśmy okazji zobaczyć naszych idoli na żywo, możemy obejrzeć ich na dużym ekranie. Jest to świetna okazja to przeżywania emocji, które towarzyszyły podczas występów, a także możliwość zaglądnięcia za kulisy. Dzisiaj przedstawię wam włoski zwiastun filmu.
Wraz z utalentowanymi młodymi gwiazdami; Martiną Stoessel, Jorge Blanco, Diego Dominguezem, Mercedes Lambre, Facundo Gambandé, Nicolásem ‘Toti’ Garnierem, Candelarią Molfese, Lodovicą Comello, Albą Rico Navarro, Samuelem Nascimento, Xabianim Ponce de Leónem oraz Ruggero Pasquarelli, Violetta Il concerto wchodzi do kin w Ameryce Łacińskiej 2 kwietnia, do włoskich 30 kwietnia, a do polskich- 9 maja.


 Film w Polsce będzie emitowany tak jak już wcześniej wspomniałam 9 maja w sieci kin Helios, Multikino oraz Cinema City. W repertuarze przewidziane są:
♥kulisy z Violetta il concerto
♥przedstawienie samego koncertu
♥ karaoke
 WYBIERZECIE SIĘ DO KINA?
 ja osobiście mam nadzieję, że będę miała możliwość pojechać do najbliższego kina by móc obejrzeć Violetta il concerto :)


Przy okazji chciałam was przeprosić, ze teraz posty nie ukazują się codziennie, ale mam straszny zapierdziel w szkole + remont w pokoju, który uniemożliwia mi korzystanie kiedy tylko mi się żywnie podoba z komputera. 
Pamietacie, że jutro urodzinki Martiny? Planujecie zrobić coś WIELKIEGO?

3 komentarze:

 1. Anonimowy18:57

  Nawet jeśli miałabym jechać 100km do kina nie zawahałabym się i zrobiła wszystko by obejrzeć ten film! Violetta il Concerto - - >9maj PRZYBYWAM/misia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:59

  Pójdę na film na pewno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:25

  Ja już kupiłam bilet :) film jest dzisiaj o 16:00 a jest 15:25!!! Juhuuuuu!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥