sobota, 29 marca 2014

Twitcamy atakują!

UWAGA! UWAGA! Szykujcie się, ponieważ już wkrótce będziemy mogli wziąć udział w Twitcamie Martiny, Alby oraz Rodrigo.

Zacznijmy od Twitcamu Martiny, który ma już swoją dokładną datę. Odbędzie sie on jutro o godzinie 15 czasu argentyńskiego, a więc 20 naszego czasu (pamiętając o zmianie czasu na letni). Myślę, że jest to świetna okazja by ponownie pokazać kto tu rządzi! Warto zapytać co nieco o Violetta 3- o nowych wątkach, postaciach, a także pospamować chęcią ujrzenia ją na koncercie w Polsce.
   Pamiętajcie by na ten czas zmienić swój awatar na polską flagę i w miarę możliwości ustawić również inną nazwę aby od razu było wiadomo, że spamuje POLONIA :)
 
Teraz przejdźmy do Alby Rico, która na swoim Twitterze napisała, że po osiągnięciu 400 tysięcy obserwatorów zrobi Twitcam. Tak też się stało, ale jak na razie Albita nie dała znać o dokładnej dacie i godzinie Twitcamu, więc pozostaje nam tylko czekać.

Ostatnią osoba, która ma w planach zorganizować Twitcam jest serialowy Gregorio- Rodrigo Pedreira. On także postawił nam warunek- 100 tysięcy obserwatorów na Twitterze= Twitcam. Niestety jeśli chodzi o sytuację w jakiej się znaleźliśmy.... hymmm trochę poczekamy sobie na ten Twitcam. Rodrigo brakuje jeszcze 7,8 tysiąca osób do wymarzonej liczby. Jest to naprawdę sporo, tym bardziej, że nie jest on tak znany jak Lodovica, Ruggero czy też sama Martina- przynajmniej w kręgu V-lovers. Miejmy jednak nadzieje, ze zacznie go obserwować więcej ludzi i Rodrige pokaże się nam na żywo.
CIESZYCIE SIĘ ZE ZBLIŻAJĄCYCH TWITCAMÓW? KOGO NA ŻYWO CHCECIE UJRZEĆ NAJBARDZIEJ?

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥