piątek, 28 marca 2014

{Violetta 3} Macarena Miguel będzie nowym czarnym charakterem?

Niemalże codziennie w internecie ukazują się coraz to nowsze informacje na temat trzeciego sezonu "Violetty". Są to głównie zdjęcia z nagrać, ale czasem zdarzają się tak zwane 'perełki' czyli ciekawostki dotyczące nowych postaci. O niejakiej Macarenie Miguel napisała strona bambini.eu.
Nagrania do Violetta 3 już się rozpoczęły, a w sieci krążą już pogłoski o ewentualnych, nowych bohaterach, którzy wystąpią w trzeciej serii "Violetta". Zapraszam na przeczytanie tego co zostało znalezione na temat nowego czarnego charakteru.
Ostatnimi dniami pojawiła się plotka, że młoda meksykanka Macarena Miguel może dołączyć do obsady Violetta 3. Najwyraźniej Macarena zagra czarny charakter w nowym sezonie.
Macarena Miguel Busto, bo tak brzmi jej pełne nazwisko, urodziła się 20 kwietnia 1995 roku w Città del Messico, gdzie rozpoczęła pracę w telewizji zaledwie gdy ukończyła 3 lata. Od tego czasu Macarena pojawiła się wq ponad 500 reklamach oraz w meksykańskiej telenoweli dla dzieci Sueños y Caramelos, w której za rolę Betiny zdobyła nagrodę Premios TV y Novelas. Później studiowała aktorstwo w Centro de Estudios Actorales de Televisa i wystąpiła w takich produkcjach jak La rosa de Guadalupe (2008) e Pulling Strings (2013).
W najbliższych dniach Macarena spotka się w Buenos Aires z resztą osady aby przygotować się do nadchodzącego nagrywania odcinków do Violetta 3.
    Co ciekawe na Twitterze [klik] Macarena obserwowana jest przez niektóre osoby z obsady, w tym przez Ruggero, Albę, Facundo i Samuela, a także przez oficjalne konto Violetty.

    Oczywiście niczego nie możemy być pewni na sto procent. Być może jest to kolejny fejm (w co osobiście wątpię) lu faktycznie jest to nowa postać, która może sporo namieszać w nowych odcinkach.  Wszystkiego dowiemy się z biegiem czasu tylko musimy być cierpliwi i trochę poczekać.


CO MYŚLICIE O NOWEJ POSTACI? CHCECIE ABY SIĘ FAKTYCZNIE POJAWIŁA? Piszcie w komentarzach.
Macarena Miguel
Macarena Miguel
Macarena Miguel

5 komentarzy:

 1. Anonimowy18:15

  Fajnie by było gdyby się pojawiła w serialu, bo jak Lud się zmieni na lepsze i Diego też to kto będzie tym złym? :) Czekam na kolejne informacje o Violetta3/misia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:13

  Jest sexi, więc jest na co popatrzeć, ciesze się. Super blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Już jest potwierdzone to, że będzie w 3 sezonie Violetty. Podobnie jak Damian Lauretta (chyba tak to się pisze).

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy15:43

  ona będzie w 3 sezonie i będzie śpiewałą z leonem voy por ti

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:19

  Też mam urodziny 20 kwietnia:O Ale się złożyło:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥