poniedziałek, 10 marca 2014

[Revista Caras] Nicolas Garnier i Raphaela Rosestolato.

"Zaangażowaliśmy się w Paryżu".
Nicolas z "Violetty" i jego brazylijska dziewczyna- Raphaela.
 Moją podobną życiową historię, być może było to przeznaczenie, ze ich drogi się skrzyżowały. Nicolas 'Toti' Garnier (26) urodził się w Rosario, grał w piłkę nożną w dwóch najważniejszych klubach w mieście, Newell’s Old Boys oraz Central Córdoba. Miał także zespół muzyczny z przyjaciółmi z sąsiedztwa. 

Kiedy skończył szkołę przeniósł się do Buenos Aires by spróbować swoich sił. Został zabrany do teatru Gran Rex na “Chiquititas” i zawirowało nim.
Przyjaciel przedstawił mnie Cris Morenie, a ja pomyślałem, że bycie aktorem to był błąd- wspomina.
Jako zaradny człowiek, pracował jako model oraz w bunkerze, a w 2007 roku wziął udział w drugim sezonie “Casi Ángeles”. 
Teraz bierze udział w międzynarodowym projekcie o tytule "Violetty" gdzie wciela się w rolę Andresa, przyjaciela Leona.

Raphaela Rosestolato (23) urodziła się w Rio de Janeiro, a siedem lat zamieszkała wraz z rodziną w San Jorge, potem przybyła do Buenos Aires, aby pracować jako modelka. W 2012 roku spotkała Nicolasa.
Najpierw byliśmy przyjaciółmi, ale potem zdaliśmy sobie sprawę, że łączy nas coś więcej. Po miesiącu zamieszkaliśmy razem. Mamy podobne życie- obydwoje mamy rozdzielonych rodziców, a nasza rodzina jest rozsiana po całym świecie.
Byliśmy razem w Paryżu, na wieży Eiffla- potwierdzili w duecie, a teraz cieszą się wspólnymi, kameralnymi wakacjami na pięknych plażach w  Cancún.
Cancún - miasto położone w północnej części stanu Quintana Roo, w Meksyku, na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Nazwa pochodzi prawdopodobnie od Kaan kuum, co w języku Majów oznacza "gniazdo węży". Dzisiejsza pisownia, to fonetyczny zapis tego słowa po hiszpańsku. Cancún jest siedzibą władz gminy Benito Juárez.
PODOBA SIĘ WAM POST?

6 komentarzy:

 1. Anonimowy14:39

  Tak, fajny post

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:53

  Bardzo fajny artykuł :) Nie mogę doczekać się kolejnego :D Mam pytanie do czytelników :czy wie ktoś co bd w najnowszym wydaniu gazety Violetta? //misia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misia, gdy tylko odzyskam dokumenty z komputera to pojawi się recenzja/opis magazynu z lutego i zapowiedź kolejnego numeru. ;)

   C.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Miło Cię ponownie widzieć. Dziękuję za komentarz :)

   Usuń
 4. Bardzo ciekawy post :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥